• ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА НА ДОРОГУ ОПЕРАЦІЮ!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ЧЕТВЕР, 27 ЛИПНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ЯК ДОСТУКАТИСЯ ДО МЕРА? 28.06.2013
ЯК ДОСТУКАТИСЯ ДО МЕРА?
Наскільки доступними для простих кам’янчан є міська влада та міський голова? На таке запитання, котре неодноразово ставили наші читачі, сьогодні дає відповідь прес-служба міськради. За її інформацією, керівництво міста можна побачити наживо, поговорити з ним по телефону, поспілкуватися через Skype або «виловити» в Інтернеті.

15.10.2010
ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ БУДЕ

Володимир Феофанович ГРИЦЮК з Орининського шосе, 12, повідомив, що поблизу його будинку знаходяться дитячий садок і школа. «По дорозі автомобілі мчать на величезній швидкості. Минулого року тут загинула дитина, але і досі не встановлено лежачого поліцейського». 

15.10.2010
ОФІЦІЙНО - ДО ЦВЯКА

Людмила Миколаївна РИБАК, яка проживає на вул.Космонавтів, 8, розповіла, що минулого року зверталася до відділу торгівлі та захисту прав споживачів міськуправління економіки стосовно того, що на упаковці волочиського хліба не вказано дати випуску. «На мою думку, це порушення моїх прав як споживача, і такий недолік слід усунути!»

Кількість коментарів:  0

15.10.2010
50 НА 50

Еліса Самуїлівна ГОРОДНИЦЬКА та Зінаїда Василівна САВЧЕНКО, котрі проживають на вул.Привокзальна, 18/49, 50, звертаються від імені мешканців IV під’їзду: «Ми ображаємося на начальника ЖЕКу Елеонору РОГОВСЬКУ. Коли минулого року була епідемія грипу, всім видавали марлеві пов’язки, а нас обійшли. Крім того, ми зверталися до Елеонори Миколаївни, аби нам поміняли двері, навіть готові були частково компенсувати витрати, але отримали відповідь, що це зроблять, коли всі заплатять борги. То чому ж мають страждати ті, хто чемно сплачує за послуги?»

Кількість коментарів:  0

15.10.2010
ПРОНУМЕРУЮТЬ

Антоніна КЛІМОВА з вул.30 років Перемоги, 14, просить змінити нумерацію будинків за адресою, де вона мешкає: «Під №14 аж 3 будинки: №№14, 14а та 14б. Досить часто приходять листи і не знаходять своїх адресатів. Наші будинки - це кінець вулиці, просимо присвоїти їм номери 14, 16 та 18.

01.10.2010
У ТАРИФАХ - ПРО ЛІЧИЛЬНИКИ НІ СЛОВА

Михайло БОЛОВЦЕВ, пр.Грушевського,11/2: «Існує наказ Держжитлокомунгоспу України №2 від 4 січня 2005 року, який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 24 січня 2005 року за №77/10357. Цим наказом внесено зміни та доповнення до Правил технічної експлуатації систем водопо-стачання та каналізації населених пунктів України. Чому «Міськтепловоденергія» не виконує пунктів 4 та 9 цього наказу, котрі стосуються перевірки лічильників? Чи контролює прокуратура виконання цього наказу?». 

20.08.2010
УВЕЧЕРI ПРИЛАДИ - ЗРАНКУ ТЕПЛО
Наталiя КУЧЕР, вул.Червоноармiйська, 46/12: «Протягом трьох зим у першому пiд’їздi нашого будинку немає опалення. У «Тепловоденергiї» кажуть, що труб ЖЕК не дає. Поки вони вирiшують, хто винен, у пiд’їздi холодно».

20.08.2010
НА ВСЕ ПОТРIБНI ГРОШI
«Коли йде дощ, перед нашим домом повнiстю заливає майданчик, де ми розвiшуємо бiлизну для сушiння. Пiд тим майданчиком проходить труба зливової каналiзацiї. Чи можливо там зробити люк, аби вода стiкала у цю трубу?»

20.08.2010
НА ВСЕ ПОТРIБНI ГРОШI
Василь ВЕРШИГОРА, вул.Вокзальна, 95/2: «Декiлька рокiв тому в нашому будинку вiдрiзали «обратку» труби на гарячу воду. Щоб отримати гарячу воду з крана, мусимо зливати багато води, тому що вiдсутня рециркуляцiя. Але ж у нас стоїть лiчильник на воду, то чому ми повиннi платити за технiчнi проблеми?»

20.08.2010
ДЕПУТАМ КРАЩЕ ВИДНО
Любов ДИБАЛЮК, с.Баговиця, вул.Шевченка, 21: «Уже чотири роки, як у нашому селi проведено газ. На урочистостях з нагоди газифiкацiї Устянський сiльський голова пообiцяв вiдремонтувати дороги, по-
шкодженi при прокладаннi газових труб. Прочитала у газетi, що у нашiй сiльрадi залишилися невикористанi кошти, якi забрали до бюджету. То що не можна було тi дiрки залатати?»

20.08.2010
НАБЕРЕЖНА - НЕ ПРОСПЕКТ...
Людмила НАТАЛЬСЬКА, вул.Набережна, 27: «Побачила, як на Бiланiвцi почали ремонтувати дорогу. Хочу запитати, коли будуть лагодити дорогу на Набережнiй, бiля кладки? Через її жахливий стан до нас не хоче їхати нi «швидка», нi таксi».


20.08.2010
СПАТИ БУДЕТЕ У ЖОВТНI
«Через вiдсутнiсть бакiв для смiття у сусiднiх будинках (вул.Розвадовського, 17, 10), їх мешканцi викидають смiття у нашi контейнери. Чому наша прибудинкова територiя повинна бути смiттєзвалищем для сусiдiв?»


20.08.2010
СПАТИ БУДЕТЕ У ЖОВТНI
Ганна НАГНИБIДА, вул.Розвадовського, 13/21: «Бiля нашого будинку розташована зупинка, яка знаходиться у жахливому станi. Розвалена, непофарбована, бiльше того - вночi неможливо спати, оскiльки вiдiрвана жерсть від поривів вітру дуже стукає. У мiстi облаштовують зупинки, може, i нашу зроблять?»

20.08.2010
СВIТЛОФОР УЖЕ Є, ЗНАК - БУДЕ
«На перехрестi вул.Дружби народiв iз Нiгинським шосе з одного боку не працює свiтлофор для пiшоходiв. Коли буде зручно переходити вулицю?»


20.08.2010
СВIТЛОФОР УЖЕ Є, ЗНАК - БУДЕ
Петро ШИМКО, Нiгинське шосе, 41/19: «На вулицi Чехова є зупинка «Сiльпо», яку зробили ще рiк тому, коли ремонтували вулицю. Тут досi не встановлено знака, який би вказував на зупинку. На мої звернення вiдповiли, що не вистачає коштiв, але тiльки-но вiдкрили новий маршрут, який проходить повз «Фуршет», що на Гагарiна, то знак там з’явився вiдразу. Коли встановлять знак на Чехова?»

13.08.2010
Що будують на їхній прибудинковій території...

Ніну Самійлівну ГУМЕНЮК із вул.Васильєва, 1, кв.55, а також ще декількох мешканців цього будинку, які зателефонували 6 серпня на «Гарячу п’ятницю», цікавить, що будують на їхній прибудинковій території, не спитавши мешканців цього будинку.

13.08.2010
У нашому під’їзді протікає дах...

Борис Олексійович АНТИПОВ із вул.Жукова, 17, кв.43: «Наш дім - кооперативний. У нашому під’їзді вже декілька років протікає дах, мешканці неодноразово писали заяви. 

13.08.2010
Kоли заасфальтують Піонерський провулок...

Олександр Антонович ГРИГОР’ЄВ із вул.Тімірязєва, 109, кв.74, цікавиться, коли заасфальтують Піонерський провулок, який хоч і знаходиться у центрі міста, але, як сирота, не має уваги з боку влади.

13.08.2010
Чи існує служба охорони...

Станіслав Людвигович МАЦIЄВСЬКИЙ,вул.Пушкінська, 40, кв.33: «Чи існує служба охорони або так звані викидайли, які стежать за порядком у нічному клубі «Жара», що знаходиться у МЦ «Юність». Бо більшість батьків завжди переживають за своїх дітей, які відпочивають у нічних клубах.

13.08.2010
ОТРИМАТИ СУБСИДIЮ СТАЛО НАБАГАТО ПРОСТIШЕ

- На сьогоднішній день у всіх засобах масової інформації говориться про спрощений порядок отримання житлових субсидій. У чому він полягає?
Василь МЕЛЬНИК, смт Стара Ушиця.


Зворотній зв'язок: 1 — 20 з 78
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець Всі