Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 21 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
23.07.2010

ВІД «БУГИ-ВУГИ» ДО СУВЕРЕНІТЕТУ

Минулої п’ятниці, 16 липня, у сквері «Гунські криниці» відбулася концертна програма для молоді міста, присвячена 20-й річниці здобуття суверенітету України.
Піснею «Україна» відкрив свято Сергій ГУМЕННИЙ - юна співуча зірочка Кам’янеччини.
Свої таланти дарували гостям і жителям нашого міста молоді виконавці: Діана ГОНЧАР, Артем МАРТИРОСЯН, Сергій ГУМЕННИЙ, Вероніка ЧАЙКОВСЬКА та кам’янчанка Катерина СТАСЮК, яка нині навчається у Києві.
А далі святкову естафету прийняли танцювальні колективи «Махі» та «Два кольори» із запальними веселими танцями «Буги-вуги» та «Дикий мед».
Та не лише співочими і танцювальними талантами багата наша Кам’янеччина. Авторські вірші, в яких висловлювалася любов до України, декламували зі сцени знані не лише у нашому місті поети - Людмила ДРЕЗНАЛЬ, Світлана КРЕМIНСЬКА, Неля ЛIЩИНСЬКА та Борис ВОРОНОВСЬКИЙ. Емоційні та патріотичні рядки, що пролунали з їхніх вуст, без сумніву, залишили слід у кожному серці глядачів.
Під час концерту міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді провів опитування серед глядачів, метою якого було дослідити рівень і форми ксенофобії у кам’янчан.
Не обійшлося на святі й без гумору. Чудовий настрій дарували байки і гуморески у виконанні Миколи БАЙДЮКА та Павла ТИХОНОВА.
I, що найголовніше, - концертна програма дуже влучно перемежовувалася з основними положеннями суверенітету і важливими моментами з історії здобуття Україною незалежності, які зачитували ведучі.
Наприкінці свята була проведена вікторина, і ті з глядачів, котрі уважно слухали ведучих і правильно відповідали на запитання, окрім гарного настрою, отримали ще і невеличкі подарунки від організаторів.
Iванна МИЩИШИНА, спец. для «ПОДОЛЯНИНА».


Повернення до списку