• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 26 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ТЕАТР ПРОТИ САМОТНОСТІ 23.03.2018
ТЕАТР ПРОТИ САМОТНОСТІ
Театральні вечори в рамках проекту «Avant Premier» повертаються до Кам’янця. 14 березня поціновувачі культурного відпочинку могли насолодитися другою із серії весняних вистав. Цього разу актори народного драматичного театру міського Будинку культури показали трагіфарс Неди Неждани «Самогубство самоти».

ТРІО ЖІНОЧИХ СТРАЖДАНЬ 02.02.2018
ТРІО ЖІНОЧИХ СТРАЖДАНЬ
У рамках тижня художньо-естетичної творчості у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася прем’єра вистави за трагікомедією «Мамки» Асі Котляр у виконанні вихованців зразкового драматичного гуртка «Мельпомена» (керівник Людмила Суханова). Ролі виконували Олександра Стара, Карина Асташенко та Діана Шевчук. 

КАМ’ЯНЕЦЬКІ ТЕАТРАЛИ-ЛАУРЕАТИ 10.11.2017
КАМ’ЯНЕЦЬКІ ТЕАТРАЛИ-ЛАУРЕАТИ
29 жовтня народний аматорський театр міського Будинку культури взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі аматорських театральних колективів.

«ЦІНУ БАЖАННЯ» ЗНАЮТЬ У «ТАНДЕМІ» 19.05.2017
«ЦІНУ БАЖАННЯ» ЗНАЮТЬ У «ТАНДЕМІ»
Кам’янець-Подільський народний театр «Тандем» 13 травня у РЦКМ «Розмай» презентував нову виставу «Ціна бажання» за п’єсою Асі Котляр. 

ПОКАЖИ, ЯК ТРЕБА ГРАТИ 25.07.2014
ПОКАЖИ, ЯК ТРЕБА ГРАТИ
Тобі не подобається, як розвивається ситуація в театральному спектаклі? То вийди на сцену і зміни перебіг подій! 18 липня просто неба біля стейк-хаусу «Лондон» увагу перехожих привертали постановки форум-театру, актори якого приїхали до нас із Хмельницького, Києва, Запоріжжя, Донецька і Шепетівки.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ТЕАТР «НА ЗАРВАНСЬКІЙ» НАЙКРАЩИЙ СЕРЕД ЧИТЦІВ 30.05.2014
ТЕАТР «НА ЗАРВАНСЬКІЙ» НАЙКРАЩИЙ СЕРЕД ЧИТЦІВ
Перше місце ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу читців ім.Т.Шевченка вибороли кам’янчани.

«МЕЛЬПОМЕНА» В ЦДТ ТАКИ ЗРАЗКОВА 16.05.2014
«МЕЛЬПОМЕНА» В ЦДТ ТАКИ ЗРАЗКОВА
Весілля Кікімори, сватання Кощея і флірт Баби Яги - такі от недитячі пристрасті 13 травня розіграли на сцені учасники драматичного гуртка «Мельпомена» Центру дитячої творчості. Перед численним журі з області молодша й середня групи гуртківців під керівництвом Людмили Суханової підтверджували свій статус зразкового.

Автор:   / Віталій ГОРБУЛЕНКО

«НЕМИМОРА» В ЛЮБОВНОМУ ТРИКУТНИКУ  «МАЛЕНЬКОГО МИРУ»  11.04.2014
«НЕМИМОРА» В ЛЮБОВНОМУ ТРИКУТНИКУ «МАЛЕНЬКОГО МИРУ»
Десяток сварок і рівно стільки ж примирень навколо гострих кутів «Любовного трикутника на двох» показали актори місцевого аматорського театру «Маленький мир», які 4 квітня презентували свою благодійну виставу на сцені РЦНКМ «Розмай».

Автор: 

АМАТОРИ З ДУШЕЮ ПРОФЕСІОНАЛІВ 21.03.2014
АМАТОРИ З ДУШЕЮ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Сперечатися з тими, хто каже, що свій статус театрального міста Кам’янець втратив, нині важко. Натомість зовсім просто побитися об заклад зі скептиками, впевненими в тому, що притулків Мельпомени в нашому місті не існує зовсім. Адже те, що театр у нас жив, живе і буде жити, власним прикладом не втомлюються доводити ті, з ким «ПОДОЛЯНИН» вирішив зустрітися напередодні Міжнародного дня театру. 

Автор: 

В МІНІАТЮРНІЙ ОПЕРІ УСЕ ВСЕРЙОЗ 20.12.2013
В МІНІАТЮРНІЙ ОПЕРІ УСЕ ВСЕРЙОЗ
Увечері 14 грудня Картинна галерея перетворилась на невеликий затишний театр. Близько сотні кам’янчан зібралися у виставковій залі (що з легкої руки організаторів стала концертною), аби насолодитися високим мистецтвом оперного співу.

Автор:  Наталія ЯРОВА


Культура: 1 — 10 з 21
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець Всі