• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

«ВІН МОЯ СЕСТРА»: ТАНГО ПОДІЙ І ПРИСТРАСТЕЙ 16.11.2018
«ВІН МОЯ СЕСТРА»: ТАНГО ПОДІЙ І ПРИСТРАСТЕЙ
Після перегляду цієї театральної вистави впевнено можу сказати: чоловіки краще ходять на підборах, аніж більшість жінок, а вперті вороги запросто можуть стати найкращими друзями.
Але про все по порядку.

ПОЧУТИ УКРАЇНУ. ЯК РОЗВИВАЄТЬСЯ СУЧАСНА МУЗИКА? 16.11.2018
ПОЧУТИ УКРАЇНУ. ЯК РОЗВИВАЄТЬСЯ СУЧАСНА МУЗИКА?
У липні україномовна пісня вперше очолила чарт кліпів в українському сегменті «YouTube». Нею стала композиція «Плакала» гурту «Kazka», яка набрала 10,5 млн. переглядів і ви­передила російськомовних виконавців. Цей маленький, але важливий успіх української пісні зайвий раз привернув увагу до вітчизняного продукту. Експерти Центру громадського моніторингу та контролю вирішили з’ясувати, чим живе сучасна музична індустрія України.

МЕСТНАЯ ХРОНИКА 16.11.2018
МЕСТНАЯ ХРОНИКА
До Вашої уваги «Місцева хроніка», вміщена в «Подолянині» №289 від 20 верес­ня (3 жовтня за новим стилем) 1911 року.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ПИСЬМО В РЕДАКЦИЮ 09.11.2018
ПИСЬМО В РЕДАКЦИЮ
Друкуємо лист у редакцію, підписаний ініціалами А.Б. і вміщений у «Подолянині» №289 від 20 вересня 1911 року. Базарна площа - це нині майдан Відродження. На місці технічного училища тепер розміщено головний корпус національного університету, а комерційного - коледж будівництва, архітектури та дизайну. Дівчата вчилися в Маріїнській гімназії (нині восьма школа), а хлопці-гімназисти - в Старому місті (тепер історичний факультет національного університету).

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ГОБЕЛЕНОВІ БАРВИ ЖИТТЯ 09.11.2018
ГОБЕЛЕНОВІ БАРВИ ЖИТТЯ
Гобелени - картини, створені за допомогою ниток, переплетених у неймовірні візерунки, орнаменти і цілі сюжети. Цей вид декоративно-прикладного мистецтва має дуже давню та багату історію, яка протягом віків розвивалася й дійшла до нашого часу в самобутній і оригінальній формі. 

УКРАЇНІСТИКА В ПОЛЬЩІ 02.11.2018
УКРАЇНІСТИКА В ПОЛЬЩІ
Напередодні відзначення 100-літнього ювілею в Університеті Адама Міцкевича в Познані (Польща) відбулася ІV Міжнародна наукова конференція «Україністика: вчора, сьогодні, завтра…» 

ОЛІМПІЙЦІ УНІВЕРСИТЕТУ 02.11.2018
ОЛІМПІЙЦІ УНІВЕРСИТЕТУ
Побачила світ книжка ректора національного університету імені Івана Огієнка, доктора історичних наук, професора Сергія Копилова та заслуженого тренера України з пауер­ліфтингу Геннадія Бесарабчука «Олімпійці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка». Історичний нарис присвячено сторіччю вишу.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

«ПОДОЛЯНИН» 1911 РОКУ 02.11.2018
«ПОДОЛЯНИН» 1911 РОКУ
Продовжуємо рубрику «Ретро» публікацією в «Подолянині» №288 від 18 вересня (1 жовтня за новим стилем) 1911 року.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ГАРМОНІЯ ЗВУКУ І МІСЦЯ 02.11.2018
ГАРМОНІЯ ЗВУКУ І МІСЦЯ
27 жовтня Клуб поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція», який у нашому місті заснували сестри Інга та Олена Лютаревич, подарував поціновувачам опери незабутній вечір.

НАШ ГЕРБ 02.11.2018
НАШ ГЕРБ
Удень 26 жовтня на історичному факультеті національного університету ім.Івана Огієнка, а ввечері в готелі «Сім днів» від­булася презентація альбому «Наш герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення» та зустріч з одним із авторів видання - заступником головного редактора видавництва «Родовід» Богданом Завітієм. Саме «Родовід» за підтримки Українського культурного фонду видав цю унікальну книгу. Текст написав доктор історичних наук, один із засновників і голова Українського геральдичного това­риства Андрій Гречило.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ


Культура: 41 — 50 з 1041
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі