Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ВІВТОРОК, 12 ГРУДНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

26.03.2010

УСЕ ВИРІШИЛИ ПОЛЮБОВНО

Людмилу В’ЮНОВУ з вул.Чехова, 47/16, турбувало два запитання. Перше стосувалося освітлення.
- Раніше на тротуарах біля нашого будинку воно було, а тепер немає. В темряві можна забитися. Коли буде знову повернене освітлення на цей відрізок дороги?
Як повідомили нам в УЖКГ, раніше освітлення цієї вулиці частково здійснювалося за рахунок військової частини. Міських мереж освітлення на цьому відрізку немає, але при відповідному фінансуванні його буде встановлено.
Друге питання було про тротуар біля заправки «ОККО», що знаходиться неподалік.
- Коли біля нас будувалася заправка «ОККО», її власники «розбомбили» тротуар, - каже Людмила Iванівна, - і тепер там неможливо пройти. Хто відповідатиме за цю «розбомблену» ділянку дороги?
Директор КП «Інспекція з контролю за благоустроєм міста» Сергій ЦУГЕЛЬ повідомив, що перевіркою факт пошкодження тротуару в районі заправки було встановлено. Дане пошкодження відбулося після виконання 2008 р. аварійно-ремонтних доріг на мережі водопостачання ЗАТ «Тепловоденергія». Після зустрічі з керівництвом заправки «ОККО» було досягнуто домовленості про відновлення частини пошкодженого тротуару до 30 квітня 2010 р.


Повернення до списку