• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 20 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ТАМПОН СПОВІЛЬНЕНОЇ ДІЇ 11.12.2015
ТАМПОН СПОВІЛЬНЕНОЇ ДІЇ
Ми втратили нашого батька і чоловіка через помилку хірургів. Із такою скаргою на лікарів травматологічного відділення міської лікарні до редакції «Подолянина» звернулася родина КАЛАКІВ.
18 листопада вони втратили 70-річного Миколу Калака, в смерті якого звинувачують медиків. Як доказ, наводять висновок судмедекспертизи (попередній), виданий Хмельницьким обласним бюро судово-медичної експертизи.

МОТОБОЛЬНИЙ ФАНТОМ 27.11.2015
МОТОБОЛЬНИЙ ФАНТОМ
Фантоми - явище надзвичайне і навіть містичне. Зазвичай бувають фантоми людей, тварин, кораблів і потягів. Але наш благословенний Кам’янець-Подільський спромігся мати фантом особливого роду - цілий стадіон.

ЕПІСТОЛЯРНИЙ ФРОНТ. ЗА ЩО ВОЮЮТЬ КАМ’ЯНЧАНИ 10.07.2015
ЕПІСТОЛЯРНИЙ ФРОНТ. ЗА ЩО ВОЮЮТЬ КАМ’ЯНЧАНИ
Втомившись від безвиході, обурившись чиновницькою бездіяльністю, заплутавшись у тенетах бюрократії чи просто бажаючи висловити власну думку, кам’янчани часто звертаються саме до газети. Скринька «Подолянина» завжди поповнюється листами. Численні звернення від мешканців надійшли до редакції й минулого тижня. Сподіваємося, проблеми, про які пишуть люди, не залишаться поза увагою посадовців.

ЗВІДКИ ЦЕЙ ВАНДАЛІЗМ? 05.06.2015
ЗВІДКИ ЦЕЙ ВАНДАЛІЗМ?
Не міг спокійно пройти повз неприйнятну поведінку молодика, який відпочивав на гранітній кулі у сквері Танкістів, керівник прес-центру ради ветеранів міста Анатолій БЕРНАДІН. Свій гнів чоловік висловив у листі, який приніс до редакції. До речі, він не єдиний кам’янчанин, котрий обурений нелюдською поведінкою в місці, де мали б шанувати пам’ять про людей, які поклали життя у Другій світовій війні.

КОЛИ МОВЧАННЯ СТРАШНІШЕ ЗА ЛАЙКУ 29.05.2015
КОЛИ МОВЧАННЯ СТРАШНІШЕ ЗА ЛАЙКУ
До нашої редакції звернулася обурена кам’янчанка Віра КАДЕНКО.

СУСІДСЬКІ ВІЙНИ 29.05.2015
СУСІДСЬКІ ВІЙНИ
До редакції від імені жителів гуртожитку, що на вул.Князів Коріатовичів, 56, звернулася голова кооперативу ЖБК №7 «Зоря» Катерина ІВАНЮК. Люди поскаржилися на дії начальника цеху телекомунікаційних послуг №18 Геннадія КОВАЛЬЧУКА, який, за їхніми словами, займається свавіллям у дворі будинку. Своє обурення вони висловили у заяві, яку адресували міському голові, народному депутату, прокурору міста, начальнику міськвідділу міліції, громадському руху «Народний контроль» і редакції «Подолянина».

ЧИ ДОЧЕКАЮТЬСЯ ЛЕБЕДІ НАЩАДКІВ? 08.05.2015
ЧИ ДОЧЕКАЮТЬСЯ ЛЕБЕДІ НАЩАДКІВ?
Спокійно пройти повз бездушне ставлення до мешканців Лебединого озера кам’янчанка Марія не змогла. Своє обурення та гнів вона вихлюпнула в листі, який надіслала до нашої редакції. 

ІЗ ХВОРИХ ДІТЕЙ НЕ ВИРОСТЕ РОЗУМНИЙ НАРОД 24.04.2015
ІЗ ХВОРИХ ДІТЕЙ НЕ ВИРОСТЕ РОЗУМНИЙ НАРОД
Шановний Михайле Євстафійовичу!

ОСОБЛИВОСТІ КОМУНАЛЬНОГО ТАРИФУВАННЯ 13.03.2015
ОСОБЛИВОСТІ КОМУНАЛЬНОГО ТАРИФУВАННЯ
«Уважаемая редакция!

«КОМУСЬ НА РУКУ ОБЛИТИ МЕНЕ БРУДОМ І ВІДІБРАТИ МАРШРУТ» 12.12.2014
«КОМУСЬ НА РУКУ ОБЛИТИ МЕНЕ БРУДОМ І ВІДІБРАТИ МАРШРУТ»
Відповідь на статтю «Сервіс по-європейськи?», надруковану в «ПОДОЛЯНИНІ» від 28 листопада ц.р., дав водій Віктор Попович, якого було звинувачено в брутальному ставленні до пасажирів. Чоловік стверджує, що всі звинувачення безпідставні й зроблені з метою завадити його участі в конкурсі перевізників.

ПРОГУЛЯНКА З МОРАЛІТЕ 28.11.2014
ПРОГУЛЯНКА З МОРАЛІТЕ
Ділюся тим, що побачив, прогулюючись вулицями міста.

СЕРВІС ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ? 28.11.2014
СЕРВІС ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ?
Повертаючись 10 листопада зі своїм онуком Андрієм Бєлінським із міста Житомира до Кам’янця-Подільського, о 12.15 на автовокзалі оголосили, що є місця на автобус, який їде з Києва до Кам’янця-Подільського. Я пішов брати квитки, а внук завантажив у автобус наш багаж: передачу для воїнів мінометної батареї 95-ї аеромобільної бригади, свої речі, форму, берци, бушлат тощо. Все це повезли назад додому, оскільки внуку в шпиталі дали ще 15 діб відпустки через поранення.

ПРОБЛЕМА ЗНОВУ ЗАГАВКАЛА 05.09.2014
ПРОБЛЕМА ЗНОВУ ЗАГАВКАЛА
Кам’янчани вкотре порушують болючу для міста тему безпритульних собак. До редакції звернулася мешканка селища Першотравневого, налякана зграєю бродячих чотирилапих.

ПРОБЛЕМИ ПЕРШОТРАВНЕВОГО -  ВЕЛИКОГАБАРИТНІ  11.07.2014
ПРОБЛЕМИ ПЕРШОТРАВНЕВОГО - ВЕЛИКОГАБАРИТНІ
«Проблема не стоїть на місці», - прокоментувала два тижні тому районна влада болюче для гуменчан питання руху вантажівок сільськими дорогами. «...Проблема переїхала на селище цемзаводу», - продовжили згодом цей вислів кам’янчани. Адже минаючи багатостраждальні гуменецькі шляхи, де невдоволені мешканці села не раз перекривали проїзд, вантажівки взяли курс на вулицю Молодіжну. Проте миритися із цим не хочуть і тут. До редакції «ПОДОЛЯНИНА» надійшов лист, під яким підписалися сімдесят жителів селища Першотравневого.

НАВІЩО КВИТКИ, ЯКЩО Є КЛУНКИ 11.07.2014
НАВІЩО КВИТКИ, ЯКЩО Є КЛУНКИ
Нещодавно до редакції газети «ПОДОЛЯНИН» надійшов лист від місцевої жительки Маєвської, яку обурює ситуація, що вже традиційно складається на платформах нашої автостанції та в салонах приміських автобусів. Жінка переконана, що тільки коли кожен дбатиме про порядок і дисципліну у своїй державі, тоді пануватиме справедливий закон для кожного. А тому й не потрібно шукати крайніх чи винних, починати треба із себе.

ВАНДАЛІЗМ ЧИ ОСОБИСТА НЕПРИЯЗНЬ? 20.06.2014
ВАНДАЛІЗМ ЧИ ОСОБИСТА НЕПРИЯЗНЬ?
- Останніми роками на міському кладовищі, що на Нігинському шосе, почастішали випадки вандалізму. Невідомі постійно знущаються над пам’яттю знаного кам’янчанина: відбивають літери, поливають пам’ятник фарбою, стирають фото померлого. Також плюндрують могилу і жорстоко вбитого 18-річного Павла ТЕПЛЮКА, - із таким повідомленням до редакції завітала кам’янчанка Світлана ОВЧАРУК. Свої міркування щодо цих ганебних явищ від імені мешканців міста вона виклала в листі, який, окрім нашої редакції, також адресувала народному депутату України Володимиру МЕЛЬНИЧЕНКУ і міському голові Михайлові СІМАШКЕВИЧУ

ОДНІ ВІДСУДЖУЮТЬ, ІНШІ ЗАСУДЖУЮТЬ 25.04.2014
ОДНІ ВІДСУДЖУЮТЬ, ІНШІ ЗАСУДЖУЮТЬ
Щойно одна з кам’янецьких пам’яток архітектури почала звикати до неконтрольованого торування її «тіла» автомобілями, у тому числі й великогабаритними, як довкола знову запахло страйками.

АМПУТАЦІЯ ІЛЮЗІЙ 04.04.2014
АМПУТАЦІЯ ІЛЮЗІЙ
«Сьогодні у моєму розумінні головним ворогом українців є корупція, котра пронизала всі прошарки суспільства.

ЯК МОГЛО ВИРОСТИ ПОКОЛІННЯ БУЗУВІРІВ?ПОКОЛІННЯ БУЗУВІРІВ? 14.03.2014
ЯК МОГЛО ВИРОСТИ ПОКОЛІННЯ БУЗУВІРІВ?ПОКОЛІННЯ БУЗУВІРІВ?
На адресу редакції надійшов лист від кам’янчанина Владислава ДОМБРОВСЬКОГО.

ОБІЦЯНОГО ТРИ РОКИ ЧЕКАЮТЬ... 14.02.2014
ОБІЦЯНОГО ТРИ РОКИ ЧЕКАЮТЬ...
Майже три роки вісімдесят працівників збанкрутілого ТОВ «Приладобудівний завод» не можуть отримати зароблених на підприємстві коштів. Втомлені численними розмовами з чиновниками та їхніми обіцянками допомогти, вони вирішили звернутися до редакції «ПОДОЛЯНИНА».


Зворотній зв'язок: 41 — 60 з 192
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі