Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

  Курсы валют на PROext 
СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
28.05.2010

«ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ» УКОТРЕ ПОДІЛИВСЯ ДОСВІДОМ

Наприкінці минулого тижня на базі ВАТ «Подільський цемент» відбулося планове спільне засідання об’єднання організацій роботодавців області та Союзу промисловців і підприємців області. Такі зустрічі є традиційними та передбачають можливість обміну досвідом між керівниками великих підприємств Хмельниччини. Також у ході засідань відбувається обговорення проблемних для бізнесу питань.
Семен ДАРЧУК - голова правління ВАТ «Подільський цемент» - ознайомив присутніх із нововведеннями, які втілюються на підприємстві. Близько 99% акцій заводу належать ірландській компанії, яка є монополістом у галузі виробництва будівельних матеріалів.
Наразі на підприємстві завершується спорудження нового сучасного заводу, який при виробництві цементу споживатиме у 2,2 раза менше енергоносіїв і значно покращить якість цементу. Замість теперішніх 5 печей працюватиме одна, що позитивно вплине на екологічну ситуацію в регіоні.
Також у ході зустрічі було обговорено питання проблем тимчасової непрацездатності, видачі лікарняних листів і співпраці між роботодавцями та державними органами. Не залишилося без увагі питання формування ціни на основні енергоносії.
У роботі спеціального засідання взяли участь керівники підприємств та організацій, а також міський голова Анатолій НЕСТРУК і голова РДА Михайло ЖЕЛІЗНИК.
Прес-служба міськради. 

Повернення до списку