Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 18 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
11.04.2014

ЧИ БУВАЄ БЕЗКОРИСЛИВОЮ ЛЮБОВ ДО ГРОШЕЙ?

Унікальну колекцію орденів і медалей часів Великої Вітчизняної війни, старовинних монет, паперових грошей відомого кам’янецького нумізмата і колекціонера Павла Риженка днями показали учням спеціалізованої школи-інтернату «Славутинка». Відбулася виставка за підтримки благодійного фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка.
ЧИ БУВАЄ БЕЗКОРИСЛИВОЮ ЛЮБОВ ДО ГРОШЕЙ?Разом із власником рідкісної колекції про свідчення подвигів і бойових заслуг учасників боїв (від рядового до офіцера) розповів голова правління фонду і керівник Хмельницького обласного осередку товариства «Меморіал» ім.В.Стуса Олександр Корольов (на фото). Учні школи з інтересом розглядали монетні та паперові скарби, мали змогу помилуватися старовинними знахідками, зануритися в захопливий світ нумізматики, який тісно пов’язаний з історичним минулим нашого народу.
Серцевиною колекції Павла Риженка є подільські бони, які становлять історичний, археологічний і нумізматичний інтерес. Олександр Корольов розповів учням про те, що музейні фонди щороку поповнюються новими надходженнями, які є результатом кропіткої праці самих колекціонерів, їхньої співпраці з краєзнавцями, колекціонерами України та зарубіжжя, старожилами. Представники фонду ніколи не приходять до школи з порожніми руками. Ось і цього разу голова правління передав її вихованцям надзвичайно цікаві та корисні книги від імені Міжнародного благодійного фонду «Україна-3000» (засновник Катерина Ющенко).

Автор: 

Повернення до списку