Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ДЕРЕВ’ЯНСЬКИЙ СФІНКС 01.05.2014
ДЕРЕВ’ЯНСЬКИЙ СФІНКС
На Кам’янеччині, за селом Дерев’яне, на вершині вкритого лісом пагорба, можна побачити... сфінкса. Його збудували не юрба рабів і не скульптор-фантаст. Сама природа виточила з вапняку химерну фігуру, схожу на міфічну тварину.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ЧОТИРИЛАПА КРАСА 01.05.2014
ЧОТИРИЛАПА КРАСА
Після перерви, що тривала більше як два десятиліття, на Центральному стадіоні ім.Г.Тонкочеєва стартувала Національна виставка собак «Подільська весна - 2014». Понад три десятки чотирилапих із Києва, Львова, Вінниці, Хмельницького та Кам’янця-Подільського на подіумі хизувалися красою, граційністю та вмінням беззаперечно виконувати накази господаря. З-поміж учасників було й чимало титулованих, але траплялися і дебютанти.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

У ЧОМУ ПОТОПАЄ РАЙОН ЩОВЕСНИ? 04.04.2014
У ЧОМУ ПОТОПАЄ РАЙОН ЩОВЕСНИ?
Це запитання в нас чомусь воліють обходити десятими дорогами, хоча воно болить ледь не кожному селу. Але відверто дати відповідь пресі, в чому потопає район щовесни, тутешні можновладці не поспішають. На превеликий жаль, мова йде не про цвітіння садів. Сміттю, яке так нахабно дісталося наймиловидніших куточків нашого краю, вже роками ніхто не може дати ради. Натомість воно часу не гає і вперто окуповує все нові й нові землі Кам’янеччини.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

ЩО ОБ’ЄДНУЄ НЬЮ-ЙОРК, ШОТЛАНДІЮ І КАМ’ЯНЕЧЧИНУ? 31.01.2014
ЩО ОБ’ЄДНУЄ НЬЮ-ЙОРК, ШОТЛАНДІЮ І КАМ’ЯНЕЧЧИНУ?
Чим унікальна Кам’янеччина? Фортецею? Безумовно, але в світі є сотні фортець. Каньйоном Смотрича? Також правда, проте наш каньйон далеко не єдиний у світі. Але на нашій планеті є лише чотири місця, де розмістилися скупчення скам’янілих хижаків ракоскорпіонів: американський Нью-Йорк, де вони, мабуть, найкраще і в найбільшій кількості збереглися, Естонія, Шотландія і... Кам’янець-Подільський район! Але про все по черзі.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ТАЄМНИЦІ ШЕСТИ МОРІВ 06.12.2013
ТАЄМНИЦІ ШЕСТИ МОРІВ
Коли ми поринаємо в історію на десятки, сотні, а то й тисячі років, нашими джерелами стають рукописи, що збереглися, - паперові, пергаментні, глиняні, кам’яні... А коли людство намагається зазирнути на мільйони років у глибину, все, що є в його розпорядженні, - товща гірських порід під ногами. Використовуючи це, ми спробуємо зануритися в морську історію нашого краю.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ХТО ДОДАВ МУКШІ БАГРЯНО-ЧЕРВОНОГО? 29.11.2013
ХТО ДОДАВ МУКШІ БАГРЯНО-ЧЕРВОНОГО?
Щойно ТСН оприлюднила інформацію про те, що в Гуменцях змінився колір Мукші, котра впадає у Дністер, як до редакції почали надходити дзвінки від стурбованих гуменчан. Люди розповідали, що рідина багряного кольору потрапила до Мукші через трубу, яка, з їхніх слів, належить цементному заводу.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

СМОТРИЧ СТАНЕ ГЛИБШИМ? 01.11.2013
СМОТРИЧ СТАНЕ ГЛИБШИМ?
На початку жовтня міська влада повідомила, що Смотрич будуть поглиблювати в межах Цибулівського водосховища. Поглиблення русла зніме проблему часткового розливу річки, зниження рівня цвітіння води та евтрофії (погіршення якості води). Ініційовані владою роботи виконуватимуть за кошти ПП «Маяк», яке викупило і відновило занепалу Цибулівську ГЕС.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

АКЦІЯ  «300 ЗАСРАНЦІВ»  СТАРТУВАЛА!  01.11.2013
АКЦІЯ «300 ЗАСРАНЦІВ» СТАРТУВАЛА!
Не минуло й місяця після масштабної акції з прибирання каньйону «300 спартанців», як стартувала, в принципі, очікувана антиакція - «300 засранців».

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

НЕ ХОДІТЬ ДО ЛІСУ, ДІТЛАХИ, ГУЛЯТИ! 11.10.2013
НЕ ХОДІТЬ ДО ЛІСУ, ДІТЛАХИ, ГУЛЯТИ!
Про жах у лісосмузі між селами Вільховець і Суржа, неподалік від села Нагоряни, ми почули від чоловіка, який має будинок у сусідньому селі, а сам живе у столиці.

Автор:  Тетяна ДИКА

ЯК МИ СХИЛИ В СМІТТІ ВТОПИЛИ 20.09.2013
ЯК МИ СХИЛИ В СМІТТІ ВТОПИЛИ
Багато разів обговорювана, засмальцьована, завжди актуальна і через нас самих невирішувана проблема не перестає соромити мешканців і шокувати гостей Кам’янця-Подільського. З року в рік ми безсоромно па­скудимо те, що приваблює туристів і робить наше місто особливим, - каньйон над Смотричем.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО / Тетяна ДИКА


Довкілля: 11 — 20 з 102
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі