Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


НЕДІЛЯ, 24 ЧЕРВНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ПРЕДСТАВЛЯТЬ ЛІТОГРАФІЇ НАПОЛЕОНА ОРДИ 16.02.2018
ПРЕДСТАВЛЯТЬ ЛІТОГРАФІЇ НАПОЛЕОНА ОРДИ
У рамках заходів, присвячених Року культурної спадщини, НІАЗ «Кам’янець» запрошує всіх охочих на презентацію видання «Колекція літографій Наполеона Орди із фондів Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець». Випуск 2. Волинська губернія», що відбудеться 20 лютого, о 15.00, у конференц-залі на вул.П’ятницька, 9.


ПІД ЧОРНО-БІЛИМ «МІКРОСКОПОМ» 16.02.2018
ПІД ЧОРНО-БІЛИМ «МІКРОСКОПОМ»
«Крізь твої очі» - це мальовничі пейзажі, прекрасні портрети, миттєвості життя, які закарбувалися на сотні років завдяки влучним поглядам кам’янецьких фотомитців. Такий незвичний вернісаж із промовистою назвою почав працювати у Виставковій залі 14 лютого. Дату фотохудожники обрали недарма, адже всі вони закохані - у творчість, фотографію, життя. Вернісаж присвятили 35-й річниці створення першого фотоклубу в Кам’янці-Подільському.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

«ЖУРАВЛИК» ЛЕТИТЬ УКРАЇНОЮ 09.02.2018
«ЖУРАВЛИК» ЛЕТИТЬ УКРАЇНОЮ
Національний університет «Острозька академія» щорічно проводить Всеукраїнський фестиваль-конкурс різдвяних піснеспівів. Засновником і організатором є настоятель Василь Жуковський та актив студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького.

АКТУАЛЬНІСТЬ КРІЗЬ РОКИ 02.02.2018
АКТУАЛЬНІСТЬ КРІЗЬ РОКИ
«…Це була війна впливом… Наш вплив був менший. Більшовики не мали великих дисциплінованих частин, але їхня перевага була в тому, що всі наші широкі маси солдатства не ставили їм ніякого опору або навіть переходили на їхній бік, що майже все робітництво кожного міста і села ставало за ними; що, словом, більшість самого українського населення була проти нас...». Так Володимир Винниченко у своїй книзі «Відродження нації» описав ситуацію в Україні 1918 року.

РОЗВАГИ ПОТОЧНОГО РОКУ 02.02.2018
РОЗВАГИ ПОТОЧНОГО РОКУ
Днями мерія оприлюднила фестивальний календар на 2018 р. Оригінальністю він не вирізняється. Майже всі ті самі фестивалі, що проводилися в Кам’янці за попередні два-три роки, залишилися в календарі. Щоправда, є і втрати - у вересні зник рядок, який сповіщав про проведення фестивалю «Республіка».

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ТРІО ЖІНОЧИХ СТРАЖДАНЬ 02.02.2018
ТРІО ЖІНОЧИХ СТРАЖДАНЬ
У рамках тижня художньо-естетичної творчості у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася прем’єра вистави за трагікомедією «Мамки» Асі Котляр у виконанні вихованців зразкового драматичного гуртка «Мельпомена» (керівник Людмила Суханова). Ролі виконували Олександра Стара, Карина Асташенко та Діана Шевчук. 

КАМ’ЯНЕЦЬ ФЕСТИВАЛЬНИЙ – 2018 01.02.2018
КАМ’ЯНЕЦЬ ФЕСТИВАЛЬНИЙ – 2018
Розклад заходів - кам’янець фестивальний – 2018

МИСТЕЦЬКІ ПОДІЇ – 2018 01.02.2018
МИСТЕЦЬКІ ПОДІЇ – 2018
Розклад заходів - мистецькі події – 2018 

ДЕ ОЖИВАЮТЬ АНГЕЛИ 26.01.2018
ДЕ ОЖИВАЮТЬ АНГЕЛИ
- Коли вперше до рук потрапив брусок із дерева, в думках промайнув образ ангелочка. І зрештою він начебто пробудився у моїх руках. За роки роботи виготовив їх сотні, один не схожий на іншого. Працюючи, завжди думаю про щось хороше, про те, що вони принесуть своєму господарю: любов, добро, усмішки та здоров’я.

МАЛЬОВНИЧІ БАРВИ 26.01.2018
МАЛЬОВНИЧІ БАРВИ
Картини зі шкіри, аплікації з моху та круп, тарілки, інкрустовані бісером, розпис на тканині та витинанки. Такою багатою та різноплановою виявилася виставка «Святкові візерунки» студентів коледжу культури та мистецтв, відкриття якої відбулося 24 січня у Виставковій залі на Соборній.


Культура: 41 — 50 з 941
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі