Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 25 ЧЕРВНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ДОМІНАНТА МОЛОДОЇ ХУДОЖНИЦІ 08.06.2018
ДОМІНАНТА МОЛОДОЇ ХУДОЖНИЦІ
Два тижні, з 30 травня до 14 червня, в залі музею на Соборній триватиме виставка творчих робіт молодої художниці Олени Косінської «Вікна».

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

«МАГІСТРАТСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ» 25.05.2018
«МАГІСТРАТСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ»
Під такою назвою 19 травня у НІАЗі «Кам’янець» відкрилася виставка. Ідея її створеня виникла у директора заповідника Василя Фенцура та художниці Олени Швець іще під час відкриття тристичного сезону.

ЯК ЛАШКИ ЗРУШУЮТЬ ГОРИ 25.05.2018
ЯК ЛАШКИ ЗРУШУЮТЬ ГОРИ
Унікальні роботи, виконані у техніці вишивки соломкою та квілту (клаптикового шит­тя) прикрашають Галерею мистецтв, у якій 19 травня відбулося відкриття виставки «Поетична, пісенна, легендарна, казкова Україна» Наталі та Іллі Лашків.

ВЕЛИКОДНІ СМАКОЛИКИ КРАСУВАЛИСЯ В ПДАТУ 13.04.2018
ВЕЛИКОДНІ СМАКОЛИКИ КРАСУВАЛИСЯ В ПДАТУ
Неможливо уявити Великдень без смачної та ароматної паски, яка є символом свята і справжньою окрасою столу. Цьогоріч уперше в Музеї хліба ПДАТУ організували виставку великодніх красунь, відкриття якої відбулося 11 квітня.

ЗУПИНИЛИ МИТЬ НА ВІКИ 13.04.2018
ЗУПИНИЛИ МИТЬ НА ВІКИ
А ви знаєте, як виглядає відчуття незалежності, політ мрії, боротьба із собою? Тоді вам потрібно відвідати фотовиставку «Уява. Пошук. Експеримент.» студентів коледжу культури і мистецтв, відкриття якої відбулося 4 квітня у Виставковій залі.

НЕ ЗАБУВАЙМО ПРО ІЛОВАЙСЬК! 30.03.2018
НЕ ЗАБУВАЙМО ПРО ІЛОВАЙСЬК!
Біль, втрата, жалоба, сльози... Усі ці відчуття виражає фотовиставка «Іловайськ-2014», відкриття якої відбулося 27 березня у Виставковій залі, що на Соборній.

ПРЕДСТАВЛЯТЬ ЛІТОГРАФІЇ НАПОЛЕОНА ОРДИ 16.02.2018
ПРЕДСТАВЛЯТЬ ЛІТОГРАФІЇ НАПОЛЕОНА ОРДИ
У рамках заходів, присвячених Року культурної спадщини, НІАЗ «Кам’янець» запрошує всіх охочих на презентацію видання «Колекція літографій Наполеона Орди із фондів Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець». Випуск 2. Волинська губернія», що відбудеться 20 лютого, о 15.00, у конференц-залі на вул.П’ятницька, 9.


ПІД ЧОРНО-БІЛИМ «МІКРОСКОПОМ» 16.02.2018
ПІД ЧОРНО-БІЛИМ «МІКРОСКОПОМ»
«Крізь твої очі» - це мальовничі пейзажі, прекрасні портрети, миттєвості життя, які закарбувалися на сотні років завдяки влучним поглядам кам’янецьких фотомитців. Такий незвичний вернісаж із промовистою назвою почав працювати у Виставковій залі 14 лютого. Дату фотохудожники обрали недарма, адже всі вони закохані - у творчість, фотографію, життя. Вернісаж присвятили 35-й річниці створення першого фотоклубу в Кам’янці-Подільському.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

МАЛЬОВНИЧІ БАРВИ 26.01.2018
МАЛЬОВНИЧІ БАРВИ
Картини зі шкіри, аплікації з моху та круп, тарілки, інкрустовані бісером, розпис на тканині та витинанки. Такою багатою та різноплановою виявилася виставка «Святкові візерунки» студентів коледжу культури та мистецтв, відкриття якої відбулося 24 січня у Виставковій залі на Соборній.

МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО 01.12.2017
МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО
23 листопада в Ратуші відбувся Всеукраїнський пленер художників «Портрет Поділля - 2017», організаторами якого виступили Дмитро Кравець і Анна Сушарник.


Культура: 1 — 10 з 79
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі