Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЗОЛОТЕ ЛІДЕРСТВО УНІВЕРСИТЕТУ 21.03.2014
ЗОЛОТЕ ЛІДЕРСТВО УНІВЕРСИТЕТУ
18-20 березня в центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшла V Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2014», яку організували Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук України. Участь у ній взяли понад 100 навчальних закладів.

ПІДВОДНІ КАМЕНІ ЗАКОРДОННОЇ ОСВІТИ 29.11.2013
ПІДВОДНІ КАМЕНІ ЗАКОРДОННОЇ ОСВІТИ
Не секрет, що дедалі більше випускників українських шкіл і вишів планують навчатися або продовжувати навчання за кордоном. Зокрема, стрімко зросла кількість молодих людей, які пов’язують майбутнє студентське життя з польськими вишами. У червні ц.р. «ПОДОЛЯНИН» спробував проаналізувати цю ситуацію у статті «Чому кам’янецька молодь тікає до Польщі?».

Автор:  Ольга МІРКОТАН
Кількість коментарів:  1

НАЙКРАЩІ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ:  ФАХОВИЙ КОНКУРС ОСВІТЯН  29.11.2013
НАЙКРАЩІ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ: ФАХОВИЙ КОНКУРС ОСВІТЯН
Цього року традиційний Всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2014», міський етап якого завершився 27 листопада, проходить у таких номінаціях: «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання» та «Директор школи». До очного конкурсу журі допустило 17 учасників.  

ШКОЛЯРІ СТАЛИ ЗАРУЧНИКАМИ КАЗНАЧЕЇВ 18.10.2013
ШКОЛЯРІ СТАЛИ ЗАРУЧНИКАМИ КАЗНАЧЕЇВ
Днями міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ провів виїзну нараду в НВК №16.

ДРУГУ ШКОЛУ ЗАКРИВАТИ НЕ БУДУТЬ, або ЗА «ВАРЯГІВ» - ВИБАЧТЕ 11.10.2013
ДРУГУ ШКОЛУ ЗАКРИВАТИ НЕ БУДУТЬ, або ЗА «ВАРЯГІВ» - ВИБАЧТЕ
Депутат міської ради Євген Ободовський вибачився перед батьками учнів ЗОШ №2. 10 вересня в своєму виступі на засіданні позачергової сесії міськради він необачно назвав «варягами» вихованців цієї школи, що приїжджають з навколишніх сіл. Такої образи батьки не пробачили. Тож на чергову сесію 8 жовтня вони прийшли вже із власними заявами і претензіями.

Автор: 

КАНІКУЛИ КАНІКУЛАМИ,  А ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ - ЗА РОЗКЛАДОМ!   30.08.2013
КАНІКУЛИ КАНІКУЛАМИ, А ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ - ЗА РОЗКЛАДОМ!
Цьогоріч, незважаючи на те, що свято знань припадає на неділю, його проводитимуть у числі. Уроками цього дня школярів не навантажуватимуть,
однак напрасована шкільна форма, святковий настрій, квіти та урочистості - обов’язкові. Особливим цей день стане для 1089 міських і 468 сільських першокласників.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО / Ганна РОГОЖИНСЬКА

НА КОГО ВАРТО ВЧИТИСЯ? 19.07.2013
НА КОГО ВАРТО ВЧИТИСЯ?
До списку найбільш перспективних спеціальностей потрапили айтішники, маркетологи та інженери-технологи.
Вступна кампанія в Україні у cамому розпалі. Яку професію варто здобути, аби через п’ять років не опинитися за кар’єрним бортом? Експерти кажуть, що ринок, звичайно, готовий прийняти будь-яких фахівців, але спеціальності, популярні в минулі два десятиліття, потихеньку стають безперспективними.

РОЗЧАРУВАННЯ   ВІД ПРОФЕСІЇ  28.06.2013
РОЗЧАРУВАННЯ ВІД ПРОФЕСІЇ
На жаль, більшість українців при виборі майбутньої професії не враховують ні реалій ринку праці, ні можливих перспектив для власного розвитку. Такий висновок зробили фахівці порталу rabota.ua.

ДИРЕКТОРА ЗВІЛЬНИЛИ,  А ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ПРАЦЮВАТИМЕ ДАЛІ  24.05.2013
ДИРЕКТОРА ЗВІЛЬНИЛИ, А ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ПРАЦЮВАТИМЕ ДАЛІ
Незважаючи на те, що питання ліквідації Заліської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату вже давно було знято з порядку денного сесії обласної ради, серед жителів села Залісся Друге все ще обговорюють чутки про її закриття. Зрозуміло, бо питання є болючим і важливим для селян, адже в закладі працюють 62 особи та навчаються 56 хворих дітей. У зв’язку з цим, із візитом до школи-інтернату завітав помічник народного депутата України Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА Сергій ТИМЧУК.

У ПОДАТКІВЦІВ РОЗМОВЛЯЮТЬ УКРАЇНСЬКОЮ 12.04.2013
У ПОДАТКІВЦІВ РОЗМОВЛЯЮТЬ УКРАЇНСЬКОЮ
Заключний етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації проходив у стінах Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України. 


21 — 30 з 150
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі