• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 20 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ЗАРУЧНИКИ ХОЛОДУ 06.12.2013
ЗАРУЧНИКИ ХОЛОДУ
Вже тиждень хапають дрижаків мешканці 3-поверхового будинку на вул.Зарванська, 4, які виклали свої поневіряння в листі:

ДІСТАЛА ЯМА, НАБРИДЛА КАНАВА 18.10.2013
ДІСТАЛА ЯМА, НАБРИДЛА КАНАВА
Більше як два роки кам’янчанин Іван ГОРЯЧОК, який мешкає на Нігинському шосе, домагається впорядкування наслідків проведення водопровідної лінії біля його приватного будинку. Вирита й залишена довга канава з глибокою ямою простяглася вздовж паркану і по суті застрягла поперек горла господарям. Тому чоловік, наковтавшись чергових відповідей-обіцянок, прийшов до редакції.

ВИСЛОВЛЮЮТЬСЯ ЧИТАЧІ 04.10.2013
ВИСЛОВЛЮЮТЬСЯ ЧИТАЧІ
Сьогодні ми ділимося з нашими читачами черговою порцією листів з редакційної пошти. Рубрика «Нам пишуть» залишається однією з найпопулярніших, тому що її автором може стати кожен. Пишіть нам про те, що вас турбує.

«УШЛИ   ИЗ ГОРОДА ГУСАРЫ...»  06.09.2013
«УШЛИ ИЗ ГОРОДА ГУСАРЫ...»
Незавидна доля нашого військового училища досі турбує кам’янчан. Своїм криком душі з цього приводу поділився з редакцією «ПОДОЛЯНИНА» один із випускників військового вишу. Подаємо його лист мовою оригіналу.

ПРО НЕВІДОМУ МОГИЛУ ВІДОМО 06.09.2013
ПРО НЕВІДОМУ МОГИЛУ ВІДОМО
Днями на адресу редакції «ПОДОЛЯНИНА» надійшов лист від обуреного пенсіонера Яніса КОСНІКОВСЬКОГО. Про те, що гризе літнього чоловіка, далі дослівно.

КОМУ В ПРИВІТНОМУ НЕПРИВІТНО 06.09.2013
КОМУ В ПРИВІТНОМУ НЕПРИВІТНО
«Сюди автобус не заїде...». Та що там автобус, тут і коні з підводою можуть не впоратися. Мешканцям трьох дворів на околиці села Привітне не вистачає клаптика дороги, аби з’єднатися з рештою білого світу, тож вони і звернулися до газети «ПОДОЛЯНИН» з надією, що їх почують.

БОРОНИТИ СТАРЕ МІСТО ВЗЯЛИСЯ ВЕТЕРАНИ 30.08.2013
БОРОНИТИ СТАРЕ МІСТО ВЗЯЛИСЯ ВЕТЕРАНИ
Кам’янчани більше не можуть дивитися, як тріщить по швах їхнє Старе місто, таку думку вони висловили в листі до редакції «ПОДОЛЯНИНА». Цього разу зі своїм зверненням до нас прийшла місцева рада Всеукраїнського об’єднання ветеранів і громадське самоврядування Старого міста. У своєму листі, адресованому міському голові Михайлові СІМАШКЕВИЧУ, її члени пишуть:

БЛАГОУСТРІЙ ВІД ЖЕО:  ДІРЯВІ ДАХИ, ОБЛУЩЕНІ СТІНИ  05.07.2013
БЛАГОУСТРІЙ ВІД ЖЕО: ДІРЯВІ ДАХИ, ОБЛУЩЕНІ СТІНИ
Комунальні справи ЖЕО ТСЖББ зі шпальт «ПОДОЛЯНИНА» не сходять уже котрий тиждень поспіль. Спочатку, не витримавши «красот» його благоустрою, до нас звернувся мешканець Росії Анатолій Лихошерстов (див. «Подолянин» від 24 травня), а вже через тиждень ми отримали нового листа від мешканки мікрорайону Жовтневого Людмили Поліщук.  

ЯК ДОСТУКАТИСЯ ДО МЕРА? 28.06.2013
ЯК ДОСТУКАТИСЯ ДО МЕРА?
Наскільки доступними для простих кам’янчан є міська влада та міський голова? На таке запитання, котре неодноразово ставили наші читачі, сьогодні дає відповідь прес-служба міськради. За її інформацією, керівництво міста можна побачити наживо, поговорити з ним по телефону, поспілкуватися через Skype або «виловити» в Інтернеті.

НА ЗАХИСТ АЛЬМА-МАТЕР 21.06.2013
НА ЗАХИСТ АЛЬМА-МАТЕР
Обурили скандальні листівки, розповсюджені містом тиждень тому, не лише ректора і співробітників університету, а й випускників цього вишу та місцевих освітян. Нагадаємо, що минулого четверга поблизу Центрального ринку та на  вул.Огієнка були розклеєні повідомлення із закликами обминати національний університет десятими дорогами, оскільки в ньому процвітають хабарництво і несправедливість. Додавався й цілий список викладачів декількох факультетів і прейскурант цін за здачу в них іспиту чи заліку.  

ЖЕРТВОПРИНОШЕННЯ ЗАРАДИ ЕФЕКТИВНОСТІ 14.06.2013
ЖЕРТВОПРИНОШЕННЯ ЗАРАДИ ЕФЕКТИВНОСТІ
«Листоношо, листоношо! Чи важка у тебе ноша? Хоч важка, але хороша...». У листонош, особливо сільських, ноша справді нелегка, причому як фізично, так і морально. Але недавно над ними нависла ще одна темна хмара.

«ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ...» 24.05.2013
«ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ...»
Однією з найпопулярніших рубрик нашої газети є рубрика «Нам пишуть». Нерідко редакція стає останньою інстанцією для людей, котрі втратили надію вирішити болючу проблему. Пишуть нам мешканці Кам’янця і сіл району, гості міста і навіть депутати міськради. Добірку таких листів і заміток, написаних на основі звернень читачів «ПОДОЛЯНИНА», ми і публікуємо сьогодні.

Кількість коментарів:  1

БАЖАНО БИ БІЛЬШЕ ТУАЛЕТІВ І ДЕРЕВ 02.05.2013
БАЖАНО БИ БІЛЬШЕ ТУАЛЕТІВ І ДЕРЕВ
Кам’янчани продовжують надсилати до редакції «ПОДОЛЯНИНА» відгуки на серію публікацій міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА під рубрикою «Звітуємо перед громадою».

НОТАТКИ ПРО БЛАГОУСТРІЙ. І НЕ ТІЛЬКИ 26.04.2013
НОТАТКИ ПРО БЛАГОУСТРІЙ. І НЕ ТІЛЬКИ
Кам’янчани продовжують надсилати до редакції «ПОДОЛЯНИНА» відгуки на серію публікацій міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА під рубрикою «Звітуємо перед громадою».
Сьогодні ми публікуємо лист однієї з жительок мікрорайону Черемушки.

ПІДЗАМЧЕ ПІДЗАЧЕКАЄ 12.04.2013
ПІДЗАМЧЕ ПІДЗАЧЕКАЄ
Нагадати місцевій владі про своє існування й наболілі проблеми через газету «ПОДОЛЯНИН» вирішили жителі мікрорайону Підзамче. Однією з дошкульних болячок є вулиця Папаніна, якою ні пройти, ні проїхати.

Кількість коментарів:  0

КРУТІ ВІРАЖІ ДОВЖОЦЬКИХ МАРШРУТОК 05.04.2013
КРУТІ ВІРАЖІ ДОВЖОЦЬКИХ МАРШРУТОК
­ Спочатку ми думали, що потрапили в рай, але вже за два дні той рай закінчився, ­ обурено заявив мешканець Довжка Микола Танчук, котрий зателефонував до редакції. ­ Два дні маршрутки курсували за новим графіком, але з минулого четверга «одиничкам» наказали змінити рух, і тепер на зупинку «Кінопрокат» маршрутки прямують, обминаючи величезний масив довжоцьких провулків.

МОЛОДЬ СЛІДКУЄ ЗА ДІЯМИ ВЛАДИ 05.04.2013
МОЛОДЬ СЛІДКУЄ ЗА ДІЯМИ ВЛАДИ
Кам’янчани продовжують надсилати до редакції «ПОДОЛЯНИНА» відгуки на серію публікацій міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА під рубрикою «Звітуємо перед громадою».

ЛЕЛЕКИ БУДУТЬ ВДЯЧНІ 05.04.2013
ЛЕЛЕКИ БУДУТЬ ВДЯЧНІ
Справжня весна, наче за іронією, до нас прийшла лише 1 квітня. Однак цієї дати відзначають не лише День сміху, але й Міжнародний день птахів, які, мабуть, очманіли від холоду, прилетівши в наш регіон, і потребують допомоги.

ЧОМУ СЕРЦЕ ПЛАЧЕ? 18.01.2013
ЧОМУ СЕРЦЕ ПЛАЧЕ?
Прикро думати, що за роки незалежності України питання мови набуло ще гострішого характеру, ніж за колоніальних часів. Звичайно, є закономірні причини, але є і причини, за які хочеться картати кожного з нас.

Кількість коментарів:  0

ДОНЕЦЬКI РОЗШУКУЮТЬ  НАШОГО ПЕРЕВIЗНИКА  30.11.2012
ДОНЕЦЬКI РОЗШУКУЮТЬ НАШОГО ПЕРЕВIЗНИКА
Цього тижня до редакції на¬дійшов лист, який усіх нас зворушив. На диво, це не чергова скарга на чергову проблему, а подяка за нормальну людську порядність, яка вразила автора листа. Наводимо мовою оригіналу:


Зворотній зв'язок: 61 — 80 з 192
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі