• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 20 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

28.06.2018

ДО ПЕДІАТРА - ЗА ЗАПИСОМ

Ноу-хау, яке позбавить від сидіння у чергах і полегшить життя батькам та маленьким пацієнтам, запрацювало в міській дитячій поліклініці. Віднедавна потрапити до лікаря на консультацію можна за записом, обравши зручний день і час. На дверях кожного лікаря висітиме аркуш із днями та годинами прийому. Батькам залишається лише прийти до поліклініки і самостійно записатися на консультацію в зручний для них час.

- Тобто, час «побачення» із лікарем батьки визначають самостійно, - розповідає головний лікар міської дитячої поліклініки Тетяна ОЧЕРЕТЕНКО. - Якщо попередньо не записалися, очікують на «вільне віконце» в лікаря. Це перший крок до переходу на електронну чергу. На жаль, поки що в нас немає можливості зробити таку послугу в реєст­ратурі, щоб кам’янчани дзвонили і записувалися.
У батьків є змога обрати один із двох варіантів: сидіти у чергах і чекати «віконечка», або ж заздалегідь записатися на прийом. Хвилюватися із цього приводу не варто - лікар прийме всіх. У разі, якщо в дитини гострий стан (інфекційна хвороба, травма ока тощо), її, як і раніше, приймуть без черги, або ж до неї додому на виклик прийде сімейний лікар чи педіатр.
Поки що нововведення працює в тестовому режимі. Якщо така форма роботи не приживеться, то готові її відмінити і повернутися до старої. Адже наше головне завдання - зробити усе, аби батькам і маленьким пацієнтам стало краще.  


Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернення до списку