Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
НЕДІЛЯ, 18 ЛЮТОГО 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

«КОМУСЬ НА РУКУ ОБЛИТИ МЕНЕ БРУДОМ І ВІДІБРАТИ МАРШРУТ» 12.12.2014
«КОМУСЬ НА РУКУ ОБЛИТИ МЕНЕ БРУДОМ І ВІДІБРАТИ МАРШРУТ»
Відповідь на статтю «Сервіс по-європейськи?», надруковану в «ПОДОЛЯНИНІ» від 28 листопада ц.р., дав водій Віктор Попович, якого було звинувачено в брутальному ставленні до пасажирів. Чоловік стверджує, що всі звинувачення безпідставні й зроблені з метою завадити його участі в конкурсі перевізників.

ПРОГУЛЯНКА З МОРАЛІТЕ 28.11.2014
ПРОГУЛЯНКА З МОРАЛІТЕ
Ділюся тим, що побачив, прогулюючись вулицями міста.

СЕРВІС ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ? 28.11.2014
СЕРВІС ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ?
Повертаючись 10 листопада зі своїм онуком Андрієм Бєлінським із міста Житомира до Кам’янця-Подільського, о 12.15 на автовокзалі оголосили, що є місця на автобус, який їде з Києва до Кам’янця-Подільського. Я пішов брати квитки, а внук завантажив у автобус наш багаж: передачу для воїнів мінометної батареї 95-ї аеромобільної бригади, свої речі, форму, берци, бушлат тощо. Все це повезли назад додому, оскільки внуку в шпиталі дали ще 15 діб відпустки через поранення.

ПРОБЛЕМА ЗНОВУ ЗАГАВКАЛА 05.09.2014
ПРОБЛЕМА ЗНОВУ ЗАГАВКАЛА
Кам’янчани вкотре порушують болючу для міста тему безпритульних собак. До редакції звернулася мешканка селища Першотравневого, налякана зграєю бродячих чотирилапих.

ПРОБЛЕМИ ПЕРШОТРАВНЕВОГО -  ВЕЛИКОГАБАРИТНІ  11.07.2014
ПРОБЛЕМИ ПЕРШОТРАВНЕВОГО - ВЕЛИКОГАБАРИТНІ
«Проблема не стоїть на місці», - прокоментувала два тижні тому районна влада болюче для гуменчан питання руху вантажівок сільськими дорогами. «...Проблема переїхала на селище цемзаводу», - продовжили згодом цей вислів кам’янчани. Адже минаючи багатостраждальні гуменецькі шляхи, де невдоволені мешканці села не раз перекривали проїзд, вантажівки взяли курс на вулицю Молодіжну. Проте миритися із цим не хочуть і тут. До редакції «ПОДОЛЯНИНА» надійшов лист, під яким підписалися сімдесят жителів селища Першотравневого.

НАВІЩО КВИТКИ, ЯКЩО Є КЛУНКИ 11.07.2014
НАВІЩО КВИТКИ, ЯКЩО Є КЛУНКИ
Нещодавно до редакції газети «ПОДОЛЯНИН» надійшов лист від місцевої жительки Маєвської, яку обурює ситуація, що вже традиційно складається на платформах нашої автостанції та в салонах приміських автобусів. Жінка переконана, що тільки коли кожен дбатиме про порядок і дисципліну у своїй державі, тоді пануватиме справедливий закон для кожного. А тому й не потрібно шукати крайніх чи винних, починати треба із себе.

ВАНДАЛІЗМ ЧИ ОСОБИСТА НЕПРИЯЗНЬ? 20.06.2014
ВАНДАЛІЗМ ЧИ ОСОБИСТА НЕПРИЯЗНЬ?
- Останніми роками на міському кладовищі, що на Нігинському шосе, почастішали випадки вандалізму. Невідомі постійно знущаються над пам’яттю знаного кам’янчанина: відбивають літери, поливають пам’ятник фарбою, стирають фото померлого. Також плюндрують могилу і жорстоко вбитого 18-річного Павла ТЕПЛЮКА, - із таким повідомленням до редакції завітала кам’янчанка Світлана ОВЧАРУК. Свої міркування щодо цих ганебних явищ від імені мешканців міста вона виклала в листі, який, окрім нашої редакції, також адресувала народному депутату України Володимиру МЕЛЬНИЧЕНКУ і міському голові Михайлові СІМАШКЕВИЧУ

ОДНІ ВІДСУДЖУЮТЬ, ІНШІ ЗАСУДЖУЮТЬ 25.04.2014
ОДНІ ВІДСУДЖУЮТЬ, ІНШІ ЗАСУДЖУЮТЬ
Щойно одна з кам’янецьких пам’яток архітектури почала звикати до неконтрольованого торування її «тіла» автомобілями, у тому числі й великогабаритними, як довкола знову запахло страйками.

АМПУТАЦІЯ ІЛЮЗІЙ 04.04.2014
АМПУТАЦІЯ ІЛЮЗІЙ
«Сьогодні у моєму розумінні головним ворогом українців є корупція, котра пронизала всі прошарки суспільства.

ЯК МОГЛО ВИРОСТИ ПОКОЛІННЯ БУЗУВІРІВ?ПОКОЛІННЯ БУЗУВІРІВ? 14.03.2014
ЯК МОГЛО ВИРОСТИ ПОКОЛІННЯ БУЗУВІРІВ?ПОКОЛІННЯ БУЗУВІРІВ?
На адресу редакції надійшов лист від кам’янчанина Владислава ДОМБРОВСЬКОГО.

ОБІЦЯНОГО ТРИ РОКИ ЧЕКАЮТЬ... 14.02.2014
ОБІЦЯНОГО ТРИ РОКИ ЧЕКАЮТЬ...
Майже три роки вісімдесят працівників збанкрутілого ТОВ «Приладобудівний завод» не можуть отримати зароблених на підприємстві коштів. Втомлені численними розмовами з чиновниками та їхніми обіцянками допомогти, вони вирішили звернутися до редакції «ПОДОЛЯНИНА».

ЗАРУЧНИКИ ХОЛОДУ 06.12.2013
ЗАРУЧНИКИ ХОЛОДУ
Вже тиждень хапають дрижаків мешканці 3-поверхового будинку на вул.Зарванська, 4, які виклали свої поневіряння в листі:

ДІСТАЛА ЯМА, НАБРИДЛА КАНАВА 18.10.2013
ДІСТАЛА ЯМА, НАБРИДЛА КАНАВА
Більше як два роки кам’янчанин Іван ГОРЯЧОК, який мешкає на Нігинському шосе, домагається впорядкування наслідків проведення водопровідної лінії біля його приватного будинку. Вирита й залишена довга канава з глибокою ямою простяглася вздовж паркану і по суті застрягла поперек горла господарям. Тому чоловік, наковтавшись чергових відповідей-обіцянок, прийшов до редакції.

ВИСЛОВЛЮЮТЬСЯ ЧИТАЧІ 04.10.2013
ВИСЛОВЛЮЮТЬСЯ ЧИТАЧІ
Сьогодні ми ділимося з нашими читачами черговою порцією листів з редакційної пошти. Рубрика «Нам пишуть» залишається однією з найпопулярніших, тому що її автором може стати кожен. Пишіть нам про те, що вас турбує.

«УШЛИ   ИЗ ГОРОДА ГУСАРЫ...»  06.09.2013
«УШЛИ ИЗ ГОРОДА ГУСАРЫ...»
Незавидна доля нашого військового училища досі турбує кам’янчан. Своїм криком душі з цього приводу поділився з редакцією «ПОДОЛЯНИНА» один із випускників військового вишу. Подаємо його лист мовою оригіналу.

ПРО НЕВІДОМУ МОГИЛУ ВІДОМО 06.09.2013
ПРО НЕВІДОМУ МОГИЛУ ВІДОМО
Днями на адресу редакції «ПОДОЛЯНИНА» надійшов лист від обуреного пенсіонера Яніса КОСНІКОВСЬКОГО. Про те, що гризе літнього чоловіка, далі дослівно.

КОМУ В ПРИВІТНОМУ НЕПРИВІТНО 06.09.2013
КОМУ В ПРИВІТНОМУ НЕПРИВІТНО
«Сюди автобус не заїде...». Та що там автобус, тут і коні з підводою можуть не впоратися. Мешканцям трьох дворів на околиці села Привітне не вистачає клаптика дороги, аби з’єднатися з рештою білого світу, тож вони і звернулися до газети «ПОДОЛЯНИН» з надією, що їх почують.

БОРОНИТИ СТАРЕ МІСТО ВЗЯЛИСЯ ВЕТЕРАНИ 30.08.2013
БОРОНИТИ СТАРЕ МІСТО ВЗЯЛИСЯ ВЕТЕРАНИ
Кам’янчани більше не можуть дивитися, як тріщить по швах їхнє Старе місто, таку думку вони висловили в листі до редакції «ПОДОЛЯНИНА». Цього разу зі своїм зверненням до нас прийшла місцева рада Всеукраїнського об’єднання ветеранів і громадське самоврядування Старого міста. У своєму листі, адресованому міському голові Михайлові СІМАШКЕВИЧУ, її члени пишуть:

БЛАГОУСТРІЙ ВІД ЖЕО:  ДІРЯВІ ДАХИ, ОБЛУЩЕНІ СТІНИ  05.07.2013
БЛАГОУСТРІЙ ВІД ЖЕО: ДІРЯВІ ДАХИ, ОБЛУЩЕНІ СТІНИ
Комунальні справи ЖЕО ТСЖББ зі шпальт «ПОДОЛЯНИНА» не сходять уже котрий тиждень поспіль. Спочатку, не витримавши «красот» його благоустрою, до нас звернувся мешканець Росії Анатолій Лихошерстов (див. «Подолянин» від 24 травня), а вже через тиждень ми отримали нового листа від мешканки мікрорайону Жовтневого Людмили Поліщук.  

ЯК ДОСТУКАТИСЯ ДО МЕРА? 28.06.2013
ЯК ДОСТУКАТИСЯ ДО МЕРА?
Наскільки доступними для простих кам’янчан є міська влада та міський голова? На таке запитання, котре неодноразово ставили наші читачі, сьогодні дає відповідь прес-служба міськради. За її інформацією, керівництво міста можна побачити наживо, поговорити з ним по телефону, поспілкуватися через Skype або «виловити» в Інтернеті.


Зворотній зв'язок: 41 — 60 з 183
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі