Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
ВІВТОРОК, 23 СІЧНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

07.05.2010
«ЮНИЙ ВЕБ-ДИЗАЙНЕР-2010»
23 квітня у СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики (директор Тетяна ТАНСЬКА) пройшов традиційний відкритий конкурс «Юний веб-дизайнер-2010».

07.05.2010
ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ НА ПРИРОДНИЧОМУ
Є на природничому факультеті К-ПНУ ім.Огієнка чудова традиція: проводити навесні Тиждень біології. Рівень цього заходу постійно зростає, увага до нього збільшується, та і триває він уже не тиждень, а цілих два.

07.05.2010
ПОТРІЙНЕ ПАРТНЕРСТВО
За умов активного поширення глобальних процесів у Європі все більшої актуальності набуває проблема інтеграції українського та європейського освітніх ринків. Така потреба зумовлена кардинальними перетвореннями в освітньому процесі, які пов’язані, перш за все, із входженням України до Болонського процесу. Важливою умовою інтеграції українського і західного освітніх ринків виступає конкурентоспроможність освітніх послуг на цих ринках. Варто зазначити, що підвищення конкурентоспроможності освітніх послуг можливо досягти лише за умови випуску кваліфікованих кадрів. Цьому сприяє обмін студентами, входження України та інших країн Європи до Болонського процесу, а точніше - виконання вимог Болонської конвенції.

05.03.2010
ОЛІМПІЙСЬКІ ЗДОБУТКИ ОСВІТИ
Освіта району, за підсумками ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, має вагомі здобутки.
- Учні наших шкіл під час обласних предметних олімпіад продемонстрували хороші знання з різних пред¬метів. Це не може не радувати, - відзначив начальник відділу освіти РДА Олександр СУШКО. Автор: 
Кількість коментарів:  1

05.02.2010
БЕРЕЖИСЬ УЧИТЕЛЯ!

«А дидаскал (вчитель - ред.), взявши порученное ему дитище, мает его учити с промыслом доброй науки, за непослушенство карати, не тирански, но учительски».
«Устав Львівської братської школи», 1586 р.
Здається, давно минули часи, коли школярів карали за провини різками. Фізичні покарання у школах було засуджено і заборонено, а освіта взяла курс на гуманізацію виховного процесу. 1991 р. Україна прийняла Конвенцію ООН «Про права дитини», і з того часу про захист цих прав дуже багато говорять. Але, на жаль, переважно лише говорять. Батьки, як і раніше, неслухняних нащадків шмагають пасками та обзивають, а на зауваження про те, що вони порушують права своєї дитини, у кращому випадку лише саркастично усміхаються. Але більшість із таких батьків не мають педагогічної освіти, тому виховують, як уміють, і як, у більшості випадків, виховували їх самих.
Iнша справа - вчителі, котрі мають сіяти добре та вічне. Віддаючи свою дитину до школи, кожна мама очікує, що там на неї чекають безпека, турбота і доброзичливість. У принципі, саме це й гарантує Конституція. А насправді все не так оптимістично.

Автор: 

05.02.2010
ЗИМОВI ТА НЕ ДУЖЕ ПРОБЛЕМИ ОСВIТИ

Холодна зима змусила нас не лише пильніше поставитися до власного здоров’я, а й із острахом подивитися в бік шкіл, де навчаються наші діти. Особливо це стосується навчальних закладів, які функціонують у селах району. Пояснення цього доволі просте: у більшості навчальних закладах - старі та малоефективні системи опалення, повна або ж часткова відсутність утеплень та енергозберігаючих технологій тощо.Окрім того, ця холодна зима освітній галузі району принесла як нові, так і відновила старі скандали та протистояння. Про все це - в нашій розмові з начальником відділу освіти РДА Олександром СУШКОМ.

Автор: 


141 — 146 з 146
Початок | Поперед. | 11 12 13 14 15 | Наст. | Кінець Всі