Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

  Курсы валют на PROext 
СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

18.06.2010
ВИ ЩЕ НЕ ЛЕГАЛIЗОВАНI? ТОДI МИ ЙДЕМО ДО ВАС...

У понеділок на прес-конференції для представників місцевих ЗМI міський голова Анатолій НЕСТЕРУК зазначив, що хотів би через ЗМI звернутися до підприємців міста з проханням привести свою господарську діяльність до вимог законодавства.

Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
ВЛАДА БIЗНЕСУ НЕ ЗАВАЖАТИМЕ
Ледь не ідеальним місцем для проведення різноманітних сільськогосподарських семінарів і нарад можна назвати Кам’янець-Подільську філію ТОВ СП «Нібулон» (с.Привороття). I воно не дивно. Організації роботи, матеріально-фінансовому забезпеченню та культурі агровиробництва на цьому агропідприємстві можна лише позаздрити. Додає позитиву і те, що на сьогодні цей агровиробник серйозно взявся за тваринницьку галузь. Взагалі, з приєднанням господарства у с.Сокіл філія «Нібулона» має всі шанси стати одним із найбільших тваринницьких господарств району.
Автор: 

11.06.2010
І ХОЧУ, І МОЖУ!
13 червня - День працівників легкої промисловості.
Із занепадом Радянського Союзу відбувся занепад усіх галузей промисловості. Здається, найбільше від переходу з планової економіки до ринкової постраждала легка промисловість, зокрема, швейна галузь. Нині вже й важко пригадати, з якої країни ми масово почали возити одяг, білизну, хутряні вироби. Одні привозили це з Польщі, інші - з Туреччини, Угорщини, Болгарії чи Китаю. Натомість наша легка промисловість була легкою не лише за означенням, а й за своєю сутністю: її майже не існувало. Та, як показала практика, легка промисловість здатна не лише швидко реагувати на якісь негативні процеси, а й бути локомотивом розвитку.
Автор:   / 
Кількість коментарів:  1

28.05.2010
ПIДВЕЛА КРИЗА. АЛЕ ВИРУЧИЛА ПОГОДА
У хліборобів є приказка: «Якщо випаде два дощі у травні, то агронома в господарстві не потрібно». Мовляв, за нього вже все вирішила матінка-природа. Цьогорічна весна поки що на боці аграріїв. Попри дощі, які нам уже надокучили, погода цілком сприятлива для хліборобських клопотів. Вона гарантує високий урожай. Нині селяни завершують весняно-польовий цикл робіт, який дозволяє наприкінці осені говорити про успішність сільськогосподарського року, або ж, навпаки, про його несприятливість.
Чим запам’яталася цьогорічна весняна кампанія сільгоспвиробникам нашого району? Що ж нового привнесли весняно-польові роботи - 2010 у розвиток агробізнесу?

Автор: 

28.05.2010
«ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ» УКОТРЕ ПОДІЛИВСЯ ДОСВІДОМ
Наприкінці минулого тижня на базі ВАТ «Подільський цемент» відбулося планове спільне засідання об’єднання організацій роботодавців області та Союзу промисловців і підприємців області. Такі зустрічі є традиційними та передбачають можливість обміну досвідом між керівниками великих підприємств Хмельниччини. Також у ході засідань відбувається обговорення проблемних для бізнесу питань.
Кількість коментарів:  1

28.05.2010
ВОНИ - ЇХ. А ВОНИ – НАС…

На сьогодні малий бізнес стає не просто невід’ємною складовою економіки міста - його діяльність набуває дедалі вагомішого значення, адже він ефективно та швидко здійснює одне зі своїх головних завдань - створення нових робочих місць. Як приклад - діяльність Центрального ринку. Тут працює, щоденно надає послуги кам’янчанам і гостям міста, робить вагомий внесок у міський бюджет понад тисяча підприємців. Вони сумлінно сплачують податки, вносять кошти за оренду торгових місць і комунальні послуги. Більшість із них працює без вихідних, роками не буває у відпустках.

І прикро, що цю важку працю мало хто цінує: замість того, щоб підтримати в складний період фінансово-економічної кризи, їм усе більше затягують зашморг на шиї, влаштовують перевірки, збільшують плату за різні послуги.

Про це свідчить звернення майже тисячі підприємців, які працюють на Центральному ринку, до мене, як до голови міської Асоціації керівників малого та середнього бізнесу, депутата міської ради.

28.05.2010
ХАРТІЯ ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ МІСТА МАГДЕБУРЗЬКИХ ТРАДИЦІЙ

У суботній день біля стін Старої фортеці зібрався діловий люд з Данії, Польщі, Канади, Словаччини та майже з усіх областей України. Святкові костюми, елегантність жінок, присутність міського голови Анатолія НЕСТЕРУКА, секретаря міськради Михайла АНОСОВА, голови райдержадміністрації Михайла ЖЕЛІЗ­НИКА підкреслювала важливість події.

Автор:  Алла БАБЛЯК

23.04.2010
ПОДАТКIВЦI: «МИ НЕ ВИМАГАЄМО НIЧОГО НЕЗАКОННОГО»
У понедiлок на прес-конференцiї мiський голова Анатолiй НЕСТЕРУК повiдомив журналiстам, що минулої п’ятницi до мiської влади звернулися пiдприємцi мiста зi скаргою на дiї спiвробiтникiв Кам’янець-Подiльської об’єднаної державної податкової iнспекцiї. Анатолiй Макарович зазначив, що, напевне, варто було би попередити про змiни, щоб не було такого шоку, адже, за словами пiдприємцiв, податковий тиск був неочiкуваним i сильним як для них - пiдприємцiв, що працюють на єдиному податку: декого з них було оштрафовано на декiлька тисяч (а то i десяток тисяч) гривень.
Автор:  Ольга МІРКОТАН

26.03.2010
ЛАТКА НА ЛАТЦІ - НОВОЇ ДОРОГИ НЕ ЧЕКАЙ

Коли мова заходить про футбол і дороги, то скла-дається враження, що в цих питаннях розуміються навіть діти. Це пояснюється тим, що як і з видом спорту №1, так і з нашими дорогами ми стикаємося чи не щодня. Футбол - це наше захоплення, гра дитинства, юності та дорослості. Його та події навколо нього ми обговорюємо у вільний час, дороги ж - наш біль. Ними намагаємося пройти, проїхати та «перелетіти». Та якщо про футбол можна забути, вимкнувши телевізор чи змінивши захоплення, то з дорогами такий номер не пройде.
З приходом весни в багатьох склалося враження, що цьогорічний стан автошляхів у місті є найгірший за всі попередні роки. Чи то людська психологія, яка здатна драматизувати події, чи то справді ситуація настільки критична, але тема доріг на сьогодні є однією з найболючіших і найактуальніших. Хтось у цьому звинувачує погоду, хтось - владу, відсутність фінансування, інші ж - непрофесійність і недосконалу роботу організацій, які займаються обслуговуванням та експлуатацією доріг. Хто ж насправді правий, а хто винний?!

Автор: 

01.01.2010
САЖI НЕ БУДЕ...

ДП «Довжоцький спиртовий завод» часто стає героєм розмов i газетних публiкацiй. Найчастiше пiдприємству закидають звинувачення у тому, 
що  з бардовiдстiйникiв розповсюджується неприємний запах. Щоправда, над вирiшенням цiєї проблеми дирекцiя заводу вже декiлька 
рокiв працює. А нещодавно незадоволення громадськостi викликав перехiд пiдприємства на котельне паливо, через що, як стверджували обуренi мешканцi Довжка, їхнi подвiр’я вкрилися сажею, якою люди змушенi були ще й дихати. Тодi директор спиртозаводу Володимир МИХАЙЛОВ нiяк не прокоментував ситуацiї. 
А нещодавноя зустрiвся iз журналiстами, щоб розповiсти про стан справ на пiдприємствi.

Автор: 


Підприємництво 71 — 80 з 80
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець Всі