Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
СЕРЕДА, 21 ЛЮТОГО 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

04.06.2010
ОДИН НА ВСІХ...

Тетяна СЛОБОДЯН каже, що у будинку на Нігинському шосе, 26, де вона проживає, один ліфт протягом декількох років узагалі не працює, а в другому постійно за-стрягають люди. Мешканці регулярно скаржаться у ЖЕК (щоправда, в усній формі), але жодних позитивних зрушень немає.


04.06.2010
ЗА ЗВ’ЯЗОК БЕЗ БРАКУ
Надія МАХОВИЧ, котра мешкає на вул.Папаніна, 28а/4, розповіла нам, що протягом двох місяців намагається дійти до взаєморозуміння з «Укртелекомом»: «Увесь цей час у мене не працює телефон, але на мої скарги отримую лише обіцянки його налагодити. За останній місяць уже і не платила за послуги, яких немає, а до того сплачувала справно. Я працюю операційною сестрою і для мене наявність телефону дуже важлива. Хочу запитати у керівництва «Укртелекому», чи можна вирішити цю проблему?».

04.06.2010
БУДУТЬ ГРОШІ В БЮДЖЕТІ - БУДЕ ПІДТРИМУВАТИСЯ МОТОБОЛ
«Ніколи не лукавив. Обстоюючи свою думку, висловлююсь відверто. Відкрийте будь-який тлумачний словник і Ви зможете прочитати: «Лукавити - хитрувати, прикидатися з певним умислом»...
 З повагою, Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ, головний лікар міської лікарні, депутат міськради». Кількість коментарів:  1

28.05.2010
ВІДРЕМОНТУВАЛИ ЗА ДЕНЬ
Ольга ДУБИК із вул.Васильєва, 13а/55, скаржиться на те, що із 16 травня у неї та її сусідки з квартири №49 не працює телефонний зв’язок. На їхні скарги телефоністи не реагують.

02.04.2010
ЗНЯЛИ ЛЕНIНА ЧЕРЕЗ ГОЛОДОМОР

- Нашу вул.Леніна і ще декілька з радянськими назвами перейменували. I ми вже живемо на Головній. У нас ніхто ні про що не питав, слухань ніяких не було, людей просто поставили перед фактом. Тепер нам за власні кошти потрібно міняти величезну кількість документів (паспорти, прописку, майнові сертифікати тощо). Як нам тепер бути? На сім’ю виходить кругленька сума, та й мороки чима-ло, - турбується Олена ЯЦЕМIРСЬКА із смт Стара Ушиця (вул.Леніна, 59).

02.04.2010
ДОРОГА КАМ’ЯНЕЦЬКА - ПIДПОРЯДКУВАННЯ НЕ НАШЕ

- Ми, по суті, мешкаємо на об’їзній дорозі: шум, пил... Не пам’ятаю, щоб обочини прибиралися, поблизу школи №16 немає «лежачого поліцейського», а тут і вдень, і вночі ганяють вантажівки на великій швидкості. Просимо владу зробити так, аби нам теж було комфортно, оскільки ми теж платники податків і маємо право на нормальне існування, - скаржиться Олександр МАКОВЕЦЬКИЙ з вул.Північна, 110/5.

02.04.2010
ГРОШЕЙ КАТМА

Оксана ВАСИЛЬЧУК (вул.Пушкінська, 43, кв.90) розповіла про те, що 4 місяці тому помер її чоловік, а вона й досі не може отримати гроші на його поховання. У банку кажуть, що грошей немає.

02.04.2010
ДОВЕДЕТЬСЯ ПОБIГАТИ

- У нас дуже старий будинок і в ньому холодно. Тому вирішив зробити невеличку добудову, щоб розширити площу та утеплити. Для цього потрібна згода сусідів. Майже всі її дали. Потрібна згода сусіда з другого поверху, але його вже 5 років немає в місті - він кудись виїхав. Як мені тепер вийти із ситуації? - запитує Валерій ТЕСЛЯР із Торгової площі, 20/2.

02.04.2010
ЧЕКАЙТЕ НА БЮДЖЕТ

- Між нашим будинком і будівлею, власник якої пан ШЕНДЕРУК, була зливова каналізація, але під час будівництва її було знищено і в нашому дворі утворилася «Венеція», бо звідусіль сюди стікається вода. Ми багато разів скаржилися в комунальні служби. Наприкінці осені приїхали, вирили яму, а через 2 тижні її засипали і тепер знову під будинком і в підвалах - нечистоти. То купіть нам гондоли або примусьте п.ШЕНДЕРУКА відновити зливову каналізацію! - скаржиться Галина САВЧУК із пр.Грушевського, 40/19.

02.04.2010
ЧЕКАЙТЕ НА БЮДЖЕТ

Клавдія БЕТЛIЙ з пров.Войкова, 4, розповіла, що 1987 р. на вулиці прокладали газ і розрили посередині дороги асфальтове покриття, але й досі не відновили його. «Коли, нарешті, нам заасфальтують дорогу?» - запитує вона.

02.04.2010
Я - військовий пенсіонер.

- Я - військовий пенсіонер, маю російське громадянство. Восени буде 5 років, як повернулася в Україну. Я тут народилася і раніше працювала. Як мені отримати українське громадянство та чи будуть мені призначені передбачені військовим пенсіонерам пільги?

26.03.2010
ХТО ВИГРАЄ КОНКУРС, ТОЙ ОБЛАШТУЄ

В останню хвилину зателефонувала Світлана ДИНОВСЬКА з вул.Космонавтів, 21/30, та розповіла, що зупинка біля К-ПНУ ім.Огієнка (вул.Огієнка) не облаштована, люди виходять з маршрутки та одразу потрапляють у болото.
- Чи можна якось облаштувати зупинку чи перенести її в краще місце? - запитує читачка.

26.03.2010
ГРАТИМУТЬСЯ ТАМ САМО. ПОКИ ЩО

Галина КАЧАН з вул.Князів Коріатовичів, 9/59, запитує, коли в центрі міста зроблять ігровий майданчик на зразок тих, які є у Жовтневому мікрорайоні, на Черемушках? Дітям доводиться гратися у сквері Танкістів чи на Водоймі, де немає навіть жодної гойдалки.

26.03.2010
ЧЕКАЄМО ДО ЛИПНЯ

- У нас жахливе маршрутне сполучення, - скаржиться Марія ВIКIРЮК, з Хмельницького шосе, 12/88. - З усіх маршруток їде лише одна, і та тільки до ринку. Щоби потрапити в інший кінець міста, треба добиратися декількома маршрутками. Чому не можна продумати нормальне маршрутного сполучення?

26.03.2010
УКЛАДАЙТЕ ДОГОВІР

Наталія ХУДЗIНСЬКА та Михайло ПЕРЕМИЙ з вул.Папаніна, 4 та 2, розповіли, що в районі Підзамча, від Старої фортеці до пров.Зеленого, де багато приватних будинків, немає жодного сміттєвого бака.
- Куди нам виносити сміття? - запитують кам’янчани.

26.03.2010
ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ «РОЗРУЛИТЬ» РУХ

Долею вул.Суворова турбувався Iван СВIДЕРСЬКИЙ з вул.Пушкінська, 12/3. Там, у районі колишньої ЗОШ №3, немає ні нормального тротуару, ні знаків обмеження швидкості: машини ганяють на великій швидкості, але ж тим шляхом діти ходять до школи.

26.03.2010
ДО 15 КВІТНЯ ПРИБЕРУТЬ

Два запитання турбували Iрину ЛУГОВСЬКУ з вул.Князів Коріатовичів, 52/9. Вона скаржиться, що нині із самого ранку тут купи пилу, неможливо дихати.
- Чи буде прибиратись узбіччя та чи збираються боротися з цим пилом?
Також Iрина Борисівна поскаржилася, що із 7.00 від переїзду до їхнього будинку (350 м) машини стоять у заторах. Складається враження, ніби вони там стоять постійно. Як результат - мешканці весь час дихають вихлопними газами.
- Чи збираються якось розвантажити цю трасу?

26.03.2010
БУДУТЬ ФIНАНСИ - ПОЛАТАЮТЬ

Людмила КОРИБКО, яка проживає на вул.Тімірязєва, 150/90, розповіла, що біля їхнього будинку завжди калюжі, а ЖЕК №2 відзвітував, що дорога відремонтована, ям немає.
- Як можна так говорити? Коли ми зможемо нормально ходити нашою вулицею? - обурюється кам’янчанка.

26.03.2010
«ГОСПОДАР» ПРОКОНТРОЛЮЄ

- За нашим будинком стояли контейнери зі сміттям, - повідомила Лілія ФОСIЙЧУК з вул.Дружби наро-дів, 2/51, - потім їх забрали, а загородка для контейнерів залишилася. Люди все одно носять і залишають там сміття, воно розлітається, а поруч знаходиться дитячий майданчик. Чи можливо забрати загорожу та навести лад?

26.03.2010
УСЕ ВИРІШИЛИ ПОЛЮБОВНО

Людмилу В’ЮНОВУ з вул.Чехова, 47/16, турбувало два запитання. Перше стосувалося освітлення.
- Раніше на тротуарах біля нашого будинку воно було, а тепер немає. В темряві можна забитися. Коли буде знову повернене освітлення на цей відрізок дороги?
Друге питання було про тротуар біля заправки «ОККО», що знаходиться неподалік.
- Коли біля нас будувалася заправка «ОККО», її власники «розбомбили» тротуар, - каже Людмила Iванівна, - і тепер там неможливо пройти. Хто відповідатиме за цю «розбомблену» ділянку дороги?


Зворотній зв'язок: 161 — 180 з 184
Початок | Поперед. | 6 7 8 9 10 | Наст. | Кінець Всі