• ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА НА ДОРОГУ ОПЕРАЦІЮ!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ЧЕТВЕР, 27 ЛИПНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

02.04.2010
ДОРОГА КАМ’ЯНЕЦЬКА - ПIДПОРЯДКУВАННЯ НЕ НАШЕ

- Ми, по суті, мешкаємо на об’їзній дорозі: шум, пил... Не пам’ятаю, щоб обочини прибиралися, поблизу школи №16 немає «лежачого поліцейського», а тут і вдень, і вночі ганяють вантажівки на великій швидкості. Просимо владу зробити так, аби нам теж було комфортно, оскільки ми теж платники податків і маємо право на нормальне існування, - скаржиться Олександр МАКОВЕЦЬКИЙ з вул.Північна, 110/5.

02.04.2010
ГРОШЕЙ КАТМА

Оксана ВАСИЛЬЧУК (вул.Пушкінська, 43, кв.90) розповіла про те, що 4 місяці тому помер її чоловік, а вона й досі не може отримати гроші на його поховання. У банку кажуть, що грошей немає.

02.04.2010
ДОВЕДЕТЬСЯ ПОБIГАТИ

- У нас дуже старий будинок і в ньому холодно. Тому вирішив зробити невеличку добудову, щоб розширити площу та утеплити. Для цього потрібна згода сусідів. Майже всі її дали. Потрібна згода сусіда з другого поверху, але його вже 5 років немає в місті - він кудись виїхав. Як мені тепер вийти із ситуації? - запитує Валерій ТЕСЛЯР із Торгової площі, 20/2.

02.04.2010
ЧЕКАЙТЕ НА БЮДЖЕТ

- Між нашим будинком і будівлею, власник якої пан ШЕНДЕРУК, була зливова каналізація, але під час будівництва її було знищено і в нашому дворі утворилася «Венеція», бо звідусіль сюди стікається вода. Ми багато разів скаржилися в комунальні служби. Наприкінці осені приїхали, вирили яму, а через 2 тижні її засипали і тепер знову під будинком і в підвалах - нечистоти. То купіть нам гондоли або примусьте п.ШЕНДЕРУКА відновити зливову каналізацію! - скаржиться Галина САВЧУК із пр.Грушевського, 40/19.

02.04.2010
ЧЕКАЙТЕ НА БЮДЖЕТ

Клавдія БЕТЛIЙ з пров.Войкова, 4, розповіла, що 1987 р. на вулиці прокладали газ і розрили посередині дороги асфальтове покриття, але й досі не відновили його. «Коли, нарешті, нам заасфальтують дорогу?» - запитує вона.

02.04.2010
Я - військовий пенсіонер.

- Я - військовий пенсіонер, маю російське громадянство. Восени буде 5 років, як повернулася в Україну. Я тут народилася і раніше працювала. Як мені отримати українське громадянство та чи будуть мені призначені передбачені військовим пенсіонерам пільги?

26.03.2010
ХТО ВИГРАЄ КОНКУРС, ТОЙ ОБЛАШТУЄ

В останню хвилину зателефонувала Світлана ДИНОВСЬКА з вул.Космонавтів, 21/30, та розповіла, що зупинка біля К-ПНУ ім.Огієнка (вул.Огієнка) не облаштована, люди виходять з маршрутки та одразу потрапляють у болото.
- Чи можна якось облаштувати зупинку чи перенести її в краще місце? - запитує читачка.

26.03.2010
ГРАТИМУТЬСЯ ТАМ САМО. ПОКИ ЩО

Галина КАЧАН з вул.Князів Коріатовичів, 9/59, запитує, коли в центрі міста зроблять ігровий майданчик на зразок тих, які є у Жовтневому мікрорайоні, на Черемушках? Дітям доводиться гратися у сквері Танкістів чи на Водоймі, де немає навіть жодної гойдалки.

26.03.2010
ЧЕКАЄМО ДО ЛИПНЯ

- У нас жахливе маршрутне сполучення, - скаржиться Марія ВIКIРЮК, з Хмельницького шосе, 12/88. - З усіх маршруток їде лише одна, і та тільки до ринку. Щоби потрапити в інший кінець міста, треба добиратися декількома маршрутками. Чому не можна продумати нормальне маршрутного сполучення?

26.03.2010
УКЛАДАЙТЕ ДОГОВІР

Наталія ХУДЗIНСЬКА та Михайло ПЕРЕМИЙ з вул.Папаніна, 4 та 2, розповіли, що в районі Підзамча, від Старої фортеці до пров.Зеленого, де багато приватних будинків, немає жодного сміттєвого бака.
- Куди нам виносити сміття? - запитують кам’янчани.

26.03.2010
ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ «РОЗРУЛИТЬ» РУХ

Долею вул.Суворова турбувався Iван СВIДЕРСЬКИЙ з вул.Пушкінська, 12/3. Там, у районі колишньої ЗОШ №3, немає ні нормального тротуару, ні знаків обмеження швидкості: машини ганяють на великій швидкості, але ж тим шляхом діти ходять до школи.

26.03.2010
ДО 15 КВІТНЯ ПРИБЕРУТЬ

Два запитання турбували Iрину ЛУГОВСЬКУ з вул.Князів Коріатовичів, 52/9. Вона скаржиться, що нині із самого ранку тут купи пилу, неможливо дихати.
- Чи буде прибиратись узбіччя та чи збираються боротися з цим пилом?
Також Iрина Борисівна поскаржилася, що із 7.00 від переїзду до їхнього будинку (350 м) машини стоять у заторах. Складається враження, ніби вони там стоять постійно. Як результат - мешканці весь час дихають вихлопними газами.
- Чи збираються якось розвантажити цю трасу?

26.03.2010
БУДУТЬ ФIНАНСИ - ПОЛАТАЮТЬ

Людмила КОРИБКО, яка проживає на вул.Тімірязєва, 150/90, розповіла, що біля їхнього будинку завжди калюжі, а ЖЕК №2 відзвітував, що дорога відремонтована, ям немає.
- Як можна так говорити? Коли ми зможемо нормально ходити нашою вулицею? - обурюється кам’янчанка.

26.03.2010
«ГОСПОДАР» ПРОКОНТРОЛЮЄ

- За нашим будинком стояли контейнери зі сміттям, - повідомила Лілія ФОСIЙЧУК з вул.Дружби наро-дів, 2/51, - потім їх забрали, а загородка для контейнерів залишилася. Люди все одно носять і залишають там сміття, воно розлітається, а поруч знаходиться дитячий майданчик. Чи можливо забрати загорожу та навести лад?

26.03.2010
УСЕ ВИРІШИЛИ ПОЛЮБОВНО

Людмилу В’ЮНОВУ з вул.Чехова, 47/16, турбувало два запитання. Перше стосувалося освітлення.
- Раніше на тротуарах біля нашого будинку воно було, а тепер немає. В темряві можна забитися. Коли буде знову повернене освітлення на цей відрізок дороги?
Друге питання було про тротуар біля заправки «ОККО», що знаходиться неподалік.
- Коли біля нас будувалася заправка «ОККО», її власники «розбомбили» тротуар, - каже Людмила Iванівна, - і тепер там неможливо пройти. Хто відповідатиме за цю «розбомблену» ділянку дороги?

26.03.2010
ОПЛАТА ЗА ЛІЧИЛЬНИКОМ

Ще одне запитання, яке стосувалося компетенції КП «Міськтепловоденергія», поставила Валентина ГУТОВА з вул.Васильєва, 13б/22.
- У нашому будинку встановлено лічильник на опалення, - каже Валентина Захарівна. - Але чому за лютий місяць така велика плата за опалення? У порівнянні із січнем-лютим минулого року (300 грн. і 218 грн. відповідно), цього року ми заплатили за січень 307 грн., а за лютий, хоч він і найкоротший місяць року, - аж 353 грн. Чому така велика різниця в оплаті?

26.03.2010
ПЕРЕРАХУНКІВ НЕ БУДЕ

Юрій МИХОВСЬКИЙ з вул.Гагаріна, 46/46, повідомив нам, що нещодавно в їхньому будинку скрутили опалення, батареї ледве гріють.
- Лічильника на будинку ми не маємо. Але чому ми платимо за опалення, як у морозну зиму? Може, влада зробить якісь перерахунки за тепло?

26.03.2010
ПОСПІШИЛИ, АЛЕ ВИПРАВИЛИСЯ

Олександр ПАЛIЙ з вул.Соборна, 27/32, розповів, що він ветеран Великої Вітчизняної війни. 4 березня йому виповнилося 80 років.
- Напередодні прийшла до мене дівчинка та сказала, що на 8 березня мені принесуть привітання від мера та 100 грн., - каже Олександр Якович. - Але досі ніхто не приходив. Невже з мене посміялися?

26.03.2010
НЕДОЛIКИ УСУНУТЬ

Володимир БЛАМАР, що проживає за адресою вул.Пановецька, 14а/24, скаржиться, що їхній будинок уже 1,5 тижня воює за воду. Жителі неодноразово зверталися до КП «Міськтепловоденергія», але результатів так і немає. Крім того, що зникає холодна вода (мотивують тим, що не вистачає тиску), ще й рівно о 23.00 її відключають, хоч годинник звіряй.


Зворотній зв'язок: 161 — 179 з 179
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець Всі