Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
НЕДІЛЯ, 18 ЛЮТОГО 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ДУМКИ ПРО ЧОРНИЙ ПОЛИН 29.04.2011
ДУМКИ ПРО ЧОРНИЙ ПОЛИН
26 квітня - це не святкова дата. Це момент відліку від початку української трагедії. Cьогодні - 26 квітня 2011 року.


Кількість коментарів:  0

29.04.2011
ШАНОВНИЙ ПАНЕ МЕР, ПРОСИМО ВАШОГО СПРИЯННЯ У ВИРІШЕННІ СИТУАЦІЇ, ЩО СКЛАЛАСЯ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РИНКУ.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
Шановний пане мер, просимо Вашого сприяння у вирішенні ситуації, що склалася на Центральному ринку. 

Кількість коментарів:  0

08.04.2011
«ПРОСИМО ВСТАНОВИТИ СПРАВЕДЛИВІСТЬ...»

Біля нашого селища на Нігинському шосе немає автобусної зупинки, як твердять водії автобусів, а тому часто виникають гострі суперечки між пасажирами та водіями. 

ЖИТЕЛІ ВИМАГАЮТЬ САТИСФАКЦІЇ. ВІД «СТБ» 01.04.2011
ЖИТЕЛІ ВИМАГАЮТЬ САТИСФАКЦІЇ. ВІД «СТБ»

20-21 березня на каналі «СТБ» у телевізійній передачі «Битва екстрасенсів» були показані матеріали, в яких порушені права та інтереси мешканців будинку.
Під час трансляції епередачі без згоди власників будинку були показані матеріали, які не відповідають дійсності. Без погодження відображена юридична адреса будинку, а також недостовірні факти про смерть мешканців будинку. 

КРАЩЕ НЕЗРУЧНЕ ПРИМІЩЕННЯ, НІЖ НЕКОМФОРТНИЙ ПРОЇЗД 25.02.2011
КРАЩЕ НЕЗРУЧНЕ ПРИМІЩЕННЯ, НІЖ НЕКОМФОРТНИЙ ПРОЇЗД

Звертаються до Вас батьки дітей, які відвідують багато років міську дитячу поліклініку. Протягом останнього часу в місцевій пресі, на радіо було зосереджено увагу на переході дитячої поліклініки на вулицю Івана Франка. Діти міста дійсно заслуговують на покращення умов у дитячій поліклініці. Це питання бурхливо обговорюється в сім’ях, колективах, на ринку.

25.02.2011
ЗНОВУ ВІДЧУТИ СЕБЕ ДИТИНОЮ

Школа - місце, де зустрів перших друзів, покладався на поради вчителів, сприймав усе нове та цікаве.

Кількість коментарів:  0

15.10.2010
ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ БУДЕ

Володимир Феофанович ГРИЦЮК з Орининського шосе, 12, повідомив, що поблизу його будинку знаходяться дитячий садок і школа. «По дорозі автомобілі мчать на величезній швидкості. Минулого року тут загинула дитина, але і досі не встановлено лежачого поліцейського». 

15.10.2010
ОФІЦІЙНО - ДО ЦВЯКА

Людмила Миколаївна РИБАК, яка проживає на вул.Космонавтів, 8, розповіла, що минулого року зверталася до відділу торгівлі та захисту прав споживачів міськуправління економіки стосовно того, що на упаковці волочиського хліба не вказано дати випуску. «На мою думку, це порушення моїх прав як споживача, і такий недолік слід усунути!»

Кількість коментарів:  0

15.10.2010
50 НА 50

Еліса Самуїлівна ГОРОДНИЦЬКА та Зінаїда Василівна САВЧЕНКО, котрі проживають на вул.Привокзальна, 18/49, 50, звертаються від імені мешканців IV під’їзду: «Ми ображаємося на начальника ЖЕКу Елеонору РОГОВСЬКУ. Коли минулого року була епідемія грипу, всім видавали марлеві пов’язки, а нас обійшли. Крім того, ми зверталися до Елеонори Миколаївни, аби нам поміняли двері, навіть готові були частково компенсувати витрати, але отримали відповідь, що це зроблять, коли всі заплатять борги. То чому ж мають страждати ті, хто чемно сплачує за послуги?»

Кількість коментарів:  0

15.10.2010
ПРОНУМЕРУЮТЬ

Антоніна КЛІМОВА з вул.30 років Перемоги, 14, просить змінити нумерацію будинків за адресою, де вона мешкає: «Під №14 аж 3 будинки: №№14, 14а та 14б. Досить часто приходять листи і не знаходять своїх адресатів. Наші будинки - це кінець вулиці, просимо присвоїти їм номери 14, 16 та 18.

08.10.2010
Шановні дорогі мені кам’янчани!

Я звертаюся до Вас, перебуваючи в Хмельницькому CІЗО під арештом, обвинувачений у діях, яких не скоював, тому маю змогу з Вами спілкуватися лише через засоби масової інформації. Висловлюю щиру подяку Вам за віру в мене, мою чесність і порядність, за підтримку мене та моєї родини у вкрай важкий період мого життя. 
Як міський голова, відверто та чесно заявляю, що я ніколи не був хабарником, служив і надалі буду служити громаді нашого міста. Кам’янчани мене знають і вірять мені, я в цьому переконаний! Це дає мені силу та моральну підтримку, перебуваючи в СІЗО.
З повагою, міський голова Анатолій НЕСТЕРУК.
Кількість коментарів:  5

08.10.2010
НЕ ПОТОНЕМО В КАЛЮЖАХ

Лист-подяка 
 представнику Партії регіонів Інні САЛІЙ від жителів вул.Папаніна, Некрасова, Заболотного

08.10.2010
Шановні редактори місцевих і всеукраїнських видань...

Шановні редактори місцевих і всеукраїнських видань, ми, розповсю-джувачі преси, які реалізують щоденно Ваші видання, змушені звертатися до Вас із проханням про допомогу та захист своєї праці.

01.10.2010
У ТАРИФАХ - ПРО ЛІЧИЛЬНИКИ НІ СЛОВА

Михайло БОЛОВЦЕВ, пр.Грушевського,11/2: «Існує наказ Держжитлокомунгоспу України №2 від 4 січня 2005 року, який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 24 січня 2005 року за №77/10357. Цим наказом внесено зміни та доповнення до Правил технічної експлуатації систем водопо-стачання та каналізації населених пунктів України. Чому «Міськтепловоденергія» не виконує пунктів 4 та 9 цього наказу, котрі стосуються перевірки лічильників? Чи контролює прокуратура виконання цього наказу?». 

01.10.2010
А У НАШОМУ ДВОРІ!

Дякуючи меру нашого міста Анатолію НЕСТЕРУКУ та депутату міськради Віталію ЗЕЛІНСЬКОМУ, мешканці будинків №№19, 19а на Хмельницькому шосе та №№43, 45 на вул.Чехова можуть тепер проводити дитячі спортивні свята у своєму дворі. Рішенням сесії міськради було вирішено віддати ділянку, яка мала йти під забудову, дитячому спортивному клубу «Вікторія». Тут за допомогою педагогів-організаторів служби у справах дітей міськради та ініціативної групи мешканців згаданих будинків уже було проведено два свята: 28 липня - свято нашого двору та 15 вересня - присвячене Дню знань. 

01.10.2010
СПАСИБІ ЗА ФУТБОЛЬНЕ СВЯТО!

Дозвольте щиро подякувати Вам від імені батьків кам’янецьких дітей, хлопчиків і дівчаток, які отримали унікальну можливість познайомитися з легендами українського футболу. Ми висловлюємо слова вдячності за те, що Ви 23 вересня ініціювали приїзд до нашого міста ветеранів «Динамо», адже це так важливо для того, щоб наші діти визначилися у житті та отримали спортивне виховання.

10.09.2010
ВIДКРИТИЙ ЛИСТ УСТЯНСЬКОМУ СIЛЬСЬКОМУ ГОЛОВI

Шановний Валерію Семеновичу! Пробачте, що в такий спосіб змушений турбувати Вашу величність у Вашій «приватній власності», але мої неодноразові звернення як депутата, копії яких я додаю, Ви, як сільський голова, відмовляєтесь отримувати, чим порушуєте законодавство України, але Вам це не вперше, адже для Вас весь закон - це Ви особисто. Чи це неправда?.....
Григорій БЕЛІНСЬКИЙ, депутат Устянської сільської ради.

10.09.2010
КАНЬЙОН - БЕЗЦIННА ПЕРСПЕКТИВА. ЧАСТИНА 3

МГО «Наша спадщина» продовжує відповідати на закиди з боку шановних журналістів газети «ПОДОЛЯНИН». Зокрема, сьогодні йтиметься про статтю Наталії ЯЦЕМIРСЬКОЇ «Спочатку громада зацікавилася. Тепер - прокуратура» від 13.08.2010 р., №33 (1043).


Кількість коментарів:  1

03.09.2010
БОДАЙ ОДИН ГАРНИЙ СУЧАСНИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

«Шановний Анатолію Макаровичу!
Звертаються до Вас теперішні та майбутні батьки, а також дідусі, бабусі, родичі та хрещені маленьких кам’янчан (як уже 3 роки тому зверталися до Вашого попередника - Олександра МАЗУРЧАКА) із проханням створити у місті бодай один гарний сучасний дитячий майданчик.
...
З повагою, Д.ЯРОВИЙ, Н.ЯРОВА, Н.МАЗIЙ, I.ЛУК’ЯНЧУК, О.МАКСИМОВА. Всього 144 підписи».

27.08.2010
КАНЬЙОН - БЕЗЦIННА ПЕРСПЕКТИВА. ЧАСТИНА 2

МГО «Наша спадщина» продовжує відповідати на матеріали, розміщені в газеті «ПОДОЛЯНИН». Сьогодні пропонуємо Вам наше бачення питань, висвітлених у статті «Науковці теж мають запитання до будівництва у каньйоні» (від 6.08.2010 року, №32 (1042), автор - Наталія ЯЦЕМIРСЬКА).

Кількість коментарів:  2


Зворотній зв'язок: 81 — 100 з 183
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі