Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ПОНЕДІЛОК, 20 ЛИСТОПАДА 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

05.03.2010
ОЛІМПІЙСЬКІ ЗДОБУТКИ ОСВІТИ
Освіта району, за підсумками ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, має вагомі здобутки.
- Учні наших шкіл під час обласних предметних олімпіад продемонстрували хороші знання з різних пред¬метів. Це не може не радувати, - відзначив начальник відділу освіти РДА Олександр СУШКО. Автор: 
Кількість коментарів:  1

05.02.2010
БЕРЕЖИСЬ УЧИТЕЛЯ!

«А дидаскал (вчитель - ред.), взявши порученное ему дитище, мает его учити с промыслом доброй науки, за непослушенство карати, не тирански, но учительски».
«Устав Львівської братської школи», 1586 р.
Здається, давно минули часи, коли школярів карали за провини різками. Фізичні покарання у школах було засуджено і заборонено, а освіта взяла курс на гуманізацію виховного процесу. 1991 р. Україна прийняла Конвенцію ООН «Про права дитини», і з того часу про захист цих прав дуже багато говорять. Але, на жаль, переважно лише говорять. Батьки, як і раніше, неслухняних нащадків шмагають пасками та обзивають, а на зауваження про те, що вони порушують права своєї дитини, у кращому випадку лише саркастично усміхаються. Але більшість із таких батьків не мають педагогічної освіти, тому виховують, як уміють, і як, у більшості випадків, виховували їх самих.
Iнша справа - вчителі, котрі мають сіяти добре та вічне. Віддаючи свою дитину до школи, кожна мама очікує, що там на неї чекають безпека, турбота і доброзичливість. У принципі, саме це й гарантує Конституція. А насправді все не так оптимістично.

Автор: 

05.02.2010
ЗИМОВI ТА НЕ ДУЖЕ ПРОБЛЕМИ ОСВIТИ

Холодна зима змусила нас не лише пильніше поставитися до власного здоров’я, а й із острахом подивитися в бік шкіл, де навчаються наші діти. Особливо це стосується навчальних закладів, які функціонують у селах району. Пояснення цього доволі просте: у більшості навчальних закладах - старі та малоефективні системи опалення, повна або ж часткова відсутність утеплень та енергозберігаючих технологій тощо.Окрім того, ця холодна зима освітній галузі району принесла як нові, так і відновила старі скандали та протистояння. Про все це - в нашій розмові з начальником відділу освіти РДА Олександром СУШКОМ.

Автор: 


141 — 143 з 143
Початок | Поперед. | 11 12 13 14 15 | Наст. | Кінець Всі