Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

  Курсы валют на PROext 
СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

06.01.2012
«0» ЧИ «+», АБИ НЕ «-»

Учора в РДА відбулося підсумкове засідання підприємців району, яке провели перший заступник голови РДА Ніна ФАБІЯНСЬКА та начальник управління економіки РДА Ольга ЧІПІЗУБОВА. На зустріч було запрошено представників 40 підприємств району. З’явилися тільки від 14-ти, зокрема: ЗС «ЛТД», «Краю кам’янецького», Довжоцького спиртозаводу, КП «Аптека №140» тощо. 

Автор: 

ВІЙНА ЗА ПРАВО ДИХАТИ 16.12.2011
ВІЙНА ЗА ПРАВО ДИХАТИ

Схід жителів с.Оленівка (відбувся 9 грудня) ледь не закінчився захоп­ленням виробничих приміщень цегель­ного заводу ТОВ «Керамік», яке розмі­щене неподалік від населеного пункту. 

Автор: 

РЕЙДЕРСТВО ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ, або ЯК СКБ МЕТ ХОЧУТЬ ВІДДАТИ ЗА БЕЗЦІНЬ 09.12.2011
РЕЙДЕРСТВО ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ, або ЯК СКБ МЕТ ХОЧУТЬ ВІДДАТИ ЗА БЕЗЦІНЬ

2 грудня трудовий колектив ТДВ «Спеціальне конструкторське бюро медичної електротехніки» (СКБ МЕТ) провело демонстрацію навпроти приміщення відділу Державної виконавчої служби Кам’янець-Подільського міського управління юстиції. 

Автор:   / 

2012 РІК - КІНЕЦЬ МИТАРСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ? 02.12.2011
2012 РІК - КІНЕЦЬ МИТАРСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ?

Рік тому ми побачили «податковий майдан». Тоді до людей, які вийшли висловити незадоволення новим фіскальним законодавством, було двояке ставлення. Багато хто їх морально підтримував. Були й такі, хто кидав на їхню адресу круте слівце на зразок «зажерлися». 

Автор: 

2011-й - ВДАЛИЙ ДЛЯ АГРАРІЇВ 18.11.2011
2011-й - ВДАЛИЙ ДЛЯ АГРАРІЇВ

Розвиток аграрного се­ктору сьогодні нагадує синусоїду, амплітуда коливання якої складає від трьох до чотирьох років. А отже, якщо вірити експертам, що 2011 рік був найбільш вдалим за останні три роки, то можна цілком спрогнозувати, що в 2012-му аграрна синусоїда піде на спад. 
Чи й справді варто чекати сповільнення розвитку аграрного сектору наступного року? Про це трішки згодом. А нині, напередодні дня, коли аграрії відзначатимуть професійне свято, варто було би спочатку поговорити про аграрний рік минулий. Він, на від­міну від календарного, починається та закінчується у листопаді.
Автор: 

09.09.2011
100 НАЙКРАЩИХ - У КАМ’ЯНЦІ

17 вересня, об 11.00, на площі біля Ратуші відбудеться фінал регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 найкращих товарів України 2011 року», організатором якого є державне підприємство «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Автор: 
Кількість коментарів:  1

ЧИ ДОДАСТЬСЯ ДО ВОДИ З НЕБА ХЛІБ ІЗ ПОЛЯ? 05.08.2011
ЧИ ДОДАСТЬСЯ ДО ВОДИ З НЕБА ХЛІБ ІЗ ПОЛЯ?

Затяжні дощі змушують нас із острахом дивитися нині в бік аграріїв. На полях гаряча пора - жнива, але непогода заважає сільгоспвиробникам завершити збирання хлібів. Дехто навіть почав передрікати дефіцит зерна, а з ним - значне подорожчання хлібобулочних виробів на прилавках магазинів. Чи насправді жнивну кампанію - 2011 слід змальовувати у темних і мокрих тонах?

Автор: 

29.07.2011
КАМ’ЯНЕЦЬ. ГУРТОМ І ВРОЗДРІБ

В останню неділю липня в нашій державі заведено святкувати День працівників торгівлі. Часи так званої перебудови, період буремних 90-х і не такі вже солодкі роки третього тисячоліття змусили чи не усіх нас побувати у ролі торговців. Хтось, скуштувавши цього хліба, не захотів їсти його далі, а багато кам’янчан так з ним і залишилися. Для тисяч наших земляків торгівля стала рятівним колом, основним видом діяльності та головним наповнювачем сімейного бюджету. 
Автор: 

ІЗ ЛІГИ НАЙКРАЩИХ! 22.07.2011
ІЗ ЛІГИ НАЙКРАЩИХ!

21 липня під час засідання виконкому міськради міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ урочисто вручив голові правління ПАТ «Кам’янець-Подільський хлібокомбінат» Наталії ЛЯЩУК нагороду «Керівник року України - 2010» з орденом «Зірка економіки України» ІІІ ступеня від Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих». 

ПОВЕРНЕМОСЯ ДО НАШИХ БАРАНІВ 22.07.2011
ПОВЕРНЕМОСЯ ДО НАШИХ БАРАНІВ

20 липня голова райдерж­адміністрації Михайло ЖЕ­ЛІЗНИК з робочим візитом відвідав с.Чабанівка. Саме у східному куточку району ни­ні розпочалося відродження вівчарства, яке було загублено ще в 90-ті. У «золоті часи» в місцевому колгоспі утримувалося від 3 до 10 ти­­сяч овець. 

Автор: 


Підприємництво 21 — 30 з 80
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі