Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ВІВТОРОК, 12 ГРУДНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

26.03.2010

«ГОСПОДАР» ПРОКОНТРОЛЮЄ

- За нашим будинком стояли контейнери зі сміттям, - повідомила Лілія ФОСIЙЧУК з вул.Дружби наро-дів, 2/51, - потім їх забрали, а загородка для контейнерів залишилася. Люди все одно носять і залишають там сміття, воно розлітається, а поруч знаходиться дитячий майданчик. Чи можливо забрати загорожу та навести лад?
Ситуацію прокоментував директор КП «Iнспекція з контролю за благоустроєм міста» Сергій ЦУГЕЛЬ:
- Контейнери, які забрали з дворового майданчика, винесені на узбіччя проїжджої частини. Але це, відповідно до припису ДАI, створює небезпечну ситуацію на дорозі під час перевантаження сміття у сміттєвози. Тому на даний час руйнувати загорожу контейнерного майданчика недоцільно. Керівництво ККП «Господар» зобов’язане вжити необхідних заходів для недопущення накопичення сміття на дворовому майданчику.


Повернення до списку