Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 23 ЧЕРВНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

18.06.2010
ЧУПАКАБРА или РОСОМАХА?

«Уважаемая редакция!
Вот уже в который раз в печати идут разговоры про «неведомое» животное. Уже и название дали, то ли «чупакабра», то ли еще как-то. Похоже, что в скором времени и классифицируют это «чудо» как существо марсианского происхождения. Фантазия безгранична, а с зоологией плоховато. Если бы все знали хотя бы школьную программу по зоологии, то у них возникла бы вот такая версия.
Кількість коментарів:  5

11.06.2010
АРГУМЕНТИ ПРОТИ СПРОТИВУ
«Газеті «ПОДОЛЯНИН»
На статтю голови міської Асоціації керівників підприємств малого бізнесу В.ГАВРИЛЮКА «Вони їх. А вони - нас...» правління районного споживчого товариства інформує, що вдатися до збільшення тарифів на оренду торгового місця на ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський» змушує економічна криза...».

04.06.2010
ФЕКАЛКА З ФЕКАЛКОЮ РІЗНИТЬСЯ
Яну IВАЩЕНКО з вул.Тімірязєва, 84/40, турбує те, що кілька років поспіль асенізатори зливають фекальні маси у каналізаційний люк навпроти будинку на вул.Тімірязєва, 86. Наприклад, минулого тижня вона знову бачила це неподобство і навіть записала номер машини - 1615.

04.06.2010
НА ВАШЕ ПРОХАННЯ ПIДЛIТКАМ ГРАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО
Iрина ПАНЬКЕВИЧ із вул.Миру, 12/21, ще 14 квітня на ім’я міського голови подавала скаргу про те, що у дворі хлопці зробили імпровізоване футбольне поле, а, на її думку, там варто було би облаштувати дитячий майданчик. Не отримавши відповіді, вона через газету цікавиться, що влада вирішила з цього приводу.

04.06.2010
ДОКИ НЕ БУДЕ МУНIЦИПАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ
Галина ГОНЧАРУК, що живе у будинку на вул.Кам’янчанина, 1/56, каже, що транспортне сполучення в місті влаштовано так, що всі маршрутки їдуть повз Центральний ринок, а по інших вулицях - частково. Наприклад, по центральній частині вулиці Лесі Українки не пролягає жоден маршрут, а там знаходиться Собор Олександра НЕВСЬКОГО, міськвиконком, новий «Фуршет», неподалік - Будинок зв’язку. Відповідно, читачка запитує, чи не планує влада переглянути рух маршруток?

04.06.2010
ЧАПАЇВСЬКІ ДЕМАРШІ
Мешканець пров.Чапаєва, 11, Віктор СТЕЛЬМАХ поділився загальними проблемами рідного провулка. Зокрема, про те, що навпроти магазину «Зоряний» зробили стоянку для авто і тепер уся дощова вода заливає пров.Чапаєва так, що ні пройти ні проїхати. У Віктора Степановича прохання до міської влади: провести якісь заходи, бо провулок увесь розмило. Принагідно він запитує, чи не можна обладнати декілька ліхтарів для освітлення провулка, де він проживає, адже там зовсім темно вночі.

04.06.2010
ОДИН НА ВСІХ...

Тетяна СЛОБОДЯН каже, що у будинку на Нігинському шосе, 26, де вона проживає, один ліфт протягом декількох років узагалі не працює, а в другому постійно за-стрягають люди. Мешканці регулярно скаржаться у ЖЕК (щоправда, в усній формі), але жодних позитивних зрушень немає.


04.06.2010
ЗА ЗВ’ЯЗОК БЕЗ БРАКУ
Надія МАХОВИЧ, котра мешкає на вул.Папаніна, 28а/4, розповіла нам, що протягом двох місяців намагається дійти до взаєморозуміння з «Укртелекомом»: «Увесь цей час у мене не працює телефон, але на мої скарги отримую лише обіцянки його налагодити. За останній місяць уже і не платила за послуги, яких немає, а до того сплачувала справно. Я працюю операційною сестрою і для мене наявність телефону дуже важлива. Хочу запитати у керівництва «Укртелекому», чи можна вирішити цю проблему?».

04.06.2010
БУДУТЬ ГРОШІ В БЮДЖЕТІ - БУДЕ ПІДТРИМУВАТИСЯ МОТОБОЛ
«Ніколи не лукавив. Обстоюючи свою думку, висловлююсь відверто. Відкрийте будь-який тлумачний словник і Ви зможете прочитати: «Лукавити - хитрувати, прикидатися з певним умислом»...
 З повагою, Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ, головний лікар міської лікарні, депутат міськради». Кількість коментарів:  1

28.05.2010
ВІДРЕМОНТУВАЛИ ЗА ДЕНЬ
Ольга ДУБИК із вул.Васильєва, 13а/55, скаржиться на те, що із 16 травня у неї та її сусідки з квартири №49 не працює телефонний зв’язок. На їхні скарги телефоністи не реагують.

02.04.2010
ЗНЯЛИ ЛЕНIНА ЧЕРЕЗ ГОЛОДОМОР

- Нашу вул.Леніна і ще декілька з радянськими назвами перейменували. I ми вже живемо на Головній. У нас ніхто ні про що не питав, слухань ніяких не було, людей просто поставили перед фактом. Тепер нам за власні кошти потрібно міняти величезну кількість документів (паспорти, прописку, майнові сертифікати тощо). Як нам тепер бути? На сім’ю виходить кругленька сума, та й мороки чима-ло, - турбується Олена ЯЦЕМIРСЬКА із смт Стара Ушиця (вул.Леніна, 59).

02.04.2010
ДОРОГА КАМ’ЯНЕЦЬКА - ПIДПОРЯДКУВАННЯ НЕ НАШЕ

- Ми, по суті, мешкаємо на об’їзній дорозі: шум, пил... Не пам’ятаю, щоб обочини прибиралися, поблизу школи №16 немає «лежачого поліцейського», а тут і вдень, і вночі ганяють вантажівки на великій швидкості. Просимо владу зробити так, аби нам теж було комфортно, оскільки ми теж платники податків і маємо право на нормальне існування, - скаржиться Олександр МАКОВЕЦЬКИЙ з вул.Північна, 110/5.

02.04.2010
ГРОШЕЙ КАТМА

Оксана ВАСИЛЬЧУК (вул.Пушкінська, 43, кв.90) розповіла про те, що 4 місяці тому помер її чоловік, а вона й досі не може отримати гроші на його поховання. У банку кажуть, що грошей немає.

02.04.2010
ДОВЕДЕТЬСЯ ПОБIГАТИ

- У нас дуже старий будинок і в ньому холодно. Тому вирішив зробити невеличку добудову, щоб розширити площу та утеплити. Для цього потрібна згода сусідів. Майже всі її дали. Потрібна згода сусіда з другого поверху, але його вже 5 років немає в місті - він кудись виїхав. Як мені тепер вийти із ситуації? - запитує Валерій ТЕСЛЯР із Торгової площі, 20/2.

02.04.2010
ЧЕКАЙТЕ НА БЮДЖЕТ

- Між нашим будинком і будівлею, власник якої пан ШЕНДЕРУК, була зливова каналізація, але під час будівництва її було знищено і в нашому дворі утворилася «Венеція», бо звідусіль сюди стікається вода. Ми багато разів скаржилися в комунальні служби. Наприкінці осені приїхали, вирили яму, а через 2 тижні її засипали і тепер знову під будинком і в підвалах - нечистоти. То купіть нам гондоли або примусьте п.ШЕНДЕРУКА відновити зливову каналізацію! - скаржиться Галина САВЧУК із пр.Грушевського, 40/19.

02.04.2010
ЧЕКАЙТЕ НА БЮДЖЕТ

Клавдія БЕТЛIЙ з пров.Войкова, 4, розповіла, що 1987 р. на вулиці прокладали газ і розрили посередині дороги асфальтове покриття, але й досі не відновили його. «Коли, нарешті, нам заасфальтують дорогу?» - запитує вона.

02.04.2010
Я - військовий пенсіонер.

- Я - військовий пенсіонер, маю російське громадянство. Восени буде 5 років, як повернулася в Україну. Я тут народилася і раніше працювала. Як мені отримати українське громадянство та чи будуть мені призначені передбачені військовим пенсіонерам пільги?

26.03.2010
ХТО ВИГРАЄ КОНКУРС, ТОЙ ОБЛАШТУЄ

В останню хвилину зателефонувала Світлана ДИНОВСЬКА з вул.Космонавтів, 21/30, та розповіла, що зупинка біля К-ПНУ ім.Огієнка (вул.Огієнка) не облаштована, люди виходять з маршрутки та одразу потрапляють у болото.
- Чи можна якось облаштувати зупинку чи перенести її в краще місце? - запитує читачка.

26.03.2010
ГРАТИМУТЬСЯ ТАМ САМО. ПОКИ ЩО

Галина КАЧАН з вул.Князів Коріатовичів, 9/59, запитує, коли в центрі міста зроблять ігровий майданчик на зразок тих, які є у Жовтневому мікрорайоні, на Черемушках? Дітям доводиться гратися у сквері Танкістів чи на Водоймі, де немає навіть жодної гойдалки.

26.03.2010
ЧЕКАЄМО ДО ЛИПНЯ

- У нас жахливе маршрутне сполучення, - скаржиться Марія ВIКIРЮК, з Хмельницького шосе, 12/88. - З усіх маршруток їде лише одна, і та тільки до ринку. Щоби потрапити в інший кінець міста, треба добиратися декількома маршрутками. Чому не можна продумати нормальне маршрутного сполучення?


Зворотній зв'язок: 161 — 180 з 190
Початок | Поперед. | 6 7 8 9 10 | Наст. | Кінець Всі