Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
НЕДІЛЯ, 18 ЛЮТОГО 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

НА ЗАХИСТ АЛЬМА-МАТЕР 21.06.2013
НА ЗАХИСТ АЛЬМА-МАТЕР
Обурили скандальні листівки, розповсюджені містом тиждень тому, не лише ректора і співробітників університету, а й випускників цього вишу та місцевих освітян. Нагадаємо, що минулого четверга поблизу Центрального ринку та на  вул.Огієнка були розклеєні повідомлення із закликами обминати національний університет десятими дорогами, оскільки в ньому процвітають хабарництво і несправедливість. Додавався й цілий список викладачів декількох факультетів і прейскурант цін за здачу в них іспиту чи заліку.  

ЖЕРТВОПРИНОШЕННЯ ЗАРАДИ ЕФЕКТИВНОСТІ 14.06.2013
ЖЕРТВОПРИНОШЕННЯ ЗАРАДИ ЕФЕКТИВНОСТІ
«Листоношо, листоношо! Чи важка у тебе ноша? Хоч важка, але хороша...». У листонош, особливо сільських, ноша справді нелегка, причому як фізично, так і морально. Але недавно над ними нависла ще одна темна хмара.

«ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ...» 24.05.2013
«ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ...»
Однією з найпопулярніших рубрик нашої газети є рубрика «Нам пишуть». Нерідко редакція стає останньою інстанцією для людей, котрі втратили надію вирішити болючу проблему. Пишуть нам мешканці Кам’янця і сіл району, гості міста і навіть депутати міськради. Добірку таких листів і заміток, написаних на основі звернень читачів «ПОДОЛЯНИНА», ми і публікуємо сьогодні.

Кількість коментарів:  1

БАЖАНО БИ БІЛЬШЕ ТУАЛЕТІВ І ДЕРЕВ 02.05.2013
БАЖАНО БИ БІЛЬШЕ ТУАЛЕТІВ І ДЕРЕВ
Кам’янчани продовжують надсилати до редакції «ПОДОЛЯНИНА» відгуки на серію публікацій міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА під рубрикою «Звітуємо перед громадою».

НОТАТКИ ПРО БЛАГОУСТРІЙ. І НЕ ТІЛЬКИ 26.04.2013
НОТАТКИ ПРО БЛАГОУСТРІЙ. І НЕ ТІЛЬКИ
Кам’янчани продовжують надсилати до редакції «ПОДОЛЯНИНА» відгуки на серію публікацій міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА під рубрикою «Звітуємо перед громадою».
Сьогодні ми публікуємо лист однієї з жительок мікрорайону Черемушки.

ПІДЗАМЧЕ ПІДЗАЧЕКАЄ 12.04.2013
ПІДЗАМЧЕ ПІДЗАЧЕКАЄ
Нагадати місцевій владі про своє існування й наболілі проблеми через газету «ПОДОЛЯНИН» вирішили жителі мікрорайону Підзамче. Однією з дошкульних болячок є вулиця Папаніна, якою ні пройти, ні проїхати.

Кількість коментарів:  0

КРУТІ ВІРАЖІ ДОВЖОЦЬКИХ МАРШРУТОК 05.04.2013
КРУТІ ВІРАЖІ ДОВЖОЦЬКИХ МАРШРУТОК
­ Спочатку ми думали, що потрапили в рай, але вже за два дні той рай закінчився, ­ обурено заявив мешканець Довжка Микола Танчук, котрий зателефонував до редакції. ­ Два дні маршрутки курсували за новим графіком, але з минулого четверга «одиничкам» наказали змінити рух, і тепер на зупинку «Кінопрокат» маршрутки прямують, обминаючи величезний масив довжоцьких провулків.

МОЛОДЬ СЛІДКУЄ ЗА ДІЯМИ ВЛАДИ 05.04.2013
МОЛОДЬ СЛІДКУЄ ЗА ДІЯМИ ВЛАДИ
Кам’янчани продовжують надсилати до редакції «ПОДОЛЯНИНА» відгуки на серію публікацій міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА під рубрикою «Звітуємо перед громадою».

ЛЕЛЕКИ БУДУТЬ ВДЯЧНІ 05.04.2013
ЛЕЛЕКИ БУДУТЬ ВДЯЧНІ
Справжня весна, наче за іронією, до нас прийшла лише 1 квітня. Однак цієї дати відзначають не лише День сміху, але й Міжнародний день птахів, які, мабуть, очманіли від холоду, прилетівши в наш регіон, і потребують допомоги.

ЧОМУ СЕРЦЕ ПЛАЧЕ? 18.01.2013
ЧОМУ СЕРЦЕ ПЛАЧЕ?
Прикро думати, що за роки незалежності України питання мови набуло ще гострішого характеру, ніж за колоніальних часів. Звичайно, є закономірні причини, але є і причини, за які хочеться картати кожного з нас.

Кількість коментарів:  0

ДОНЕЦЬКI РОЗШУКУЮТЬ  НАШОГО ПЕРЕВIЗНИКА  30.11.2012
ДОНЕЦЬКI РОЗШУКУЮТЬ НАШОГО ПЕРЕВIЗНИКА
Цього тижня до редакції на¬дійшов лист, який усіх нас зворушив. На диво, це не чергова скарга на чергову проблему, а подяка за нормальну людську порядність, яка вразила автора листа. Наводимо мовою оригіналу:

З ВІЗКОМ ДО МАРШРУТКИ ЗАСЬ 09.11.2012
З ВІЗКОМ ДО МАРШРУТКИ ЗАСЬ
Мене зрозуміє кожна жінка, котра має маленьких дітей, яких ще возить у візочку. Цей необхідний дитячий транспорт перетворюється на справжню проблему, коли потрібно доїхати у віддалений кінець міста.

ЧЕРЕЗ МІСТ - БЕЗ ПРОБЛЕМ 30.03.2012
ЧЕРЕЗ МІСТ - БЕЗ ПРОБЛЕМ

Із болючим питанням до редакції «ПОДОЛЯНИНА» звернувся мешканець с.Зіньківці, який має групу інвалідності. Чоловік стверджує, що в певні години, коли інтенсивний рух через Замковий міст заборонений, чергові контролери пропускного пункту не дозволяють проїжджати водіям-інвалідам. 

Кількість коментарів:  2

ЧОМУ МІСЬКА РАДА ЗНИЩУЄ МАЛИЙ БІЗНЕС?  23.03.2012
ЧОМУ МІСЬКА РАДА ЗНИЩУЄ МАЛИЙ БІЗНЕС?
Після того, як у січні 2012-го запрацювала спрощена система оподаткування, міська рада приймала рішення щодо відсоткової ставки податку для кам’янецьких підприємців. Найважче було адаптуватися до нововведень у Податковому кодексі підприємцям з І групи, котра повинна сплачувати до місцевого бюджету від 1 до 10% від мінімальної зарплати. Під час сесії міськради підприємці ринку звернулися до депутатів з проханням встановити їм ставку в розмірі 5% від розміру мінімальної заробіт­ної плати, інакше вони просто не зможуть працювати.
Депутати відмовилися йти на поступки підприємцям, бо від цього втрати бюджету могли б становити 3 млн.грн. Зрозуміти можна і владу, котра піклується про наповнення міської казни, але й підприємці продовжують наполягати на своїй точці зору. Один з них - юрист Іван МЕЛЬНИК - поділився своїми міркуваннями в листі до редакції.
 

ЗА ЩО ОБРАЖАЮТЬ ВЕТЕРАНІВ? 10.02.2012
ЗА ЩО ОБРАЖАЮТЬ ВЕТЕРАНІВ?
31 січня на сесії міської ради сталася прикра подія. Висловлюючи свою точку зору, депутат міськради від партії «Свобода», викладач одного з вишів нашого міста Віктор ПРИТУЛЯК порівняв ветеранів з «цепними псами»…

Кількість коментарів:  0

ГАЗОВИЙ ПУК ДЛЯ НАРОДУ  03.02.2012
ГАЗОВИЙ ПУК ДЛЯ НАРОДУ
Газ, газ, газ… - на всіх каналах телебачення. Протистояння з Росією. Боротьба між собою політиків і урядовців.
 Що ж у дійсності відбувається? За ким правда? А правда в Україні спить. 
Зацікавленість як політичних, так і фінансових угруповань полягає в тому, щоб знайти зиск у газових протистояннях. Спробуємо розібратись самі.   

02.12.2011
ПОТЕРПІТИ ЗАЛИШИЛОСЯ НЕДОВГО. 100 РОКІВ

«Шановна редакціє! Звертаємося до Вашої газети з надією на зміни у такій ситуації. 
...Біля історико-архітектурних пам’яток нашого міста (Вітряної брами, Надбрамної башти комплексу Польської брами) - такі пастки на дорозі, з яких без сторонньої допомоги не вибратися. Навіть пішки туди не пройти, не говорячи вже про автомобільні екскурсії. Від таких подорожей у людей залишаються не лише розчарування і втрачений час, але й зіпсовані машини.
А для нас, жителів цього району, це питання життя і смерті. Стан доріг перешкоджає руху швидкої допомоги, комунальним службам. Таксі, почувши адресу, відмовляється їхати на виклик. 
Сподіваємося, що міська влада зробить необхідні висновки.
Жителі Старопоштового узвозу та вулиці Руська, 5: КОРНІЙЧУК, ТОМАШЕВСЬКИЙ».

Кількість коментарів:  0

ВІД СМІТНИКА ДО ПІСОЧНИЦІ - 8 МЕТРІВ 04.11.2011
ВІД СМІТНИКА ДО ПІСОЧНИЦІ - 8 МЕТРІВ

Наша історія бере початок з 19 травня ц.р., коли на загальних зборах жителів будинку було вирішено порушити клопотання перед керівництвом ККП «Господар» щодо перенесення смітника, який розташовано з порушенням санітарних норм у дворі будинку №14, що на вул.30 років Перемоги, в інше місце (поряд зі смітником, за 8 метрів, розташовано дитячий майданчик). Сміт­ник завдає неабиякої шкоди меш­канцям: є розплідником смороду, мух та усілякої зарази. Гидота, що витікає через гнилі баки на дорогу, потрапляє з брудним взуттям в оселі мешканців.

16.09.2011
«ХОЧЕШ УЗЯТИ МОЄ МІСЦЕ - ВІЗЬМИ МОЄ КАЛІЦТВО!»

Нещодавно до редакції надійшов лист від інваліда з дитинства II групи Антоніни ПОЛОВІНКІНОЇ. Ситуація, з якою зіткнулася дописувачка, у нашому місті, на жаль, непоодинока. Сподіваємося, що міська влада знайде шляхи для її вирішення.

10.06.2011
ЗВІДКИ Ж БЕРУТЬСЯ ГУДЗИ?

Шановна редакціє! У Вашій газеті за 13 травня дуже розхвалювали ОСББ. То я опишу ОСББ «Квартал-59». Минулого року у Вашій газеті була замітка «Взяти гудз на голову». Так-от цього гудза досі не розв’язано.
Почалося все з організації ОСББ. У протоколі зборів записано, що було 44 присутніх, але з’ясувалося, що це не так. У лютому відбулися звітні збори, на яких більшість висловила недовіру правлінню. Були обрані новий голова і правління. Старий голова до цього часу не передає документів і печатки. Зверталися у міськвиконком і міліцію. Тепер справа у суді. Ось таке у нас  ОСББ-мрія.
А.БЕРЕЗОВСЬКИЙ, вул.Огієнка, 59


Зворотній зв'язок: 61 — 80 з 183
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі