Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ВІВТОРОК, 12 ГРУДНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

23.07.2010

Лілія ФЕДОРИШИНА, пров.Некрасова, 7

Лілія ФЕДОРИШИНА, пров.Некрасова, 7:
- Біля мосту, що веде до с.Зіньківці (біля Амбулаторного провулка), створили стихійне сміттєзвалище. Внаслідок цього вода не стікає, а підтоплює городи, неможливо про-йти. Як нам бути?
Схоже запитання надійшло і від Віти ГРИГОР’ЄВОЇ, яка мешкає у пров.Колгоспний: «Біля нас зробили сміттєзвалище. Все це потрапляє до наших криниць».
Як зазначив директор КП «Iнспекція з контролю за благоустроєм міста» Сергій ЦУГЕЛЬ, скарги Лілії ФЕДОРИШИНОЇ та Віти ГРИГОР’ЄВОЇ розглянуто з виїздом на місце. За результатом роз-гляду повідомляємо, що факти утворення сміттєзвалищ підтвердилися. Працівниками КП «Iнспекція з контролю за благоустроєм міста» щорічно фіксуються понад 60 місць утворення сміттєзвалищ, які класифікуються, як стихійні, та ліквідуються засобами комунальних підприємств за рахунок бюджетних коштів. Слід зазначити, що такі сміттєзвалища, як правило, утворюються мешканцями прилеглих домоволодінь, які не вважають за потрібне заключити договір із КП «Спецкомунтранс» на вивезення твердих побутових відходів, а викидають сміття у різних, не призначених для цього місцях, що і створює незручності для них самих. 
Також викликає подив той факт, що від пров.Колгоспний до міського сміттєзвалища не більше двох кілометрів, але все-таки сміття розсовується по різних куточках поруч із провулком. Вказані сміттєзвалища будуть ліквідовані. 
Вкотре звертаємося до мешканців міста із проханням не засмічувати територію загального користування біля своїх домоволодінь, а заключити договір із КП «Спецкомунтранс» на вивезення твердих побутових відходів. Якщо ж Ви стали свідком викидання сміття на територію загального користування, просимо негайно надати інформацію про порушника черговому цілодобової служби за телефоном: 15-05. Факти виявлення сміття в наступні дні після здійснення правопорушення не дають змоги притягнути порушника до відповідальності.

Повернення до списку