Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

  Курсы валют на PROext 
СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЖНИВА У РОЗПАЛІ. ПРОГНОЗИ НЕ ТІШАТЬ 15.07.2011
ЖНИВА У РОЗПАЛІ. ПРОГНОЗИ НЕ ТІШАТЬ

Разом із жаркою погодою на поля сільгосппідприємств району також прийшла спека. Традиційна, очікувана, виснажлива і, разом з тим, така потрібна та благодатна. І хоч жнива розпочалися тиждень тому, лише нині можна говорити про їх широкомасштабний характер. Дякувати Богу, набиранню обертів сприяє і погода. 
Майже всі сільгосппідприємства користуються сприятливими погодними умовами та долучилися до жнивної кампанії - 2011. За словами начальника управління агропромислового розвитку РДА Ігоря ГАЯ, поки що позицію очікування зайняли лише декілька господарств, зокрема, ТОВ «Стіомі-Холдинг», ПП «Зарожанське», ТОВ «Слов’янське» та ПП «Антас». 

Автор: 

ПОДАТКОВА СЛУЖБА НА СТОРОЖІ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ 01.07.2011
ПОДАТКОВА СЛУЖБА НА СТОРОЖІ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ

Державна податкова служба в Україні, а точніше - в Українській РСР, була створена ще 12 квітня 1990 р. Того ж року Уряд створив регіональні податкові інспекції. Так, з 1 червня 1990 р. розпочали роботу Державні податкові інспекції в нашому місті та районі.  Свого сучасного організаційного вигляду Податкова служба набула 1996 р., згідно з відповідними Указами Президента України. Зокрема, було ліквідовано Державні податкові інспекції у Кам’янці-Подільському та Кам’янець-Подільському районі та створено на їх основі Кам’янець-Подільську 
об’єднану державну податкову інспекцію (ОДПI). Крім того, від Міністерства внутрішніх справ України до Державної податкової адміністрації України передано працівників підрозділів з боротьби із кримінальним приховуванням прибутків від оподаткування, які стали співробітниками податкової міліції. 
Кам’янець-Подільська ОДПІ розпочала діяльність 29 листопада 1996 р. під керівництвом Станіслава СОВЕЦЬКОГО. В різні роки інспекцію очолювали Іван РОМАНОВ, Григорій ГОРШУНОВ, Михайло КАЦАН, Валер’ян БАКУН і Михайло СIМАШКЕВИЧ. Сьогодні начальником Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції є Олександр КАПУЩАК. 

Автор: 

27.05.2011
ДВА ІНВЕСТПРОЕКТИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ТРЕЙД-КЛУБУ
20 травня в нашому місті відбулося виїзне засідання представників Міжнародного трейд-клубу. Очолював делегацію президент клубу, міністр-радник Посольства Польщі в Україні Анджей ГРАБОВСЬКІ. Окрім пана ГРАБОВСЬКІ, до Кам’янця-Подільського прибули ще 9 представників Посольства та міжнародних компаній.


Автор: 

САДУ ЦВІСТИ! 20.05.2011
САДУ ЦВІСТИ!

6 травня на базі ПП «Водограй Плюс» (Староушицька територіальна громада, власник підприємства Аурел РОЖКО), відбувся обласний семінар із розвитку садівництва та інноваційних технологій догляду за садом. 

Автор: 

13.05.2011
ОРІЄНТИР - К-ПЕМЗ

Сумлінні страхувальники - один із важливих показників якості роботи пенсійної служби. Гарною традицією стало проведення щорічного огляду-конкурсу «Кращий платник року», який уже встиг набути широкої популярності, а його відзнаки платники вважають публічним визнанням і свідченням високої оцінки вагомих соціально-економічних досягнень. Метою такої практики є також привертання уваги громадськості.

15.04.2011
УКРЕКСІМБАНК «ЗАКОНСЕРВУВАВ» ГРОШІ
23 березня набуло законної сили рішення суду про задоволення вимог «Укрексімбанку» шляхом звернення стягнення на єдиний майновий комплекс потужного підприємства з виробництва консервної тари в Україні - Хотинського заводу «Арго», які виникли у зв’язку з його заборгованістю перед найбільшим державним банком України.


МОЛОЧНІ ВІЙНИ, КИТАЙГОРОДСЬКІ БЕРЕГИ 25.02.2011
МОЛОЧНІ ВІЙНИ, КИТАЙГОРОДСЬКІ БЕРЕГИ

Майже детективна історія трапилася навколо заготівлі молока у с.Китайгород. Вона має всі шанси стати зразком недоброякісної конкуренції між двома підприємцями. 

Автор: 

ДЛЯ ОБ’ЄДНАННЯ БІЗНЕСУ 18.02.2011
ДЛЯ ОБ’ЄДНАННЯ БІЗНЕСУ
У минулому числі газети повідомлялося, що представником Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України у Хмельницькій області було обрано Сергія АБРОСІМОВА. Ми попросили Сергія Анатолійовича розповісти про завдання новоствореної організації.


Кількість коментарів:  2

18.02.2011
ПРО ПЕРЕХІД ЗІ СПРОЩЕНОЇ НА ЗАГАЛЬНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ

Інформація щодо порядку нарахування авансових платежів фізичною особою - підприємцем, котра протягом поточного року перейшла зі спрощеної системи оподаткування на загальну.

18.02.2011
ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ

Згідно з пп.176.2(д) п.176.2 ст.176 Податкового кодексу України, наказом Державної податкової адміністрації України №58 від 31.01.2011 р. затверджено форму податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 9.02.2011 р. за №165/18903. 

Кількість коментарів:  1


Підприємництво 31 — 40 з 80
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі