• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 18 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

...А КАБІНЕТ МІНІСТРІВ - ВЧИТЕЛЬКУ 25.01.2013
...А КАБІНЕТ МІНІСТРІВ - ВЧИТЕЛЬКУ
Перед початком роботи колегії облдержадміністрації 23 січня голова ОДА Василь Ядуха вручав державні нагороди. Серед відзначених є і кам’янчанка Олена ТКАЧУК - вчитель етики ЗОШ №6. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ВЧИТЕЛІ СКЛАДАЛИ «ІСПИТИ» 14.12.2012
ВЧИТЕЛІ СКЛАДАЛИ «ІСПИТИ»
12 грудня були підведені підсумки міського етапу конкурсу «Учитель року - 2013».

ЗІБРАЛИ УРОЖАЙ ВІТАНЬ 26.10.2012
ЗІБРАЛИ УРОЖАЙ ВІТАНЬ
З різницею в декілька днів поважні ювілеї відсвяткували три освітні за¬клади міста - Кам’янець-Подільська гімназія №14, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 та Навчально-науковий інститут бізнесу і фінансів, що входить до складу ПДАТУ.

Автор:  Тетяна ДИКА

НАВЧАТИСЯ КРАЩЕ З WI-FI 12.10.2012
НАВЧАТИСЯ КРАЩЕ З WI-FI
10 жовтня перед головним корпусом К-ПНУ ім.І.Огієнка відбулося урочисте відкриття безкоштовної точки доступу до мережі Інтернет з використанням Wi-Fi.

САДКИ ГОТУЮТЬСЯ ПРИЙНЯТИ КВІТИ ЖИТТЯ 10.08.2012
САДКИ ГОТУЮТЬСЯ ПРИЙНЯТИ КВІТИ ЖИТТЯ
7 серпня заступник голови РДА Павло ДОВГОПОЛ і начальник відділу освіти Олена ПРОНОЗЮК провели нараду з керівниками дошкільних навчальних закладів району, щоб з’ясувати готовність дошкільних навчальних закладів до роботи в новому навчальному році, адже за період літніх канікул у садочках району проведено чималий обсяг ремонтних робіт.

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ З АГРОНОМІЇ - У ПДАТУ 20.07.2012
НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ З АГРОНОМІЇ - У ПДАТУ

11-12 липня на базі Інституту агротехнологій і природокористування ПДАТУ відбулося виїзне засідання науково-методичної комісії з «Агрономії» Міністерства аграрної політики та продовольства України, до складу якої увійшли представники Мінагрополітики, Національної академії аграрних наук України, декани агрономічних факультетів і провідні науковці 17 вищих аграрних навчальних закладів України, які здійснюють підготовку майбутніх агрономів.

29.06.2012
ЗОЛОТА СЕРЕДИНКА РЕЙТИНГУ ВИШІВ УКРАЇНИ
25 червня газета «Освіта України» опублікувала національні рейтинги найкращих ВНЗ України, складені Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

08.06.2012
РЕЙТИНГОВИЙ ПОСТУП УНІВЕРСИТЕТІВ

Наприкінці минулого тижня було підведено підсумки щорічного рейтингу кращих вишів України «Топ-200», в якому К-ПНУ ім.І.Огієнка посів 97-ме місце (2009-2010 рр. - 100-ті місця, 2011 р. - 99-те) серед вишів і 73-тє - серед 98 національних університетів України, випередивши такі знані в Україні навчальні заклади, як Національний університет «Острозька академія», Криво­різький і Черкаський національні університети тощо. Результат К-ПНУ ім.І.Огієнка, крім того, виявився найкращим серед вишів Хмельниччини. 

КОЛИ ПРОФЕСІЯ СТАЄ ПОКЛИКАННЯМ 20.04.2012
КОЛИ ПРОФЕСІЯ СТАЄ ПОКЛИКАННЯМ
Робота, що стала для людини покликанням, дає життєву мудрість, невичерпний ентузіазм і, відповідно, ефективні результати. Леонід ПЕЧИНОГА вподобав со­бі педагогічну ниву і вже понад 30 років живе освітянськими справами, навчає і виховує дітей. Його, патріота-очільника ЗОШ №10, знають не тільки як майстерного педагога, але й як активного громадського діяча і гарну, авторитетну людину.

Автор:  Тетяна ДИКА

БУДУВАТИМЕМО ЯК НІМЦІ? 20.04.2012
БУДУВАТИМЕМО ЯК НІМЦІ?
Нещодавно за ініціативи та підтримки директора коледжу будівництва, архітектури та дизайну Надії СІЛЬЧЕНКО спільно з німецьким об’єднанням міжнародного співробітництва GIZ було організовано стажування викладачів коледжу Елли МАРЧУК та Оксани СОЛОВЕЙ в освітніх центрах з екологічно збалансованого будівництва у Німеччині.

Кількість коментарів:  1


31 — 40 з 149
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі