Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

НАВЧАННЯ НА ВИЖИВАННЯ? 20.01.2017
НАВЧАННЯ НА ВИЖИВАННЯ?
Настав найочікуваніший день для кам’янецьких студентів - 20 січня - день стипендії. Але чи кожен, хто чекає, таки отримає свої гроші? Адже з 1 січня суттєво скоротилося число отримувачів стипендій, хоча при цьому її розмір зріс. То хто, кому і скільки виплачуватиме?

ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ УЧИТЕЛІВ У МІСТІ 16.12.2016
ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ УЧИТЕЛІВ У МІСТІ
У Кам’янці завершився міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017», результати якого підсумували 12 грудня в НВК №14. Аби здобути перемогу, 19 педагогів різних шкіл міста впродовж декількох днів демонстрували свої професійні вміння, виконуючи тестові завдання, проводячи майстер-класи та відкриті уроки.

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ І МЕНШЕ НАВАНТАЖЕННЯ 02.09.2016
ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ І МЕНШЕ НАВАНТАЖЕННЯ
Шкільний дзвінок учора покликав учнів до школи. Вперше за парти сіли 1637 школяриків з міста і району. Усміхнені, святково вбрані та сповнені сил дітлахи після урочистостей до Дня знань пішли на перший урок. Цьогоріч його присвятили 25-й річниці Незалежності України.

У НАС ЗІБРАЛАСЯ ЕЛІТА АГРООСВІТИ 17.06.2016
У НАС ЗІБРАЛАСЯ ЕЛІТА АГРООСВІТИ
На чотири дні - з 14 до 17 червня - Кам’янеччина стала осередком зустрічі найкращих студентів-аграріїв з 23 областей України. Всеукраїнський, уже 18-й, зліт студентських лідерів проводився на базі ПДАТУ. Щороку вони зустрічаються у провідних аграрних вишах країни задля обміну досвідом, відзначення найкращих, обговорення проблем агропромислового розвитку країни і пропозицій щодо їх вирішення.

НАЦІОНАЛЬНИЙ - ІЗ ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ 25.03.2016
НАЦІОНАЛЬНИЙ - ІЗ ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ
Золотою медаллю і Дипломом за перемогу в конкурсі з тематичної номінації «Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що перебувають у складних життєвих ситуаціях» були відзначені науковці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за результатами участі в роботі VII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та III Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «World Edu», яка проводилася 17-19 березня у Київському палаці дітей та юнацтва. Автор переможного проекту - кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Наталія Гончарук.

АБІТУРІЄНТИ, ГОТУЙСЬ ДО ЕКСПЕРИМЕНТІВ! 17.04.2015
АБІТУРІЄНТИ, ГОТУЙСЬ ДО ЕКСПЕРИМЕНТІВ!
Ще у вересні було ухвалено новий закон про вищу освіту. Проте його норми набуватимуть чинності в декілька етапів протягом наступних років.

ПРЕМІЇ АРТИСТАМ І СПОРТСМЕНАМ 03.10.2014
ПРЕМІЇ АРТИСТАМ І СПОРТСМЕНАМ
Дитячі садки №21 «Золота рибка» і №9 «Барвистий віночок» отримали переможні кубки у Всеукраїнських конкурсах. 

УЧНІ ДОВЕЛИ, ЩО ВМІЮТЬ ШИТИ І ЗАЧІСКИ РОБИТИ 01.05.2014
УЧНІ ДОВЕЛИ, ЩО ВМІЮТЬ ШИТИ І ЗАЧІСКИ РОБИТИ
Щороку в Кам’янець-Подільському відділенні ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» (у минулому - ПТУ №10) проводяться конкурси на найкращого кравця та перукаря.

УЧНІ ПОБУВАЛИ В РОЛІ ПОЖЕЖНИКІВ 01.05.2014
УЧНІ ПОБУВАЛИ В РОЛІ ПОЖЕЖНИКІВ
Упродовж тижня в навчальних закладах міста та району проводився тиждень знань із безпеки життєдіяльності.

ЮНІ ПОДАТКІВЦІ НА НАУКОВОМУ ОЛІМПІ 25.04.2014
ЮНІ ПОДАТКІВЦІ НА НАУКОВОМУ ОЛІМПІ
17 квітня на базі Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України відбувся ІІ (обласний) етап олімпіади з базових дисциплін серед студентів вишів І-ІІ рівнів акредитації. В ньому взяли участь вихованці технікумів і коледжів міст Кам’янця-Подільського і Хмельницького, які посіли перші й другі місця в міському етапі, та представники Чемеровецького медичного коледжу.


11 — 20 з 150
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі