• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 20 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

10.03.2017

А ХТОСЬ НА КОМУНАЛЦІ БАГАТІЄ

А ХТОСЬ НА КОМУНАЛЦІ БАГАТІЄ

- Мало того, що тарифи підвищують по декілька разів на рік, то тепер ми чомусь змушені ще й на пошті платити за квитанції, - обурюється 49-річний кам’янчанин Володимир. - Я звик оплачувати комунальні на центральній пошті. У лютому з мене грошей за квитанції на деякі комунальні послуги не брали, а нещодавно нарахували лише за стоки, техобслуговування та холодну воду аж 4,50 гривень, тобто по гривні п’ятдесят за кожну квитанцію. І це лише для однієї організації КП «Міськтепловоденергія». Я вже не кажу, що квитанція за кожну комунальну послугу вже влітає в добру копійку. Чому всі на нас наживаються?

По коментар ми звернулися до заступника начальника ЦПЗ №2 «Укрпошта» Оксани КАЛАЧОВОЇ:
- Справді, з 27 лютого «Укрпошта» внесла зміни до тарифів для фізичних осіб на приймання платежів. Якщо раніше не брали жодної додаткової копійки за оплату комунальних послуг для організації, з якою мали укладений договір, то віднедавна ситуація змінилася.
У разі наявності чинної угоди про приймання платежів між «Укрпоштою» і постачальником послуг, споживач сплачує 1 гривню 50 копійок за кожен платіж, якщо сума послуги складає до 500 гривень. Якщо понад 500 гривень, то послуга не тарифікується, тобто є безкоштовною.
Якщо ж надавач послуг не уклав угоди з «Укрпоштою», а таких організацій чимало, зокрема й філія «Хмельницькгазу», то послуга з приймання платежів становить 1,5% (мінімум 4 гривні 50 копійок) за квитанцію в сумі до 500 гривень (включно), 1% - від суми понад 500 і до 1000 гривень (включно) та 0,8% - понад тисячу гривень.


КОЛИ ПРО ТИШУ МОЖНА ТІЛЬКИ МРІЯТИ

Про спокій у квартирі та міцний і здоровий сон залишається лише мріяти мешканцям будинку №14, що на вул.Соборна. Відколи під вікнами їхнього 3-поверхового помешкання з’явився бар, вони змушені щовечора слухати «концерти».

«Від монотонного звуку «бух-бух-бух» неможливо ані заснути, ані спокійно відпочити, - пишуть жителі будинку в листі, адресованому нашій редакції. - Це постійне гупання надто вже відчутне в наших квартирах пізно ввечері, а це ж житловий квартал, де мешкають різні люди, зокрема хворі та пенсіонери. Ми неодноразово зверталися до дільничого, а також викликали поліцію. Поліцейські приїжджали, розмовляли із працівниками, складали акти і їхали. Втім після їхнього візиту в барі знову музику робили гучніше. Ми вже не витримуємо такого «звукового знущання». Коли настає вечір, доводиться запасатися заспокійливими, щоб не нервувати».
По коментар ми звернулися до міського відділу поліції.
- У нас зареєстровано два факти порушення тиші в барі «Шишка», що на Соборній: 24 січня та 17 лютого, - каже інспектор сектору моніторингу МВ поліції Руслана МАРЧУК. - На місце події виїжджали працівники поліції, щоб припинити адміністративне порушення, передбачене статтею 182 «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях» адмінкодексу. Санкція цієї статті передбачає накладання штрафу на власника закладу і стягнення коштів до місцевого та Державного бюджетів. Суму штрафу визначає суд.
Із персоналом бару «Шишка» проведено бесіду щодо дотримання і виконання вимог законодавства й недопущення правопорушень.
Законне право на тишу мешканці можуть отримати, звернувшись ще й до міської влади із проханням обмежити режим роботи закладу. 

Галина МИХАЛЬСЬКА.


Повернення до списку