Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

  Курсы валют на PROext 
ВІВТОРОК, 21 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

08.06.2012
ВІДСТОЮВАТИ ПРАВА ГУРТОМ

Представники кам’янецького малого та середнього бізнесу об’єдналися, щоб захищати свої інтереси та вести діалог із владою. 

Автор:  Тетяна ДИКА

ВІД НАС ПОЇХАВ «РЕВІЗОР» 13.04.2012
ВІД НАС ПОЇХАВ «РЕВІЗОР»

«Ревізор» - у Кам’янці. Така інформація з неофіційних джерел надійшла до нашої редакції у вівторок зранку. Навколо рейтингової передачі «Нового каналу» крутиться чимало пліток. Одні вважають її замовною та необ’єктивною, інші свято вірять, що це еталон якості та правдивості. Провести ревізію популярної телепрограми та поспостерігати за роботою знімальної групи «Ревізора» вирішили журналісти «ПОДОЛЯНИНА».

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА / Тетяна ДИКА

13.04.2012
СТОМИЛИСЯ ВІД НЕСПРАВЕДЛИВОСТІ

Без роботи і, до того ж, з великою заборгованістю із заробітної плати залишилися близько 80 працівників ТОВ «Приладобудівний завод». Який орендує приміщення й територію приладобудівного заводу. Збентежені люди 11 квітня прийшли під стіни під­приємства, аби вимагати справедливості. 

Автор:  Тетяна ДИКА

ПОЛЬСЬКИЙ РИНОК ЗАБУДУЮТЬ. ЯК ТІЛЬКИ, ТАК ЗРАЗУ 06.04.2012
ПОЛЬСЬКИЙ РИНОК ЗАБУДУЮТЬ. ЯК ТІЛЬКИ, ТАК ЗРАЗУ

Ось таким чином мають, згідно з проектом, виглядати два південні квартали Польського ринку. 

Автор:  Наталія ЯРОВА

РОЗУМНИЙ ХЛІБ 23.03.2012
РОЗУМНИЙ ХЛІБ

Минулого тижня у фірмових магазинах ПАТ «Кам’янець-Подільський хлібокомбінат» з’явилися таблички з надписами про те, що при виготовленні хліба підприємство використовує виключно йодовану сіль. До нашої редакції звернулись кам’янчани з проханням пояснити нововведення. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН
Кількість коментарів:  1

ЩОБ МІСТО НЕ ВТОНУЛО У СМІТТІ 16.03.2012
ЩОБ МІСТО НЕ ВТОНУЛО У СМІТТІ

«Людство не загине в атомному жаху, воно задихнеться у власних відходах», - заявив колись датський фізик Нільс БОР. Озираємось довкола - апокаліптична картина поки що не малюється. Так, бруднувато, але жити можна. 
Однак Кам’янець уже давно опинився перед гострою проблемою: куди дівати тонни власних відходів життєдіяльності? Міське сміттєзвалище, яке вичерпало свій ресурс, готове в будь-який момент перетворитись на епіцентр екологічного лиха. Вирішення цієї проблеми поки що немає, навіть на папері.
Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО / Наталія ЯРОВА

В СТАРОМУ МІСТІ - ВЕЛИКЕ ПЕРЕСЕЛЕННЯ 16.03.2012
В СТАРОМУ МІСТІ - ВЕЛИКЕ ПЕРЕСЕЛЕННЯ
Чутки про перенесення сувенірного містечка незадовго до відкриття турсезону не на жарт стурбували продавців сувенірів і спонукали до зустрічі з владою.


Автор:  Наталія ЯРОВА

НАШІ ВЖЕ ПІДКОРЮЮТЬ БЕРЛІН 09.03.2012
НАШІ ВЖЕ ПІДКОРЮЮТЬ БЕРЛІН

7 березня у Берліні розпочалась Міжнародна туристична виставка ITB Berlin-2012, на якій представлено і Кам’янець-Подільський. Очолила кам’янецьку делегацію директор департаменту гуманітарної політики міськради Альона 
КУЗЕМА. Участь у цій події беруть понад 10 тисяч учасників зі 188 країн світу. Виставка завершить свою роботу в не­ділю, 11 березня, але нам уже вдалося отримати першу інформацію від секретаря проекту «Подільсько-Буковинське намисто» Олега ДЕМЧУКА. 

Автор:  Наталія ЯРОВА

ЧИ ПЕРЕМОЖУТЬ ТРАНСФОРМЕРИ? 02.03.2012
ЧИ ПЕРЕМОЖУТЬ ТРАНСФОРМЕРИ?
29 лютого в сесійній залі міської ради проходили громадські слухання з формування сітки автобусної мережі та розгляд умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. 


Автор:  Ольга МІРКОТАН

02.03.2012
«АДАМС» ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА РИНОК
Продукція відомої торгової марки «Адамс» знову з’явиться на прилавках місцевих магазинів. Про це минулого тижня на засіданні колегії РДА повідомив голова райдержадміністрації Михайло ЖЕЛІЗНИК. 


Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА


Підприємництво 11 — 20 з 80
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі