Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

  Курсы валют на PROext 
ВІВТОРОК, 17 ЖОВТНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
18.02.2011

ПРО ПЕРЕХІД ЗІ СПРОЩЕНОЇ НА ЗАГАЛЬНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ

Інформація щодо порядку нарахування авансових платежів фізичною особою - підприємцем, котра протягом поточного року перейшла зі спрощеної системи оподаткування на загальну.
Відповідно до пп.177.5.1 п.177.5 ст.177 розд.IV Податкового кодексу України від 2.12.2010 р. №2755-VІ (далі - ПКУ), авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються підприємцем самостійно, але не менше, ніж 100% річної суми податку з оподатковуваного доходу за минулий рік (у співставних умовах) і сплачуються до бюджету по 25% щокварталу (до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада).
Фізичні особи - підприємці, котрі перейшли зі спрощеної системи оподаткування на загальну, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому відбувся такий перехід. Платники податку розраховують і сплачують авансові платежі у строки, визначені пп.177.5.1 п.177.5 ст.177 ПКУ, що настануть у звітному податковому році. Враховуючи все це, фізичні особи - підприємці, котрі перейшли протягом поточного року зі спрощеної на загальну систему оподаткування, нараховують і сплачують авансові платежі на підставі квартальної декларації, що подається ними після закінчення кварталу, в якому відбувся перехід.
Наприклад, якщо платник податків перейшов на загальну систему оподаткування з ІІ кварталу, то декларація подається після закінчення цього кварталу, авансові платежі нараховуються платником самостійно з урахуванням суми податку, що нараховується на доходи, вказані в декларації. 
Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Кам’янець-Подільської ОДПІ.

Повернення до списку