Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 16 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
17.06.2016

У НАС ЗІБРАЛАСЯ ЕЛІТА АГРООСВІТИ

У НАС ЗІБРАЛАСЯ ЕЛІТА АГРООСВІТИНа чотири дні - з 14 до 17 червня - Кам’янеччина стала осередком зустрічі найкращих студентів-аграріїв з 23 областей України. Всеукраїнський, уже 18-й, зліт студентських лідерів проводився на базі ПДАТУ. Щороку вони зустрічаються у провідних аграрних вишах країни задля обміну досвідом, відзначення найкращих, обговорення проблем агропромислового розвитку країни і пропозицій щодо їх вирішення.
Під час урочистого відкриття зльоту студентів вітали представники області, міста та району, а також ректор ПДАТУ Володимир ІВАНИШИН. Голова облради Михайло ЗАГОРОДНИЙ, який, до речі, також закінчив Кам’янець-Подільський сільськогосподарський інститут, зазначив, що студенти-аграрії - це еліта української держави, люди, які прославлятимуть і розвиватимуть Україну на міжнародному рівні. 
За час, проведений у нашому регіоні, студенти мали можливість не лише відвідати навчальні бази ПДАТУ, найкращі сільськогосподарські підприємства району, але й дізнатися більше про Кам’янець, ознайомитися зі звичаями та традиціями Поділля.
Враженнями від заходу поділилася його учасниця, студентка Уманського національного університету садівництва Вікторія УМАНЧИК. Вона вже втретє бере участь у зльоті лідерів, проте організацію такого рівня бачить уперше:
- Ми в захваті від програми заходів, від вашого міста. Впевнена, що учасники багато нового почерпнули і у професійному плані. Бо ж не лише відпочивати, а й працювати ми сюди приїхали.
А повчитися їм було де і в кого, адже зліт об’єднав понад 450 учасників, серед яких видатні вчені, громадські діячі, відмінники освіти, молоді науковці, котрі отримують стипендії Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України та провідних агрохолдингів.

Вікторія КОЖЕВНІКОВА. 

Повернення до списку