• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 22 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

23.07.2010
В ГОСТЯХ У «ЗОЛОТОЇ РИБКИ»

Нещодавно у Севастополі проходив XIII Міжнародний дитячий фестиваль «Золота рибка», в якому взяли участь колективи з Росії, Білорусі, Молдови та України. Нашу область представляв зразковий дитячий оркестр народних інструментів НВК №9 ім.Аліма Трояна (керівник Валентин ШУМСЬКИЙ).

23.07.2010
«ДЗЕРКАЛА ЧИСТОЇ ДУШІ» ОКСАНИ МЕРГУТ

19 липня у Вірменській криниці відбулося урочисте відкриття авторської виставки Оксани МЕРГУТ «Дзеркала чистої душі». Скромна, проте дуже талановита хмельничанка ще змалку дивувала своїм творчим підходом до будь-якої справи, мала особливе відчуття прекрасного. Ці якості неабияк допомагають їй як у творчій, так і у педагогічній праці. 

Кількість коментарів:  2

У ПЕППІ Є ДОВГА ПАНЧОХА, АЛЕ В НІЙ НЕМАЄ ГРОШЕЙ 16.07.2010
У ПЕППІ Є ДОВГА ПАНЧОХА, АЛЕ В НІЙ НЕМАЄ ГРОШЕЙ

Як не прикро констатувати, але на сьогоднішній день мистецтво стало заручником багатьох факторів. Найперше та найголовніше - відсутність фінансів. І хоча для творчих людей банкноти вартують не більше, аніж для кожного з нас простий папірець, та, як показує життя та практика, і митцям без грошей невесело.

Автор: 

НОВИЙ ОЛІМП «ГІЛЕЇ» 16.07.2010
НОВИЙ ОЛІМП «ГІЛЕЇ»

Літо - час відпочинку і подорожей, нових знайомств і вражень. Для відомого в місті ансамблю «Гілея» (керівник і хореограф Інна ГІЛЕВСЬКА), учасниками якого є школярі ЗОШ №6 (директор Олена КУЗЕМА), - це і час участі у Міжнародному фестивалі «Countі-Wanderіng», який щорічно із червня до жовт-ня проходить в Угорщині.

Кількість коментарів:  0

16.07.2010
І ЗНОВУ «БРАВО» ПІДКОРЮЄ ВЕРШИНИ!

Із 10 до 18 червня у Євпаторії проходив ІІІ Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Чорноморський зорепад», в якому взяв участь і кам’янецький танцювальний колектив «Браво». Він представив рідне місто на досить високому рівні, посівши ІІ місце у номінації «Сучасна хореографія».

16.07.2010
АIESEC ЗIБРАВ У ЛЬВОВI 11 КРАЇН

Третього липня у Львові в межах культурно-мистецького фестивалю «Літо на Ринку» втретє відбувся фестиваль культур «lvіv іnternatіonal», в якому взяли участь близько 20 представників з 11 країн світу, зокрема Бразилії, Азербайджану, Греції, Iндії, Чехії, Нідерландів, Єгипту, Туреччини, Китаю, Iндонезії тощо. Організатором фестивалю виступило львівське представництво міжнародної молодіжної організації АIESEC, котра була створена наприкінці Другої світової війни з метою об’єднання повоєнного світу, в якому панував розбрат. З того часу вона щорічно проводить подібні фестивалі у всіх країнах, які входять до АIESEC (нині їх налічується понад 100).

ГРАН-ПРІ - У «МАКСІ» 09.07.2010
ГРАН-ПРІ - У «МАКСІ»

12-16 червня у Феодосії проходив Міжнародний фестиваль дитячого та молодіжного мистецтва «Перлина Кімерії», який проводився на користь онкохворих дітей. Гран-прі фестивалю завоювала композиція «Діти сонця», яку виконали старша та молодша групи хореографічної студії спортивного та сучасно-бального танцю «Максі» з Кам’янця-Подільського. А за композицію «Стиляги» старша група «Максі» отримала ще й I місце. Дітей було нагороджено дипломами, цифровими фотоапаратами та DVD-плеєрами.
Автор: 

ІЗ РОСІЇ З ВАЖКИМ МЕТАЛОМ І ЛЮБОВ’Ю! 09.07.2010
ІЗ РОСІЇ З ВАЖКИМ МЕТАЛОМ І ЛЮБОВ’Ю!

Російські музичні колективи не часто відвідують наше місто. Тому приїзд 29 червня рок-гурту АРIЯ можна, без сумніву, назвати справжньою музичною подією для Кам’янця.
АРIЯ - один із найвідоміших і найстаріших російських гуртів, якому цього року виповнюється 25 років. За їхніми плечима - мільйони екземплярів проданих альбомів і сотні концертів. АРIЯ - лауреат премії «Fuzz» 2007 р. як кращий lіve-гурт.

09.07.2010
Зі свіжої збірки
Нещодавно ще зовсім молодий Віталій ГОРБУЛЕНКО (його вірші теж друкувалися в «ПОДОЛЯНИНІ») видав збірку поезій з промовистою назвою «Широкий світ». 

09.07.2010
З майбутньої збірки

У кам’янчанки Світлани КРЕМІНСЬКОЇ за три роки поетичної творчості набралося віршів на цілу збірку. 
Її твори вже друкував «ПОДОЛЯНИН». Пропонуємо увазі читачів ще декілька віршів Світлани Анатоліївни.
Кількість коментарів:  1


Культура: 1001 — 1010 з 1029
Початок | Поперед. | 99 100 101 102 103 | Наст. | Кінець Всі