Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

  Курсы валют на PROext 
СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЯКІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ПОДАТКОВОЇ ЗНИЖКИ 11.02.2011
ЯКІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ПОДАТКОВОЇ ЗНИЖКИ

Для отримання податкової знижки фізична особа повинна звернутися до ДПІ за своєю податковою адресою. Податкова знижка може бути нарахована виключно резидентом, який має індивідуальний ідентифікаційний номер, а загальна сума нарахованої податкової знижки не може перевищувати суми загального оподатковуваного доходу фізичної особи, одержаного протягом 2010 р. як заробітна плата. Тобто податкова знижка надається тільки в межах розміру заробітної плати, одержаної протягом звітного 2010 р. (ст.166 Податкового кодексу). 

11.02.2011
МІСТОК ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ
Згідно з розпорядженням міського голови від 4 лютого, затверджено новий склад місцевої галузевої ради підприємців з питань торгівлі та послуг, яка є постійно діючим консультативно-дорадчим органом при міському голові. 


11.02.2011
ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС. СПЛАТА ПОДАТКУ З ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Державна податкова адміністрація України повідомляє, що 2.12.2010 р. Верховною Радою України прийнято Податковий кодекс України №2755-VІІ, розд.ХІХ якого визнано таким, що втрачає чинність з 1.01.2011 р. Закон України від 11.12.1991 р. №1963-ХІІ «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів» із змінами та доповненнями (далі - Закон №1963-XII), яким визначено платників податку, об’єкти оподаткування, ставки податку, порядок його обчислення і строки сплати, а також встановлено пільги.

04.02.2011
МИ ПАДАЄМО РАЗОМ З ОБЛАСТЮ
Минулого тижня було розповсюджено інформацію, що недоліки роботи у кожній галузі призвели до погіршення ситуації в області. За підсумками соціально-економічного розвитку, Хмельниччина втратила свої позиції та із 13-го місця опинилася на 23-му. Про це йшлося на обласній нараді. Відповідно, не забарилась і місцева нарада на тему низьких рейтингових показників області загалом, і Кам’янця зокрема.


Автор:  Ольга МІРКОТАН

РОЗМІРИ СТАВОК ЄДИНОГО ПОДАТКУ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ 28.01.2011
РОЗМІРИ СТАВОК ЄДИНОГО ПОДАТКУ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

ЗАРЕЄСТРОВАНИХ У м.КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, 
ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ БЕЗ СТВОРЕННЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ, 
ВІДПОВІДНО ДО КЛАСИФІКАЦІЇ ВИДІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

«УКРАЇНСЬКИЙ КРИСТАЛ»: У НОВИЙ РІК - З НОВИМ ХЛІБОМ. І НЕ ТІЛЬКИ 06.01.2011
«УКРАЇНСЬКИЙ КРИСТАЛ»: У НОВИЙ РІК - З НОВИМ ХЛІБОМ. І НЕ ТІЛЬКИ

Приємно мати справу з чоловіком, в якого слово не розходиться з ділом. Сім років тому на завод «Український кристал» прийшов молодий з Божим даром керівника Володимир ЮР’ЄВ. Нелегкі часи спинання на ноги випали Володимиру Васильовичу. Саме йому довелося потихеньку змінювати профіль тодішнього «Українського кристалу».
Багато кропіткої праці доклав він зі своїми соратниками, аби підприємство зробило перший подих, стало на ноги, та, нарешті, пішло вгору. Але не зациклювався на цьому молодий керівник. Попри виробничі труднощі бачив він людей з їхніми проблемами, допомагав місту, коли потрібно було підставити плече. І нині Володимир ЮР’ЄВ свою молоду енергію спрямовує на користь громади, яка обрала його депутатом міськради.

Автор: 

17.12.2010
КОДЕКС - ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ

16 грудня відбулася зустріч міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА з ініціативною групою підприємців, які торгують на Центральному ринку. Під час зустрічі заступник начальника К-ПОДПІ Ігор ЛІЩУК познайомив присутніх із нюансами нового податкового законодавства, зазначивши, що детальна інформація буде розміщена в пресі. Вкотре на запитання підприємців щодо відрахувань до Пенсійного фонду відповідала начальник міськуправління Фонду Зоя КАЦАП. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

03.12.2010
ВЕТО, ЯКЕ ПЕРЕМОГОЮ НАРЕКЛИ

Вето, накладене цього тижня Президентом на новий Податковий кодекс, можна й справді вважати перемогою малого та середнього бізнесу. Саме цей прошарок підприємництва став двигуном загальнодержавних і місцевих страйків на знак протесту проти ухвалення відповідного закону. Попри значний супротив їм усе ж таки вдалося донести свою позицію. Що буде далі? Тут варто поставити три крапки… Сьогодні є підстави зупинитися та пере-осмислити, а, головне, подивитися, що було до цього.

Автор:  Ольга МІРКОТАН / 

26.11.2010
«НЕ ЗНИЩУЙТЕ НАШОГО БІЗНЕСУ!»

«Міському голові Михайлу СІМАШКЕВИЧУ підприємців малого бізнесу м.Кам’янець-Подільський 
КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ
До Вас звертаються суб’єкти підприємницької діяльності малого бізнесу, які працюють на ринках м.Кам’янець-Подільський.
Ми просимо Вас, Михайле Євстафійовичу, звернутися до Президента України щодо накладання вето на прийняття нового Податкового кодексу, який повністю знищить наш бізнес...
З повагою, підприємці малого бізнесу м.Кам’янець-Подільський: КОНОНЕНКО Т.І., ТКАЧ С.Н., ПАРІЙ А.М. та ін. (всього 1650 підписів)».

Автор:  Ольга МІРКОТАН

19.11.2010
РІК 2010-й: АГРАРНИЙ ФАРТ ЧИ ТЕНДЕНЦІЯ?

21 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Побоювання, що агробізнес та все, що з ним пов’язане, незабаром спіткає доля повного занепаду, здається, сьогодні не виправдовують себе. Принаймні цього року ми можемо говорити, що в сільському господарстві з’явилися тенденції, які засвідчують, що пацієнт швидше живий, ніж…

Автор: 


Підприємництво 41 — 50 з 80
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі