• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


ПОНЕДІЛОК, 22 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
29.03.2019

АКТИВНО ЗАМАНЮЄМО ТУРИСТА!

Уже традиційно Кам’янець-Подільський бере участь в одній із найважливіших подій туристичної галузі - Міжнародній виставці «UITT: УКРАЇНА - Подорожі та Туризм». Проводиться вона 27-29 березня в Києві, в Міжнародному виставковому центрі.

АКТИВНО ЗАМАНЮЄМО ТУРИСТА!UITT - це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туроператорів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа. Програма заходу включає не лише презентаційну діяльність, але й семінари, воркшопи, ділові зустрічі та конференції.

19 000 спеціалістів туристичного бізнесу долучаються до участі у виставці. Наше місто представляє делегація у складі департаменту гуманітарної політики на чолі із заступником міського голови Вадимом Савчуком, готельєрів, екскурсоводів, музейних працівників.
За окремим стендом кам’янчани презентують туристичні матеріа­-ли, відкриття цьогорічного сезону мандрівників, нову палеонтологічну екскурсію, сувенірну продукцію та календар подієвого туризму на
2091 р.


Повернення до списку