Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


СЕРЕДА, 24 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.06.2017

ОСІНЬ ГЛЮКА

Цього року вся Україна відзначає 105-річчя від дня народження закарпатського художника Гаврила Глюка - одного із найяскравіших митців ХХ ст., який своїми творами вписав крайове образотворче мистецтво в загальноукраїнський, а також світовий контекст.

ОСІНЬ ГЛЮКА

Галерея мистецтв представила увазі кам’янчан і гостей міста одне із полотен майстра.
- Серед картин, що зберігаються у фондах Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, є пейзажний твір, який від більшості інших полотен цього жанру, частіше ліричних, відрізняє гучний мажорний настрій.
Здавалося б, повністю нереальне кольорове сполучення: плями яскраво-жовтої та синьо-зеленої трави перекреслюють блакитні і фіолетові тіні, а над усім тим - помаранчева хвиля карпатських гір. Це робота «Осінь» Гаврила Глюка, яку для музею придбав Григорій Хотюн на одній із мистецьких виставок у Києві 1978 року, - розповідає мистецтвознавець, співробітник К-ПДІМЗ Лілія Троїцька. - Такі кольори видатного українського художника-живописця оточували з дитинства, для нього вони є цілком природними. Саме цей колорит картин Глюка колись вразив Тетяну Яблонську - всесвітньо відому художницю.
Тож Галерея мистецтв запрошує всіх охочих до перегляду роботи «Осінь» Гаврила Глюка, що експонуватиметься впродовж травня-червня.

Прес-служба міськради. 


Повернення до списку