Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 20 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
07.05.2010

ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ НА ПРИРОДНИЧОМУ

Є на природничому факультеті К-ПНУ ім.Огієнка чудова традиція: проводити навесні Тиждень біології. Рівень цього заходу постійно зростає, увага до нього збільшується, та і триває він уже не тиждень, а цілих два.
Цього року 20 квітня відбулася церемонія відкриття цього заходу, після якої пройшла студентська наукова конференція, де учасники представляли свої статті з різних галузей природничих наук. Наступного дня на природничий факультет завітала лікар-гінеколог Тетяна БЕРЕКА, яка провела зі студентами бесіду-лекцію на теми, актуальні для молоді. Ще відбулися змагання з брейн-рингу, які проводив Олександр ПОРИТКО. Гра досвідчених команд природничого факультету виявилася досить цікавою та напруженою, перемогу відсвяткував колектив старшокурсників під назвою «Дембельський поїзд».
Наступний тиждень розпочався з перегляду фільму про Чорнобиль, після якого студенти де-кламували свої вірші на природничу тематику. Відгукнувся на запрошення і знаний у місті диктор радіо та телебачення Павло ТИХОНОВ, котрий зачаровував усіх поетичним словом. Серед першокурсників пройшла гра «Найрозумніший». Переможцем став Руслан ШЕВЧУК. Одним з найцікавіших заходів стала розважальна гра «Впізнай: що, де і коли». Коли студенти «викидали коники», це було досить весело, але коли це почали робити викладачі - це було просто захоплююче!
В останній день проводився конкурс «Екомода», в якому брали участь групи першокурсників. Суть його в тому, що всі учасники повинні продемонструвати і представити власноруч виготовлений одяг з паперу (дозволялося лише використовувати скотч, скріпки та нитки). Студенти проявили безмежну фантазію та майстерність, виготовивши різноманітні костюми. Після цього відбулося закриття Тижня біології, а відтак - нагоро-дження призерів усіх конкурсів і найактивніших учасників. Варто зазначити, що організатором усіх цих подій із року в рік є викладач природничого факультету Валентина Анатоліївна КОЛОДІЙ, якій допомагають третьокурсники. Відповідальною за цьогорічний Тиждень біології була студент-ка Мар’яна КОЗАК.
Віталій ГОРБУЛЕНКО, студент природничого факультету К-ПНУ ім.Огієнка.

Повернення до списку