Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 10 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

21.05.2010
КАМ’ЯНЕЦЬКИЙ «БАРВІНОК» ПРИВІТАВ ПОЛЬСЬКИХ КОЛЕГ
Кожна країна, місто, людина, колектив мають свою історію. Для танцювального ансамблю «Барвінок» при ЦДТ історія тільки розпочинається. За 7 років існування «Барвінок» взяв участь у найпрестижніших фольклорних міжнародних фестивалях і конкурсах Європи. 

26.03.2010
БРАВИЙ АКТОР БЕНЮК

Коли входиш до театру, зазвичай тебе зустрічають закриті завіси. Мимоволі кидаєш на них погляд, шукаючи своє місце, бо плекаєш надією раптом щось підгледіти, раніше за інших побачити вхід у той загадковий театральний, насправді інший світ. Втім глядачам вистави «Швейк», яка йшла на сцені міського Будинку культури 22 березня, одразу було чим зайнятися - на сцені, перед завісами, вже спав ШВЕЙК. Принаймні не дуже досвідчені театрали подумали, що він спить стоячи. Але анотація до вистави прояснює ситуацію: «...десь у сутінках Європи стоїть пам’ятник Йозефу Швейку. Навколо нього нишпорить шпик, який більше нагадує пацієнта з клініки Фрейда. Швейк «оживає», і дія переносить нас у той плин життя Австро-Угорщини на початку Першої світової війни, яким просякнуто роман».

Автор:  Ольга МІРКОТАН

03.03.2010
КАМ'ЯНЕЦЬКІ ХРОНІКИ

3 березня у К-ПНУ ім.Огієнка відбулося незвичне засідання за участю представників місцевого самоврядування, громадських організацій, науковців, бізнесменів і ЗМІ, ініціатором проведення якого був начальник Державної регіональної житлово-комунальної інспекції, керівник «Ротарі-клубу» Сергій БАБІЙ. Неординарність цього заходу в тому, що Сергій Віталійович запропонував усім присутнім підтримати та безпосередньо долучитися до реалізації надзвичайно цікавого проекту повернення до Кам’янця-Подільського маловідомого для широкого загалу читачів, але популярного серед істориків усього світу літопису «Кам’янецькі хроніки», який був написаний у нашому місті вірменськими священиками протоієреєм Ованесом, його сином Тер-Григором та онуками Акопом та Аксентом у період 1430-1652 рр.

30.01.2010
НАЙКРАЩИМ КОЛЕКТИВОМ НА ФЕСТИВАЛI ВИЗНАНО НАШ «ЖУРАВЛИК»
26-29 січня у Дніпропетровську проходив XVII Всеукраїнський фестиваль-конкурс духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва-2010», у якому на запрошення оргкомітету взяла участь народна
дитячо-юнацька хорова капела «Журавлик». У заході взяли участь понад 1500 учасників із 67-ми колективів з України, Росії, Білорусі та Молдови:
16 дитячих світських і церковних хорів, 9 студентських хорів середніх спеціальних і вищих мистецьких навчальних закладів, 6 камерних хорів державних філармоній, будинку вчителя, єпархіальної школи, 15 церковних хорів і 21 світський, церковний вокальний ансамбль. Кількість коментарів:  1

01.01.2010
СВIТ УЯВИ СЕРГIЯ МИХАЙЛОВА

Пiд такою назвою в недiлю, 27 грудня, у Картиннiй галереї, що в Старому мiстi, вiдкрилася персональна виставка кам’янецького художника Сергiя МИХАЙЛОВА. Як зазначив сам митець, свої майбутнi картини вiн спочатку уявляє, а вже тодi готовий плiд уяви переносить на полотно.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ
Кількість коментарів:  0

09.01.2009
ЩАСЛИВІ ТА ВПЕВНЕНІ

Найбільше щастя для батьків - бачити свою дитину здоровою, неймовірна втіха - коли вона щаслива. 
«Мамо, а яке воно, щасливе дитинство?». Відповідь на це запитання наші діти отримали самі, з моменту, коли танці в їхньому житті почали займати особливе місце, коли репетиції та виступи не просто стали їхнім дозвіллям, а стилем життя. 

09.01.2009
ГОБЕЛЕНОВІ ГАРМОНІЇ

Народна творчiсть - це iсторична основа, на якiй розвивалася свiтова художня культура, одна з форм суспiльної свiдомостi та суспiльної дiяльностi, явище соцiально зумовлене. Вона включає в себе рiзнi види художньої дiяльностi народу - поетичну творчiсть, театральне, музичне, танцювальне, декоративне, образотворче мистецтво тощо. Кожен вид народної творчостi має власну iсторiю, художнi виражальнi засоби та матерiали, мову, способи передачi вiдомого, знайденого тощо. Народне прикладне мистецтво - це народнi художнi промисли, товарне виготовлення художнiх виробiв при обов’язковому застосуваннi творчої ручної працi.
Одним з видiв народного прикладного мистецтва є ткацтво. Краса виробу часто-густо залежить вiд кольорiв, використаних у процесi ткання, тому фарбуванню пряжi надають особливу роль. Особливо цiкавим є виготовлення гобеленiв - виробiв, витканих iз шерстяних ниток. Гобелен має декiлька функцiональних призначень - суто виставково-презентацiйнi твори або ж тi, що прикрашають iнтер’єри громадських споруд i закладiв культури як елементи ансамблю внутрiшнього оздоблення. Гобелен - килим-картина, витканий вручну (шпалера). В строгому розумiннi - вирiб дiючої донинi Паризької мануфактури, за-снованої 1662 р. Назва походить вiд прiзвища вiдомих у XV ст. майстрiв Гобеленiв.

ЗАМКИ В ЗАМКУ

Перший день літа фотоклуб «Погляд» (голова Юрій САВІН) зустрів відкриттям чергової виставки - «Замки та фортеці» (працюватиме до кінця червня). Місце для демонстрації робіт місцеві фотографи ви­брали відповідне - у Старій фортеці, в залі пристінного корпусу.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ


Культура: 1001 — 1008 з 1008
Початок | Поперед. | 97 98 99 100 101 | Наст. | Кінець Всі