• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 23 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

08.03.2018

ДАЙТЕ ПАСПОРТ БЕЗ ЧЕРГИ!

До редакції «Подолянина» надійшло декілька звернень від родичів підлітків із району, які просять виділити окремий день для здачі й отримання документів молоді, яка вперше отримує паспорт громадянина України.

- Півночі чекали в машині, аби одними із перших стати у чергу для отримання паспорта, - зателефонувала до редакції бабуся школяра із Лисогірки. - У коридорі повно людей із міста, із сусідніх районів, які могли б прийти по документи іншого дня і не створювати нам черги. Розумію, що вони також мають право оформити тут паспорти, але ж наші діти через них пропускають уроки і змушені вистоювати годинами в паспортному столі. Чому їм не виділити окремих днів для отримання документів? 
А скільки дітей приїжджає разом із дідусями й бабусями рейсовими автобусами? Їм немає де переночувати чи перебути, доки чекають своєї черги.

А ось начальник Кам’янець-Подільського районного сектору УДМС у Хмельницій області Валерій СОБАЧИНСЬКИЙ зазначив, що спецдні для сільської молоді визначено, і навіть не один, а два - щосереди та щоп’ятниці. За таким графіком працюють уже майже рік. Документи приймають із 9.00 до 16.00, а паспорти видають - із 16.00.

- 90% заяв, поданих у ці дні, - саме від школярів, які вперше отримують паспорт, - каже Валерій Іванович. - Наші працівники видають документи навіть під час обіду. Наплив відвідувачів у нас справді значний, але й роботу ми виконуємо. З травня плануємо введення електронної черги.

Вікторія КОЖЕВНІКОВА.


Повернення до списку