Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 18 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
05.06.2015

НАЙКРАЩІ КНИГИ - ДІТЯМ

День захисту дітей обласний благодійний фонд «МіСт» ім.Михайла Савенка відзначив новою доброчинною справою. Напередодні свята до вихованців інтернатних і освітніх закладів Хмельниччини його президент Сергій Ісаєнко завітав із чималим подарунком. Близько тисячі дитячих і художніх книг, збірок поезії, навчальної літератури, пізнавальних атласів загальною вартістю 20 000 грн. благодійники привезли багатьом інтернатним та освітнім закладам Хмельниччини.
Зліва направо - волонтер фонду Олена Кошель, Сергій Ісаєнко, волонтер фонду Ольга Мельник, завідувач ДНЗ №17 «Світлячок» Наталія Лозінська із вихованцями садочка- Захист прав дітей для нас - це не якась дата в календарі чи гарні слова, це насамперед наші щоденні справи, спрямовані на покращення умов життя та навчання дітей в інтернатних закладах - розвиток їхніх спортивних і творчих здібностей, постійна підтримка мрій і сподівань, - каже Сергій Ісаєнко. - І єдина найкраща оцінка для нас знаходиться не в кабінетах держустанов, а у щирих, сповнених радістю дитячих очах. Усі книги, які ми подарували, видані виключно українською мовою. Частину доповнюють диски із народними піснями, вправами, роз’ясненнями теоретичного матеріалу, тому навчатися з ними діткам буде вдвічі цікавіше.
Такий подарунок навчальним закладам області «МіСт» зробив завдяки підтримці Міжнародного благодійного фонду Катерини Ющенко «Україна-3000» та нещодавній участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2015», звідки фонд повернувся з дипломами у декількох номінаціях.
Вихованці школи-інтернату «Славутинка»Інтернатні заклади Кам’янця свої пакунки з літературою отримали першими. Як завжди, вони були передані до бібліотек кам’янецьких ДНЗ №17«Світлячок», школи-інтернату «Славутинка», НВК з центром реабілітації слабозорих дітей, багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру та військового ліцею.
Вихованцям військового ліцею до цікавих книг благодійники додали ще й корисні для їхнього здоров’я чотири спортивні стінки. Ще один тренажер фонд подарував команді мотоболістів «Поділля», яких постійно підтримує «МіСт».

Автор: 

Повернення до списку