Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ПОНЕДІЛОК, 20 ЛИСТОПАДА 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

РОЗЧАРУВАННЯ   ВІД ПРОФЕСІЇ  28.06.2013
РОЗЧАРУВАННЯ ВІД ПРОФЕСІЇ
На жаль, більшість українців при виборі майбутньої професії не враховують ні реалій ринку праці, ні можливих перспектив для власного розвитку. Такий висновок зробили фахівці порталу rabota.ua.

ДИРЕКТОРА ЗВІЛЬНИЛИ,  А ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ПРАЦЮВАТИМЕ ДАЛІ  24.05.2013
ДИРЕКТОРА ЗВІЛЬНИЛИ, А ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ПРАЦЮВАТИМЕ ДАЛІ
Незважаючи на те, що питання ліквідації Заліської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату вже давно було знято з порядку денного сесії обласної ради, серед жителів села Залісся Друге все ще обговорюють чутки про її закриття. Зрозуміло, бо питання є болючим і важливим для селян, адже в закладі працюють 62 особи та навчаються 56 хворих дітей. У зв’язку з цим, із візитом до школи-інтернату завітав помічник народного депутата України Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА Сергій ТИМЧУК.

У ПОДАТКІВЦІВ РОЗМОВЛЯЮТЬ УКРАЇНСЬКОЮ 12.04.2013
У ПОДАТКІВЦІВ РОЗМОВЛЯЮТЬ УКРАЇНСЬКОЮ
Заключний етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації проходив у стінах Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України. 

ЗА ЗНАННЯ РОСІЙСЬКОЇ ВІДПРАВЛЯТЬ У РОСІЮ 22.03.2013
ЗА ЗНАННЯ РОСІЙСЬКОЇ ВІДПРАВЛЯТЬ У РОСІЮ
Всеукраїнську студентську олімпіаду з російської мови та літератури вже вдруге провели в Кам’янці-Подільському.
53-х учасників II етапу олімпіади, які прибули з 29 вишів України, зустрічав К-ПНУ ім.І.Огієнка.

Автор:  Тетяна ДИКА

...А КАБІНЕТ МІНІСТРІВ - ВЧИТЕЛЬКУ 25.01.2013
...А КАБІНЕТ МІНІСТРІВ - ВЧИТЕЛЬКУ
Перед початком роботи колегії облдержадміністрації 23 січня голова ОДА Василь Ядуха вручав державні нагороди. Серед відзначених є і кам’янчанка Олена ТКАЧУК - вчитель етики ЗОШ №6. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ВЧИТЕЛІ СКЛАДАЛИ «ІСПИТИ» 14.12.2012
ВЧИТЕЛІ СКЛАДАЛИ «ІСПИТИ»
12 грудня були підведені підсумки міського етапу конкурсу «Учитель року - 2013».

ЗІБРАЛИ УРОЖАЙ ВІТАНЬ 26.10.2012
ЗІБРАЛИ УРОЖАЙ ВІТАНЬ
З різницею в декілька днів поважні ювілеї відсвяткували три освітні за¬клади міста - Кам’янець-Подільська гімназія №14, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 та Навчально-науковий інститут бізнесу і фінансів, що входить до складу ПДАТУ.

Автор:  Тетяна ДИКА

НАВЧАТИСЯ КРАЩЕ З WI-FI 12.10.2012
НАВЧАТИСЯ КРАЩЕ З WI-FI
10 жовтня перед головним корпусом К-ПНУ ім.І.Огієнка відбулося урочисте відкриття безкоштовної точки доступу до мережі Інтернет з використанням Wi-Fi.

САДКИ ГОТУЮТЬСЯ ПРИЙНЯТИ КВІТИ ЖИТТЯ 10.08.2012
САДКИ ГОТУЮТЬСЯ ПРИЙНЯТИ КВІТИ ЖИТТЯ
7 серпня заступник голови РДА Павло ДОВГОПОЛ і начальник відділу освіти Олена ПРОНОЗЮК провели нараду з керівниками дошкільних навчальних закладів району, щоб з’ясувати готовність дошкільних навчальних закладів до роботи в новому навчальному році, адже за період літніх канікул у садочках району проведено чималий обсяг ремонтних робіт.

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ З АГРОНОМІЇ - У ПДАТУ 20.07.2012
НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ З АГРОНОМІЇ - У ПДАТУ

11-12 липня на базі Інституту агротехнологій і природокористування ПДАТУ відбулося виїзне засідання науково-методичної комісії з «Агрономії» Міністерства аграрної політики та продовольства України, до складу якої увійшли представники Мінагрополітики, Національної академії аграрних наук України, декани агрономічних факультетів і провідні науковці 17 вищих аграрних навчальних закладів України, які здійснюють підготовку майбутніх агрономів.


21 — 30 з 143
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі