Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 26 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

20.08.2010
ШЛЯХИ КОБЗАРЯ ІЗ СІДНЕЯ
6 серпня у Кам’янці-Подільському відбувся концерт талановитого бандуриста, заслуженого артиста України Віктора МIШАЛОВА, який проходив у рамках концертного туру кобзаря містами України. Концерт організовано Товариством Українського козацтва ім.I.Богуна в Австралії за підтримки Міністерства культури та туризму України, Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна - Світ» і Центру національних культур.

«РИТОРИЧНІ ЗАПИТАННЯ» ВІД КАТІ КIВIЦЬКОЇ 13.08.2010
«РИТОРИЧНІ ЗАПИТАННЯ» ВІД КАТІ КIВIЦЬКОЇ

Вчора у РЦНКМ «Розмай» відкрилася фотовиставка до Дня Незалежності юної кам’янчанки Катерини КIВIЦЬКОЇ, яка лише півроку назад узяла до рук фотоапарат. Катерина назвала свою виставку «Риторичні запитання».

Автор: 

ФОТОМУЗИКА МАЙСТРА 13.08.2010
ФОТОМУЗИКА МАЙСТРА

Минулої п’ятниці, 6 серпня, виставковий зал, що розмістився у Міській криниці, більше відомій як Вірменська, вчергове порадував глядачів. Цього разу фотошедеврами хмельничанина Анатолія IВАНОВА - давнього друга Кам’янець-Подільського фотоклубу «Погляд».

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

У КАМ’ЯНЦІ - САМУРАЇ 30.07.2010
У КАМ’ЯНЦІ - САМУРАЇ
Не секрет, що наше місто вже давно вподобали кіномитці. Кількість фільмів, знятих у Кам’янці, з кожним роком збільшується. От і нещодавно кам’янецьку кінотеку поповнив ще один фільм, знятий за сценарієм Леся ПОДЕРЕВ’ЯНСЬКОГО «Йоко і самураї». Його презентація відбулася в суботу, 24 липня, у конференц-залі готелю «7 Днів».

23.07.2010
ВІД «БУГИ-ВУГИ» ДО СУВЕРЕНІТЕТУ

Минулої п’ятниці, 16 липня, у сквері «Гунські криниці» відбулася концертна програма для молоді міста, присвячена 20-й річниці здобуття суверенітету України.
Піснею «Україна» відкрив свято Сергій ГУМЕННИЙ - юна співуча зірочка Кам’янеччини.

23.07.2010
ЯРМАРОК ТАЛАНТІВ

З 20 до 27 червня у курортному містечку Кароліно-Бугаз відбувався конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Блакитна хвиля», в якому взяли участь понад три сотні учасників різних вікових категорій майже з усіх регіонів України та з-за кордону. Хмельницьку область гідно представили вихованки Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв (директор Валентина РЯБЧУК).

23.07.2010
В ГОСТЯХ У «ЗОЛОТОЇ РИБКИ»

Нещодавно у Севастополі проходив XIII Міжнародний дитячий фестиваль «Золота рибка», в якому взяли участь колективи з Росії, Білорусі, Молдови та України. Нашу область представляв зразковий дитячий оркестр народних інструментів НВК №9 ім.Аліма Трояна (керівник Валентин ШУМСЬКИЙ).

23.07.2010
«ДЗЕРКАЛА ЧИСТОЇ ДУШІ» ОКСАНИ МЕРГУТ

19 липня у Вірменській криниці відбулося урочисте відкриття авторської виставки Оксани МЕРГУТ «Дзеркала чистої душі». Скромна, проте дуже талановита хмельничанка ще змалку дивувала своїм творчим підходом до будь-якої справи, мала особливе відчуття прекрасного. Ці якості неабияк допомагають їй як у творчій, так і у педагогічній праці. 

Кількість коментарів:  2

У ПЕППІ Є ДОВГА ПАНЧОХА, АЛЕ В НІЙ НЕМАЄ ГРОШЕЙ 16.07.2010
У ПЕППІ Є ДОВГА ПАНЧОХА, АЛЕ В НІЙ НЕМАЄ ГРОШЕЙ

Як не прикро констатувати, але на сьогоднішній день мистецтво стало заручником багатьох факторів. Найперше та найголовніше - відсутність фінансів. І хоча для творчих людей банкноти вартують не більше, аніж для кожного з нас простий папірець, та, як показує життя та практика, і митцям без грошей невесело.

Автор: 

НОВИЙ ОЛІМП «ГІЛЕЇ» 16.07.2010
НОВИЙ ОЛІМП «ГІЛЕЇ»

Літо - час відпочинку і подорожей, нових знайомств і вражень. Для відомого в місті ансамблю «Гілея» (керівник і хореограф Інна ГІЛЕВСЬКА), учасниками якого є школярі ЗОШ №6 (директор Олена КУЗЕМА), - це і час участі у Міжнародному фестивалі «Countі-Wanderіng», який щорічно із червня до жовт-ня проходить в Угорщині.

Кількість коментарів:  0


Культура: 931 — 940 з 965
Початок | Поперед. | 92 93 94 95 96 | Наст. | Кінець Всі