Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

  Курсы валют на PROext 
ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СТАБІЛЬНО, НАДІЙНО, ОЩАДНО! 30.06.2017
СТАБІЛЬНО, НАДІЙНО, ОЩАДНО!
22 червня свій двадцятий день народження відзначила Кредитна спілка «Ощадність». Пройдений багаторічний шлях і накопичений досвід дозволяють спілці долати будь-які економічні негаразди. Саме тут розуміють із півслова, допомагають, незважаючи на вік, стать чи уподобання. В діяльності організації є два рівні крила: кредити і депозити, які вимагають ощадного підходу, виваженості та мудрості.

ЗРОСТАЄ ПОПИТ - РОСТУТЬ ЖИТЛОВІ МАСИВИ 12.08.2016
ЗРОСТАЄ ПОПИТ - РОСТУТЬ ЖИТЛОВІ МАСИВИ
Кажуть, якщо в місті будується житло, значить місто живе. Кам’янець-Подільський не відстає у цьому плані - чи не в кожному мікрорайоні сьогодні виростають багатоповерхівки, які динамічно заселяють мешканці. Зведенням новобудов у місті займається й ТОВ «Дан-сервіс», власником якого є Валерій СЛОБОДЯН. Напередодні професійного свята з ним спілкувалися про будівельні норми, цінову політику й попит на нове житло, а також про забудови в Старому місті, за що власне взявся Валерій Анатолійович.

Автор:  Тетяна ДИКА

ТРУНИ - НА ТРОТУАРІ, ПОЛЯКИ - У ШОЦІ 12.07.2013
ТРУНИ - НА ТРОТУАРІ, ПОЛЯКИ - У ШОЦІ
Труни за акційними цінами просто на вулиці, пам’ятники, хрести, вінки і штучні квіти... Якщо кам’янчани до такої картини вже звикли, то гості та іноземці від розмаїття траурної атрибутики прямісінько на тротуарі вулиці Першотравневої ледь не втрачають свідомості.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ КОНФЛІКТ 14.09.2012
ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ КОНФЛІКТ

До редакції «ПОДОЛЯНИНА» звернувся генеральний директор БК «Поділля-Трансбуд» Володимир МУЖИЛО. Він повідомив, що на колишньому заводі залізобетонних конструкцій (нині - Промбаза №2 БК «Поділля-Трансбуд») теперішні власники приміщення, яке завод орендував, ріжуть і вивозять металеве обладнання формувального цеху з виготовлення пустотних залізобетонних плит. За словами Володимира Петровича, через це зупинилося будівництво квартирно-житлового будинку для військових на пр.Грушевського, на який потрібно 1200 плит.

Автор:  Тетяна ДИКА

ПОДАТКОВА ПОВЕРТАЄТЬСЯ ОБЛИЧЧЯМ ДО БІЗНЕСУ 17.08.2012
ПОДАТКОВА ПОВЕРТАЄТЬСЯ ОБЛИЧЧЯМ ДО БІЗНЕСУ

Необхідність сплачувати податки - далеко не найприємніша частина підприємницької діяльності, проте жодна держава світу не може існувати без податків. Щоб «підсолодити пілюлю», Державна податкова служба України взяла курс на створення максимально комфортних умов для платників податків і виховання податкової культури. 15 серпня начальник Кам’янець-Подільської ОДПІ Ігор Бєлко провів брифінг «Перетворення податкової служби з фіскального органу на сервісну службу».

Автор:  Алла БАБЛЯК
Кількість коментарів:  1

ІГОР ГАЙ ПРО ЦЬОГОРІЧНИЙ УРОЖАЙ 17.08.2012
ІГОР ГАЙ ПРО ЦЬОГОРІЧНИЙ УРОЖАЙ

Перипетії жнивної кампанії 2012 року «ПОДОЛЯНИН» відслідковує впродовж декількох останніх тижнів. І от, нарешті, зерно у засіках. Можна підбивати підсумки збору ранньозернових і ранньобобових. Показники «якість», «кількість» цьогорічного урожаю не можуть не тішити. Адже Хмельницька область посіла I місце в Україні за урожайністю. По району зібрано 85% зерна вищого гатунку (I та II класу). Секретами успіху поділився з нами начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор ГАЙ.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

БИТВА ЗА ВРОЖАЙ У РОЗПАЛІ 06.07.2012
БИТВА ЗА ВРОЖАЙ У РОЗПАЛІ

Уже майже два тижні в районі триває жнивна кампанія. Хлібороби та аграрники в поті чола працюють на золотистих полях Кам’янеччини.
У спекотну пору не сидиться в кабінетах і посадовцям. Голова РДА Михайло ЖЕЛІЗНИК, депутат обласної ради Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО та начальник управління агропромислового розвитку Ігор ГАЙ вийшли на лани, аби подивитися, як цього року відбувається збирання урожаю, та заохотити працівників до завзятої праці.
Автор:  Тетяна ДИКА

06.07.2012
РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ ПЕРЕВИКОНАНО

До загального фонду зведеного бюджету ра­йону за перше півріччя надійшло власних доходів у загальній сумі 20230,5 тис.грн. при запланованих 16401,6 тис.грн. Проти 2011 р. (17137,6 тис.грн.) надходження зросли на 18%.

Автор:  Алла БАБЛЯК

06.07.2012
МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ ПЕРЕВИКОНАНО

За І півріччя ц.р. власні доходи загального фонду міського бюджету виконано на 107,5%, тобто досягнуто перевиконання планових призначень на 3286 тис.грн. До відповідного пе­ріоду 2011 р. надходження зросли на 13,3%, або на 5510 тис.грн.

Автор:  Алла БАБЛЯК

КОМУНАЛЬНИКАМ ВДВІЧІ ГАРЯЧЕ 22.06.2012
КОМУНАЛЬНИКАМ ВДВІЧІ ГАРЯЧЕ

21 червня директор КП «Міськ­тепловоденергія» Валерій ГОРДІЙЧУК запросив представників ЗМІ на виїзний брифінг. 


Підприємництво 1 — 10 з 80
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі