Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

28.05.2010
КОЛЕДЖУ КУЛЬТУРИ - 80!
Під такою назвою 19 травня в МБК відбувся творчий звіт студентів і викладачів Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв, присвячений 80-річчю із дня заснування закладу. Ювілейна дата дала гарну можливість зібрати випускників коледжу культури різних років.

28.05.2010
ЧИ ЗЛЕТИТЬ «ЛЕЛЕКА» ЗНОВУ?
1 червня вся країна святкуватиме День захисту дітей. Цього чудового дня в кожному місті для маленьких українців буде влаштоване свято. Дорослі дяді та тьоті говоритимуть про чергові заходи, які вони планують провести, щоб уберегти наших дітей від усіляких негараздів. Вони мають причини турбуватися, адже за рівнем дитячої злочинності та алкоголізму ми вже давно не пасемо задніх. Незайнятість дітей через відсутність у батьків вільного часу та грошей змушує їх шукати розваг на вулиці, у поганих компаніях.
...А 28 травня кам’янчани могли б влаштувати ще одне свято - з нагоди 30-річчя підліткового клубу за місцем проживання «Лелека», який свого часу непогано справлявся з функціями захисту дітей від підступних принад вулиці та прищеплення любові до здорового способу життя. Чимало кам’янчан провели у клубі багато приємних годин, займаючись у спортивних гуртках, малюючи, вишиваючи чи виготовляючи різні чудові речі власними руками. Багато хто й досі добрим словом згадує колишнього педагога-організатора клубу Віктора ТИМЧУКА, який очолив «Лелеку» 1993 р., змінивши на цій посаді Надію РУСОВУ (педагог із культурно-масової роботи) і Лесю БІЛІНСЬКУ (педагог зі спортивно-масової роботи)

Автор: 

28.05.2010
НАСОЛОДЖУВАТИСЯ ДИТИНСТВОМ...
Автор «Школи майбутнього» Джон ДЬЮЇ писав: «У дитини є право насолоджуватися дитинством!». До цього гасла хотiлося б додати: «Щасливе дитинство - запорука успiшної самореалiзацiї в дорослому життi».

28.05.2010
ПДАТУ КУВАТИМЕ АГРАРНЕ МАЙБУТНЄ
Нещодавно на базі Білоцерківського НАУ за участю міністра аграрної політики України Миколи ПРИСЯЖНЮКА та ректорів аграрних вишів України відбулось обговорення розвитку вітчизняної аграрної галузі. Взяв участь у цьому заході і ректор ПДАТУ Микола БАХМАТ.

07.05.2010
«ЮНИЙ ВЕБ-ДИЗАЙНЕР-2010»
23 квітня у СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики (директор Тетяна ТАНСЬКА) пройшов традиційний відкритий конкурс «Юний веб-дизайнер-2010».

07.05.2010
ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ НА ПРИРОДНИЧОМУ
Є на природничому факультеті К-ПНУ ім.Огієнка чудова традиція: проводити навесні Тиждень біології. Рівень цього заходу постійно зростає, увага до нього збільшується, та і триває він уже не тиждень, а цілих два.

07.05.2010
ПОТРІЙНЕ ПАРТНЕРСТВО
За умов активного поширення глобальних процесів у Європі все більшої актуальності набуває проблема інтеграції українського та європейського освітніх ринків. Така потреба зумовлена кардинальними перетвореннями в освітньому процесі, які пов’язані, перш за все, із входженням України до Болонського процесу. Важливою умовою інтеграції українського і західного освітніх ринків виступає конкурентоспроможність освітніх послуг на цих ринках. Варто зазначити, що підвищення конкурентоспроможності освітніх послуг можливо досягти лише за умови випуску кваліфікованих кадрів. Цьому сприяє обмін студентами, входження України та інших країн Європи до Болонського процесу, а точніше - виконання вимог Болонської конвенції.

05.03.2010
ОЛІМПІЙСЬКІ ЗДОБУТКИ ОСВІТИ
Освіта району, за підсумками ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, має вагомі здобутки.
- Учні наших шкіл під час обласних предметних олімпіад продемонстрували хороші знання з різних пред¬метів. Це не може не радувати, - відзначив начальник відділу освіти РДА Олександр СУШКО. Автор: 
Кількість коментарів:  1

05.02.2010
БЕРЕЖИСЬ УЧИТЕЛЯ!

«А дидаскал (вчитель - ред.), взявши порученное ему дитище, мает его учити с промыслом доброй науки, за непослушенство карати, не тирански, но учительски».
«Устав Львівської братської школи», 1586 р.
Здається, давно минули часи, коли школярів карали за провини різками. Фізичні покарання у школах було засуджено і заборонено, а освіта взяла курс на гуманізацію виховного процесу. 1991 р. Україна прийняла Конвенцію ООН «Про права дитини», і з того часу про захист цих прав дуже багато говорять. Але, на жаль, переважно лише говорять. Батьки, як і раніше, неслухняних нащадків шмагають пасками та обзивають, а на зауваження про те, що вони порушують права своєї дитини, у кращому випадку лише саркастично усміхаються. Але більшість із таких батьків не мають педагогічної освіти, тому виховують, як уміють, і як, у більшості випадків, виховували їх самих.
Iнша справа - вчителі, котрі мають сіяти добре та вічне. Віддаючи свою дитину до школи, кожна мама очікує, що там на неї чекають безпека, турбота і доброзичливість. У принципі, саме це й гарантує Конституція. А насправді все не так оптимістично.

Автор: 

05.02.2010
ЗИМОВI ТА НЕ ДУЖЕ ПРОБЛЕМИ ОСВIТИ

Холодна зима змусила нас не лише пильніше поставитися до власного здоров’я, а й із острахом подивитися в бік шкіл, де навчаються наші діти. Особливо це стосується навчальних закладів, які функціонують у селах району. Пояснення цього доволі просте: у більшості навчальних закладах - старі та малоефективні системи опалення, повна або ж часткова відсутність утеплень та енергозберігаючих технологій тощо.Окрім того, ця холодна зима освітній галузі району принесла як нові, так і відновила старі скандали та протистояння. Про все це - в нашій розмові з начальником відділу освіти РДА Олександром СУШКОМ.

Автор: 


141 — 150 з 150
Початок | Поперед. | 11 12 13 14 15 | Наст. | Кінець Всі