Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 21 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
30.03.2018

ОЛІМПІАДА РОЗПОЧАЛАСЯ!

ОЛІМПІАДА РОЗПОЧАЛАСЯ!Традиційним у березні є проведення Міністерством освіти і науки України ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Цьогоріч така олімпіада з трудового навчання/технологій проводиться в Кам’янці-Подільському. Її урочисте відкриття відбулося 25 березня в РЦКМ «Розмай».

- Олімпіада стане незабутньою подією для кожного її учасника, а неймовірні враження та краєвиди Старого міста надихнуть на майбутні звершення, - сказав у вітальному слові міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ, зазначивши, що проведення такого освітнього заходу саме на теренах Кам’янця-Подільського - велика честь для нашого подільського краю.

Також побажали учасникам олімпіади зростати гідними людьми, освіченими та майстровитими начальник міськуправління освіти і науки Світлана СТАРЧЕНКО, представник МОНУ Сергій ДЯТЛЕНКО та голова журі Віктор БУРДУН, завідувач кафедри Луганського на­ціонального університету ім.Тараса Шевчен­-ка, кандидат педагогічних наук.

Олімпіада проводиться ок­ремо з технічних і обслуговуючих видів праці й технологій на базі ЗОШ №17 та ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти». Борються за пра­во стати переможцями 87 учас­ників з усіх куточків України. Програмою олімпіади передбачено проведення куль­турно-розважальних заходів: екскурсії містом, зустрічі з учнями шкіл, відомими й успішними людьми міста, майс­тер-класів, виставок та вечору відпочинку.

Організатори олімпіади: МОНУ, департамент освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницький обласний інститут післядипломної педосвіти та управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

Олімпіада завершиться сьо­годні, 30 березня.

Наталія НІКОЛАЙЧУК, методист науково-методич­ного центру міськ­управління освіти і науки.


Повернення до списку