• ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!
  • ШАНОВНІ КАМ’ЯНЧАНИ!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

  Курсы валют на PROext 
ВІВТОРОК, 30 ТРАВНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ВІЙНА ЗА ПРАВО ДИХАТИ 16.12.2011
ВІЙНА ЗА ПРАВО ДИХАТИ

Схід жителів с.Оленівка (відбувся 9 грудня) ледь не закінчився захоп­ленням виробничих приміщень цегель­ного заводу ТОВ «Керамік», яке розмі­щене неподалік від населеного пункту. 

Автор: 

РЕЙДЕРСТВО ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ, або ЯК СКБ МЕТ ХОЧУТЬ ВІДДАТИ ЗА БЕЗЦІНЬ 09.12.2011
РЕЙДЕРСТВО ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ, або ЯК СКБ МЕТ ХОЧУТЬ ВІДДАТИ ЗА БЕЗЦІНЬ

2 грудня трудовий колектив ТДВ «Спеціальне конструкторське бюро медичної електротехніки» (СКБ МЕТ) провело демонстрацію навпроти приміщення відділу Державної виконавчої служби Кам’янець-Подільського міського управління юстиції. 

Автор:   / 

2012 РІК - КІНЕЦЬ МИТАРСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ? 02.12.2011
2012 РІК - КІНЕЦЬ МИТАРСТВ МАЛОГО БІЗНЕСУ?

Рік тому ми побачили «податковий майдан». Тоді до людей, які вийшли висловити незадоволення новим фіскальним законодавством, було двояке ставлення. Багато хто їх морально підтримував. Були й такі, хто кидав на їхню адресу круте слівце на зразок «зажерлися». 

Автор: 

2011-й - ВДАЛИЙ ДЛЯ АГРАРІЇВ 18.11.2011
2011-й - ВДАЛИЙ ДЛЯ АГРАРІЇВ

Розвиток аграрного се­ктору сьогодні нагадує синусоїду, амплітуда коливання якої складає від трьох до чотирьох років. А отже, якщо вірити експертам, що 2011 рік був найбільш вдалим за останні три роки, то можна цілком спрогнозувати, що в 2012-му аграрна синусоїда піде на спад. 
Чи й справді варто чекати сповільнення розвитку аграрного сектору наступного року? Про це трішки згодом. А нині, напередодні дня, коли аграрії відзначатимуть професійне свято, варто було би спочатку поговорити про аграрний рік минулий. Він, на від­міну від календарного, починається та закінчується у листопаді.
Автор: 

09.09.2011
100 НАЙКРАЩИХ - У КАМ’ЯНЦІ

17 вересня, об 11.00, на площі біля Ратуші відбудеться фінал регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 найкращих товарів України 2011 року», організатором якого є державне підприємство «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Автор: 
Кількість коментарів:  1

ЧИ ДОДАСТЬСЯ ДО ВОДИ З НЕБА ХЛІБ ІЗ ПОЛЯ? 05.08.2011
ЧИ ДОДАСТЬСЯ ДО ВОДИ З НЕБА ХЛІБ ІЗ ПОЛЯ?

Затяжні дощі змушують нас із острахом дивитися нині в бік аграріїв. На полях гаряча пора - жнива, але непогода заважає сільгоспвиробникам завершити збирання хлібів. Дехто навіть почав передрікати дефіцит зерна, а з ним - значне подорожчання хлібобулочних виробів на прилавках магазинів. Чи насправді жнивну кампанію - 2011 слід змальовувати у темних і мокрих тонах?

Автор: 

29.07.2011
КАМ’ЯНЕЦЬ. ГУРТОМ І ВРОЗДРІБ

В останню неділю липня в нашій державі заведено святкувати День працівників торгівлі. Часи так званої перебудови, період буремних 90-х і не такі вже солодкі роки третього тисячоліття змусили чи не усіх нас побувати у ролі торговців. Хтось, скуштувавши цього хліба, не захотів їсти його далі, а багато кам’янчан так з ним і залишилися. Для тисяч наших земляків торгівля стала рятівним колом, основним видом діяльності та головним наповнювачем сімейного бюджету. 
Автор: 

ІЗ ЛІГИ НАЙКРАЩИХ! 22.07.2011
ІЗ ЛІГИ НАЙКРАЩИХ!

21 липня під час засідання виконкому міськради міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ урочисто вручив голові правління ПАТ «Кам’янець-Подільський хлібокомбінат» Наталії ЛЯЩУК нагороду «Керівник року України - 2010» з орденом «Зірка економіки України» ІІІ ступеня від Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих». 

ПОВЕРНЕМОСЯ ДО НАШИХ БАРАНІВ 22.07.2011
ПОВЕРНЕМОСЯ ДО НАШИХ БАРАНІВ

20 липня голова райдерж­адміністрації Михайло ЖЕ­ЛІЗНИК з робочим візитом відвідав с.Чабанівка. Саме у східному куточку району ни­ні розпочалося відродження вівчарства, яке було загублено ще в 90-ті. У «золоті часи» в місцевому колгоспі утримувалося від 3 до 10 ти­­сяч овець. 

Автор: 

ЖНИВА У РОЗПАЛІ. ПРОГНОЗИ НЕ ТІШАТЬ 15.07.2011
ЖНИВА У РОЗПАЛІ. ПРОГНОЗИ НЕ ТІШАТЬ

Разом із жаркою погодою на поля сільгосппідприємств району також прийшла спека. Традиційна, очікувана, виснажлива і, разом з тим, така потрібна та благодатна. І хоч жнива розпочалися тиждень тому, лише нині можна говорити про їх широкомасштабний характер. Дякувати Богу, набиранню обертів сприяє і погода. 
Майже всі сільгосппідприємства користуються сприятливими погодними умовами та долучилися до жнивної кампанії - 2011. За словами начальника управління агропромислового розвитку РДА Ігоря ГАЯ, поки що позицію очікування зайняли лише декілька господарств, зокрема, ТОВ «Стіомі-Холдинг», ПП «Зарожанське», ТОВ «Слов’янське» та ПП «Антас». 

Автор: 


Підприємництво 21 — 30 з 79
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі
Booking.com