Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

28.01.2011
У ШКОЛІ ВІДКРИЛИ ТЕАТР

Новорічні свята у Кам’янець-Подільській ЗОШ №6 відзначились особливою подією - відбулася вистава «Зимова казка», що стала дебютною в роботі шкільного лялькового театру «Дивограй». Театр був створений у рамках проекту «Арт-терапія». Його мета - соціалізація учнів шляхом залучення їх до колективної творчої справи, покращення стосунків між дітьми, розкриття їх творчих здібностей. До реалізації проекту були залучені адміністрація школи, вчителі, учні та батьки. Учні під керівництвом старших самі створювали лялькових персонажів, підбирали музичний супровід, продумували всі деталі постановки.

«КУКУРІКУ» В «СОНЯЧНІЙ ДОЛИНІ» 21.01.2011
«КУКУРІКУ» В «СОНЯЧНІЙ ДОЛИНІ»

8-12 січня у туристичному комплексі «Сонячна долина» (Буковина) проходив фестиваль дитячого та юнацького мистецтва «Долина надії». Він зібрав юних талантів з усіх куточків нашої держави. Різноманіття жанрів, стилів і вікових категорій зробили свято досить цікавим. 

Автор: 

КАМ’ЯНЕЦЬ ШИКУЄТЬСЯ В АБСТРАГОВАНІ РЯДИ 21.01.2011
КАМ’ЯНЕЦЬ ШИКУЄТЬСЯ В АБСТРАГОВАНІ РЯДИ
18 січня кам’янецькі журналісти мали можливість познайомитись із організаторами унікального творчого проекту, котрий стартував у Кам’янці на початку тижня. «Пленер абстракціоністів» - таку суперечливу назву отримав двотижневий експеримент, що проходить у рамках відзначеня 100-річчя абстракціонізму. Суперечливу, тому що, як правило, абстракціоністам натура не потрібна. Замість об’єктивної дійсності абстракціоністи ввели суб’єктивний світ однієї людини - художника. Вони абсолютизували світ власних переживань та емоцій - своє Я.


Автор:  Ольга МІРКОТАН

ДЖОН ЛЕННОН - СТІНА ТА МОСТИ 14.01.2011
ДЖОН ЛЕННОН - СТІНА ТА МОСТИ

Генії рідко доживають до старості. Їм просто стає тісно на Землі. Але Джон ЛЕННОН пішов від нас не по своїй волі. Йому було всього 40 років.

ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ 14.01.2011
ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят і дорослі, і діти завжди в очікуванні дива. Свято вишуканості, шляхетності та феєричної магії танцю вперше в історії школи було влаштовано вчителями кафедри іноземної мови НВК №9 ім.А.М.Трояна.

Кількість коментарів:  0

З ДИКАНЬКИ - У ВЕЛИКОЗАЛІССЯ 06.01.2011
З ДИКАНЬКИ - У ВЕЛИКОЗАЛІССЯ

Вперше фільм «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» був відзнятий 1961 р. режисером Олександром РОУ. Неодноразово за цим твором Гоголя ставили мюзикли, вистави. От і творчий колектив с.Великозалісся вирішив влаштувати своїм односельчанам напередодні Різдва справжнє свято. 

«МАКСІ» - НАЙКРАЩИЙ 24.12.2010
«МАКСІ» - НАЙКРАЩИЙ

21-22 грудня у м.Хмельницький відбувся обласний фестиваль мистецтв «Кришталева зірка-2010», в якому взяв участь зразковий ансамбль танцю «Максі» нашого міського Будинку культури під керівництвом Тетяни СТАДНІК і Миколи ТОМАЙЧУКА. 

Автор: 
Кількість коментарів:  1

ПОДІЛЬСЬКИЙ РЕП - СВЯТОМУ МИКОЛАЮ! 17.12.2010
ПОДІЛЬСЬКИЙ РЕП - СВЯТОМУ МИКОЛАЮ!

Порівняно з 90-ми, у Кам’янці вже не так часто відбуваються концерти місцевих музикантів. Здавалося б, і живемо краще, і гуртів у місті вистачає, а от із «живими» імпрезами - не дуже. Мабуть, серед читачів газети є люди, які пам’ятають щомісячні міні-фестивалі у кінотеатрі «Дружба», організовані групою «Кам’яний край». Це була добра практика, а нині доволі важко послухати когось із місцевих. Утім чудеса бувають, особливо напередодні Дня Святого Миколая.

ВДАРИМО РОКОМ ПО БАНДУРАХ! 17.12.2010
ВДАРИМО РОКОМ ПО БАНДУРАХ!

Нещодавно в Інтернеті з’явилося нове цікаве відео: гурт «Брати» виконує сучасні хіти… на бандурах. Після цього сюжети про талановитих хлопців показали декілька українських телевізійних каналів. А найцікавіше те, що незвичайне тріо близнюків-бандуристів мешкає у Кам’янці-Подільському.

Автор: 

03.12.2010
«МЕЛОДІЇ КОХАННЯ, МЕЛОДІЇ ДУШІ»

Саме під такою назвою 28 листопада у МБК відбувся творчий вечір поетеси Ірини СОН і композитора та поетеси Нелі ЛІЩИНСЬКОЇ.

Кількість коментарів:  2


Культура: 1001 — 1010 з 1064
Початок | Поперед. | 99 100 101 102 103 | Наст. | Кінець Всі