Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 19 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
23.07.2010

ЯРМАРОК ТАЛАНТІВ

З 20 до 27 червня у курортному містечку Кароліно-Бугаз відбувався конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Блакитна хвиля», в якому взяли участь понад три сотні учасників різних вікових категорій майже з усіх регіонів України та з-за кордону. Хмельницьку область гідно представили вихованки Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв (директор Валентина РЯБЧУК).
Конкурсанти представляли свої таланти у різних жанрах: інструментальному, розмовному, сольного співу, вокальні ансамблі, хореографія.
У безкомпромісній боротьбі професійне журі, до складу якого увійшли зірки української та зарубіжної естради, присвоїло Ані СУШАРНИК звання лауреата II ступеня, а Вікторії БIЛЮК, Катерині ВАРИК та ансамблю «Мрійники» - лауреатів I ступеня. Ольга ЦЮРА отримала найвищу нагороду - гран-прі (на фото разом із викладачем Вітою САВІНСЬКОЮ).
Також дипломом-подякою було нагороджено їхнього викладача Віту САВIНСЬКУ. Ми сподіваємося, що кам’янецькі юні таланти і надалі будуть збагачувати школу мистецтв і рідне місто численними нагородами.
Іванна МИЩИШИНА, спец. для «ПОДОЛЯНИНА».


Повернення до списку