• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 20 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

З ВІЗКОМ ДО МАРШРУТКИ ЗАСЬ 09.11.2012
З ВІЗКОМ ДО МАРШРУТКИ ЗАСЬ
Мене зрозуміє кожна жінка, котра має маленьких дітей, яких ще возить у візочку. Цей необхідний дитячий транспорт перетворюється на справжню проблему, коли потрібно доїхати у віддалений кінець міста.

ЧЕРЕЗ МІСТ - БЕЗ ПРОБЛЕМ 30.03.2012
ЧЕРЕЗ МІСТ - БЕЗ ПРОБЛЕМ

Із болючим питанням до редакції «ПОДОЛЯНИНА» звернувся мешканець с.Зіньківці, який має групу інвалідності. Чоловік стверджує, що в певні години, коли інтенсивний рух через Замковий міст заборонений, чергові контролери пропускного пункту не дозволяють проїжджати водіям-інвалідам. 

Кількість коментарів:  2

ЧОМУ МІСЬКА РАДА ЗНИЩУЄ МАЛИЙ БІЗНЕС?  23.03.2012
ЧОМУ МІСЬКА РАДА ЗНИЩУЄ МАЛИЙ БІЗНЕС?
Після того, як у січні 2012-го запрацювала спрощена система оподаткування, міська рада приймала рішення щодо відсоткової ставки податку для кам’янецьких підприємців. Найважче було адаптуватися до нововведень у Податковому кодексі підприємцям з І групи, котра повинна сплачувати до місцевого бюджету від 1 до 10% від мінімальної зарплати. Під час сесії міськради підприємці ринку звернулися до депутатів з проханням встановити їм ставку в розмірі 5% від розміру мінімальної заробіт­ної плати, інакше вони просто не зможуть працювати.
Депутати відмовилися йти на поступки підприємцям, бо від цього втрати бюджету могли б становити 3 млн.грн. Зрозуміти можна і владу, котра піклується про наповнення міської казни, але й підприємці продовжують наполягати на своїй точці зору. Один з них - юрист Іван МЕЛЬНИК - поділився своїми міркуваннями в листі до редакції.
 

ЗА ЩО ОБРАЖАЮТЬ ВЕТЕРАНІВ? 10.02.2012
ЗА ЩО ОБРАЖАЮТЬ ВЕТЕРАНІВ?
31 січня на сесії міської ради сталася прикра подія. Висловлюючи свою точку зору, депутат міськради від партії «Свобода», викладач одного з вишів нашого міста Віктор ПРИТУЛЯК порівняв ветеранів з «цепними псами»…

Кількість коментарів:  0

ГАЗОВИЙ ПУК ДЛЯ НАРОДУ  03.02.2012
ГАЗОВИЙ ПУК ДЛЯ НАРОДУ
Газ, газ, газ… - на всіх каналах телебачення. Протистояння з Росією. Боротьба між собою політиків і урядовців.
 Що ж у дійсності відбувається? За ким правда? А правда в Україні спить. 
Зацікавленість як політичних, так і фінансових угруповань полягає в тому, щоб знайти зиск у газових протистояннях. Спробуємо розібратись самі.   

02.12.2011
ПОТЕРПІТИ ЗАЛИШИЛОСЯ НЕДОВГО. 100 РОКІВ

«Шановна редакціє! Звертаємося до Вашої газети з надією на зміни у такій ситуації. 
...Біля історико-архітектурних пам’яток нашого міста (Вітряної брами, Надбрамної башти комплексу Польської брами) - такі пастки на дорозі, з яких без сторонньої допомоги не вибратися. Навіть пішки туди не пройти, не говорячи вже про автомобільні екскурсії. Від таких подорожей у людей залишаються не лише розчарування і втрачений час, але й зіпсовані машини.
А для нас, жителів цього району, це питання життя і смерті. Стан доріг перешкоджає руху швидкої допомоги, комунальним службам. Таксі, почувши адресу, відмовляється їхати на виклик. 
Сподіваємося, що міська влада зробить необхідні висновки.
Жителі Старопоштового узвозу та вулиці Руська, 5: КОРНІЙЧУК, ТОМАШЕВСЬКИЙ».

Кількість коментарів:  0

ВІД СМІТНИКА ДО ПІСОЧНИЦІ - 8 МЕТРІВ 04.11.2011
ВІД СМІТНИКА ДО ПІСОЧНИЦІ - 8 МЕТРІВ

Наша історія бере початок з 19 травня ц.р., коли на загальних зборах жителів будинку було вирішено порушити клопотання перед керівництвом ККП «Господар» щодо перенесення смітника, який розташовано з порушенням санітарних норм у дворі будинку №14, що на вул.30 років Перемоги, в інше місце (поряд зі смітником, за 8 метрів, розташовано дитячий майданчик). Сміт­ник завдає неабиякої шкоди меш­канцям: є розплідником смороду, мух та усілякої зарази. Гидота, що витікає через гнилі баки на дорогу, потрапляє з брудним взуттям в оселі мешканців.

16.09.2011
«ХОЧЕШ УЗЯТИ МОЄ МІСЦЕ - ВІЗЬМИ МОЄ КАЛІЦТВО!»

Нещодавно до редакції надійшов лист від інваліда з дитинства II групи Антоніни ПОЛОВІНКІНОЇ. Ситуація, з якою зіткнулася дописувачка, у нашому місті, на жаль, непоодинока. Сподіваємося, що міська влада знайде шляхи для її вирішення.

10.06.2011
ЗВІДКИ Ж БЕРУТЬСЯ ГУДЗИ?

Шановна редакціє! У Вашій газеті за 13 травня дуже розхвалювали ОСББ. То я опишу ОСББ «Квартал-59». Минулого року у Вашій газеті була замітка «Взяти гудз на голову». Так-от цього гудза досі не розв’язано.
Почалося все з організації ОСББ. У протоколі зборів записано, що було 44 присутніх, але з’ясувалося, що це не так. У лютому відбулися звітні збори, на яких більшість висловила недовіру правлінню. Були обрані новий голова і правління. Старий голова до цього часу не передає документів і печатки. Зверталися у міськвиконком і міліцію. Тепер справа у суді. Ось таке у нас  ОСББ-мрія.
А.БЕРЕЗОВСЬКИЙ, вул.Огієнка, 59

ДУМКИ ПРО ЧОРНИЙ ПОЛИН 29.04.2011
ДУМКИ ПРО ЧОРНИЙ ПОЛИН
26 квітня - це не святкова дата. Це момент відліку від початку української трагедії. Cьогодні - 26 квітня 2011 року.


Кількість коментарів:  0

29.04.2011
ШАНОВНИЙ ПАНЕ МЕР, ПРОСИМО ВАШОГО СПРИЯННЯ У ВИРІШЕННІ СИТУАЦІЇ, ЩО СКЛАЛАСЯ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РИНКУ.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
Шановний пане мер, просимо Вашого сприяння у вирішенні ситуації, що склалася на Центральному ринку. 

Кількість коментарів:  0

08.04.2011
«ПРОСИМО ВСТАНОВИТИ СПРАВЕДЛИВІСТЬ...»

Біля нашого селища на Нігинському шосе немає автобусної зупинки, як твердять водії автобусів, а тому часто виникають гострі суперечки між пасажирами та водіями. 

ЖИТЕЛІ ВИМАГАЮТЬ САТИСФАКЦІЇ. ВІД «СТБ» 01.04.2011
ЖИТЕЛІ ВИМАГАЮТЬ САТИСФАКЦІЇ. ВІД «СТБ»

20-21 березня на каналі «СТБ» у телевізійній передачі «Битва екстрасенсів» були показані матеріали, в яких порушені права та інтереси мешканців будинку.
Під час трансляції епередачі без згоди власників будинку були показані матеріали, які не відповідають дійсності. Без погодження відображена юридична адреса будинку, а також недостовірні факти про смерть мешканців будинку. 

КРАЩЕ НЕЗРУЧНЕ ПРИМІЩЕННЯ, НІЖ НЕКОМФОРТНИЙ ПРОЇЗД 25.02.2011
КРАЩЕ НЕЗРУЧНЕ ПРИМІЩЕННЯ, НІЖ НЕКОМФОРТНИЙ ПРОЇЗД

Звертаються до Вас батьки дітей, які відвідують багато років міську дитячу поліклініку. Протягом останнього часу в місцевій пресі, на радіо було зосереджено увагу на переході дитячої поліклініки на вулицю Івана Франка. Діти міста дійсно заслуговують на покращення умов у дитячій поліклініці. Це питання бурхливо обговорюється в сім’ях, колективах, на ринку.

25.02.2011
ЗНОВУ ВІДЧУТИ СЕБЕ ДИТИНОЮ

Школа - місце, де зустрів перших друзів, покладався на поради вчителів, сприймав усе нове та цікаве.

Кількість коментарів:  0

15.10.2010
ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ БУДЕ

Володимир Феофанович ГРИЦЮК з Орининського шосе, 12, повідомив, що поблизу його будинку знаходяться дитячий садок і школа. «По дорозі автомобілі мчать на величезній швидкості. Минулого року тут загинула дитина, але і досі не встановлено лежачого поліцейського». 

15.10.2010
ОФІЦІЙНО - ДО ЦВЯКА

Людмила Миколаївна РИБАК, яка проживає на вул.Космонавтів, 8, розповіла, що минулого року зверталася до відділу торгівлі та захисту прав споживачів міськуправління економіки стосовно того, що на упаковці волочиського хліба не вказано дати випуску. «На мою думку, це порушення моїх прав як споживача, і такий недолік слід усунути!»

Кількість коментарів:  0

15.10.2010
50 НА 50

Еліса Самуїлівна ГОРОДНИЦЬКА та Зінаїда Василівна САВЧЕНКО, котрі проживають на вул.Привокзальна, 18/49, 50, звертаються від імені мешканців IV під’їзду: «Ми ображаємося на начальника ЖЕКу Елеонору РОГОВСЬКУ. Коли минулого року була епідемія грипу, всім видавали марлеві пов’язки, а нас обійшли. Крім того, ми зверталися до Елеонори Миколаївни, аби нам поміняли двері, навіть готові були частково компенсувати витрати, але отримали відповідь, що це зроблять, коли всі заплатять борги. То чому ж мають страждати ті, хто чемно сплачує за послуги?»

Кількість коментарів:  0

15.10.2010
ПРОНУМЕРУЮТЬ

Антоніна КЛІМОВА з вул.30 років Перемоги, 14, просить змінити нумерацію будинків за адресою, де вона мешкає: «Під №14 аж 3 будинки: №№14, 14а та 14б. Досить часто приходять листи і не знаходять своїх адресатів. Наші будинки - це кінець вулиці, просимо присвоїти їм номери 14, 16 та 18.

08.10.2010
Шановні дорогі мені кам’янчани!

Я звертаюся до Вас, перебуваючи в Хмельницькому CІЗО під арештом, обвинувачений у діях, яких не скоював, тому маю змогу з Вами спілкуватися лише через засоби масової інформації. Висловлюю щиру подяку Вам за віру в мене, мою чесність і порядність, за підтримку мене та моєї родини у вкрай важкий період мого життя. 
Як міський голова, відверто та чесно заявляю, що я ніколи не був хабарником, служив і надалі буду служити громаді нашого міста. Кам’янчани мене знають і вірять мені, я в цьому переконаний! Це дає мені силу та моральну підтримку, перебуваючи в СІЗО.
З повагою, міський голова Анатолій НЕСТЕРУК.
Кількість коментарів:  5


Зворотній зв'язок: 81 — 100 з 192
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі