• ШАНОВНІ КАМ’ЯНЧАНИ!
  • ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

  Курсы валют на PROext 
ВІВТОРОК, 30 ТРАВНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ПОДАТКОВА СЛУЖБА НА СТОРОЖІ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ 01.07.2011
ПОДАТКОВА СЛУЖБА НА СТОРОЖІ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ

Державна податкова служба в Україні, а точніше - в Українській РСР, була створена ще 12 квітня 1990 р. Того ж року Уряд створив регіональні податкові інспекції. Так, з 1 червня 1990 р. розпочали роботу Державні податкові інспекції в нашому місті та районі.  Свого сучасного організаційного вигляду Податкова служба набула 1996 р., згідно з відповідними Указами Президента України. Зокрема, було ліквідовано Державні податкові інспекції у Кам’янці-Подільському та Кам’янець-Подільському районі та створено на їх основі Кам’янець-Подільську 
об’єднану державну податкову інспекцію (ОДПI). Крім того, від Міністерства внутрішніх справ України до Державної податкової адміністрації України передано працівників підрозділів з боротьби із кримінальним приховуванням прибутків від оподаткування, які стали співробітниками податкової міліції. 
Кам’янець-Подільська ОДПІ розпочала діяльність 29 листопада 1996 р. під керівництвом Станіслава СОВЕЦЬКОГО. В різні роки інспекцію очолювали Іван РОМАНОВ, Григорій ГОРШУНОВ, Михайло КАЦАН, Валер’ян БАКУН і Михайло СIМАШКЕВИЧ. Сьогодні начальником Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції є Олександр КАПУЩАК. 

Автор: 

27.05.2011
ДВА ІНВЕСТПРОЕКТИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ТРЕЙД-КЛУБУ
20 травня в нашому місті відбулося виїзне засідання представників Міжнародного трейд-клубу. Очолював делегацію президент клубу, міністр-радник Посольства Польщі в Україні Анджей ГРАБОВСЬКІ. Окрім пана ГРАБОВСЬКІ, до Кам’янця-Подільського прибули ще 9 представників Посольства та міжнародних компаній.


Автор: 

САДУ ЦВІСТИ! 20.05.2011
САДУ ЦВІСТИ!

6 травня на базі ПП «Водограй Плюс» (Староушицька територіальна громада, власник підприємства Аурел РОЖКО), відбувся обласний семінар із розвитку садівництва та інноваційних технологій догляду за садом. 

Автор: 

13.05.2011
ОРІЄНТИР - К-ПЕМЗ

Сумлінні страхувальники - один із важливих показників якості роботи пенсійної служби. Гарною традицією стало проведення щорічного огляду-конкурсу «Кращий платник року», який уже встиг набути широкої популярності, а його відзнаки платники вважають публічним визнанням і свідченням високої оцінки вагомих соціально-економічних досягнень. Метою такої практики є також привертання уваги громадськості.

15.04.2011
УКРЕКСІМБАНК «ЗАКОНСЕРВУВАВ» ГРОШІ
23 березня набуло законної сили рішення суду про задоволення вимог «Укрексімбанку» шляхом звернення стягнення на єдиний майновий комплекс потужного підприємства з виробництва консервної тари в Україні - Хотинського заводу «Арго», які виникли у зв’язку з його заборгованістю перед найбільшим державним банком України.


МОЛОЧНІ ВІЙНИ, КИТАЙГОРОДСЬКІ БЕРЕГИ 25.02.2011
МОЛОЧНІ ВІЙНИ, КИТАЙГОРОДСЬКІ БЕРЕГИ

Майже детективна історія трапилася навколо заготівлі молока у с.Китайгород. Вона має всі шанси стати зразком недоброякісної конкуренції між двома підприємцями. 

Автор: 

ДЛЯ ОБ’ЄДНАННЯ БІЗНЕСУ 18.02.2011
ДЛЯ ОБ’ЄДНАННЯ БІЗНЕСУ
У минулому числі газети повідомлялося, що представником Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України у Хмельницькій області було обрано Сергія АБРОСІМОВА. Ми попросили Сергія Анатолійовича розповісти про завдання новоствореної організації.


Кількість коментарів:  2

18.02.2011
ПРО ПЕРЕХІД ЗІ СПРОЩЕНОЇ НА ЗАГАЛЬНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ

Інформація щодо порядку нарахування авансових платежів фізичною особою - підприємцем, котра протягом поточного року перейшла зі спрощеної системи оподаткування на загальну.

18.02.2011
ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ

Згідно з пп.176.2(д) п.176.2 ст.176 Податкового кодексу України, наказом Державної податкової адміністрації України №58 від 31.01.2011 р. затверджено форму податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 9.02.2011 р. за №165/18903. 

Кількість коментарів:  1

ЯКІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ПОДАТКОВОЇ ЗНИЖКИ 11.02.2011
ЯКІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ПОДАТКОВОЇ ЗНИЖКИ

Для отримання податкової знижки фізична особа повинна звернутися до ДПІ за своєю податковою адресою. Податкова знижка може бути нарахована виключно резидентом, який має індивідуальний ідентифікаційний номер, а загальна сума нарахованої податкової знижки не може перевищувати суми загального оподатковуваного доходу фізичної особи, одержаного протягом 2010 р. як заробітна плата. Тобто податкова знижка надається тільки в межах розміру заробітної плати, одержаної протягом звітного 2010 р. (ст.166 Податкового кодексу). 


Підприємництво 31 — 40 з 79
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі
Booking.com