Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЗІГРАЄМО  В «ДУРНЯ»? 19.04.2019
ЗІГРАЄМО В «ДУРНЯ»?
Вино, дзвінка, чирва, жир... Нічого не нагадує? Та це ж відомі всім гральні карти, а точніше їхні масті, які українці звикли називати запозиченими російськими словами (пики, бубны, червы, трефы). Коли і хто заніс гральні карти (листи) в Україну, достеменно невідомо.

«СТАНДАРТ-ФЕСТ» ЗАПРОШУЄ 19.04.2019
«СТАНДАРТ-ФЕСТ» ЗАПРОШУЄ
17 травня, о 20.00, на площі Польський ри­нок відбудеться фінал пісенного конкурсу «Стандарт-Фест».

АНОНСИ 12.04.2019
АНОНСИ
Аби вкотре переконати туристів, що донині в Кам’янці-Подільському збереглися давні надбання наших предків: вишивання, писанкарство, ткацтво, гончарство, різьбярство, ковальство, буде презентовано новий довідник «Кам’янець. Український сувенір». Там можна буде побачити роботи, в яких переплітаються традиція і сучасність. Усі виготовлені руками вісімнадцяти подільських майстрів.

МЕЛОДІЯ ЛІНІЙ 12.04.2019
МЕЛОДІЯ ЛІНІЙ
Серед сучасних митців, що з успіхом генерують художні ідеї та проекти, осмислюють і сприяють творенню нашого життя за законами гармонії й краси, знакове місце на Поділлі посідає графік, живописець і педагог Борис Негода. Виставка його робіт експонується в Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику. 

У 60 «КАМ’ЯНЧАНКА» НА ПЕНСІЮ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ 05.04.2019
У 60 «КАМ’ЯНЧАНКА» НА ПЕНСІЮ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ
29 березня в залі МБК яблуку впасти було ніде: люди стояли в проходах, нависали над щасливчиками, котрим вдалося зайняти сидячі місця у ложах. Усі прийшли заради яскравого ювілейного концерту народного ансамблю танцю «Кам’янчанка» нашого МБК.

«ВІД ХОЛОДУ ДО ТЕПЛОТИ» 05.04.2019
«ВІД ХОЛОДУ ДО ТЕПЛОТИ»
Саме з такою ніжною та інтригуючою назвою 3 квітня у Виставковій залі на Соборній відчинила двері виставка художніх робіт викладачів та студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ імені Івана Огієнка. 

АКТИВНО ЗАМАНЮЄМО ТУРИСТА! 29.03.2019
АКТИВНО ЗАМАНЮЄМО ТУРИСТА!
Уже традиційно Кам’янець-Подільський бере участь в одній із найважливіших подій туристичної галузі - Міжнародній виставці «UITT: УКРАЇНА - Подорожі та Туризм». Проводиться вона 27-29 березня в Києві, в Міжнародному виставковому центрі.

РОЗКВІТАЮТЬ РОЗВАГИ! 29.03.2019
РОЗКВІТАЮТЬ РОЗВАГИ!
Хоча офіційне відкриття туристичного сезону відбудеться лише через три тижні, в Кам’янці-Подільському вже з початку квітня щільний графік різноманітних культурних заходів.

ПЕРШИЙ, АЛЕ НЕ ОСТАННІЙ 29.03.2019
ПЕРШИЙ, АЛЕ НЕ ОСТАННІЙ
Веселим сміхом, яскравими дійствами і новими перемогами розпочався фестивальний сезон на Поділлі. 23-24 березня в міському Будинку культури відбувся І Всеукраїнський фестиваль комедій та естрадного гумору «ШтрикАло». Учасниками гумор-фесту стали колективи з Тернопільської, Івано-Франківської,
Луганської, Запорізької, Чернівецької областей та різних куточків Хмельницької.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО «ЄДИНИЙ КВИТОК» 29.03.2019
НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО «ЄДИНИЙ КВИТОК»
Напередодні відкриття туристично­-го сезону нагадуємо про те, що в касах історичного музею-заповідника мож­-на придбати «єдиний квиток» вартістю 100 грн.


Культура: 11 — 20 з 1064
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі