• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 23 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ НЕ БУВАЄ... 09.10.2015
ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ НЕ БУВАЄ...
Уже не один місяць містом ширяться переповідки про напади маніяків на жінок і розгулювання збоченців на дитячих майданчиках. І хоч міліція офіційно спростовує ці розмови, кам’янчани панікують. Це змушує поцікавитися у психіатрів, чи, бува, не побільшало у них пацієнтів із загостреннями, які, ймовірно, і лякають місцевих мешканців.

ПООБІЦЯЛИ ПІЛЬГОВІ РЕЦЕПТИ, ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ І ДОРОГУ 17.07.2015
ПООБІЦЯЛИ ПІЛЬГОВІ РЕЦЕПТИ, ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ І ДОРОГУ

•Мешканці, які користуються пільговими рецептами на ліки (таких у місті 4200), занепокоєні можливими проблемами з отриманням медичних препаратів. Проте міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ повідомив, що на пільгові рецепти додатково виділять 300 тис.грн. Під час спільної наради міського голови з начальником міськуправління охорони здоров’я Юрієм ПЛИВАНЮКОМ і головним лікарем міської поліклініки Борисом ЦВІГУНОМ медики запевнили, що ситуація контрольована.

РАДИКАЛЬНІ ЗМІНИ ОБІЦЯЮТЬ ЯКІСТЬ ПАЦІЄНТУ 30.01.2015
РАДИКАЛЬНІ ЗМІНИ ОБІЦЯЮТЬ ЯКІСТЬ ПАЦІЄНТУ
Лікувати українську медицину взявся новопризначений 19-й міністр охорони здоров’я України із грузинським корінням Олександр КВІТАШВІЛІ. На своїй Батьківщині йому вдалося успішно провести медреформу, на черзі - Україна.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ХТО ЗАВАЖАЄ ЗЕКОНОМИТИ 10 МІЛЬЙОНІВ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ? 16.01.2015
ХТО ЗАВАЖАЄ ЗЕКОНОМИТИ 10 МІЛЬЙОНІВ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ?
Консолідація медицини міста та району - тема ненова. Ще на початку літа минулого року депутати міськради написали звернення, аби питання злиття стаціонарної допомоги міста та району розглянули в області. Така пропозиція надійшла і до керівників району. 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ПОМІЧНИКИ ЛІКАРЯ 01.05.2014
ПОМІЧНИКИ ЛІКАРЯ
Науковці довели, що позитивні емоції, які переживає хвора людина, прискорюють одужання, зменшують больовий синдром  і роблять медичні маніпуляції ефективнішими. І якщо поруч із пацієнтом чи породіллею знаходиться професійна, усміхнена і позитивно налаштована медсестра чи акушерка, - це означає, що, як мінімум, півсправи вже успішно зроблено.  
У теплі травневі дні професійні свята відзначають акушери і медичні сестри, без котрих не може працювати жоден лікар.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КОЖЕН ВОСЬМИЙ ЖИТЕЛЬ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ СКАРЖИТЬСЯ НА ЗДОРОВ’Я 01.05.2014
КОЖЕН ВОСЬМИЙ ЖИТЕЛЬ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ СКАРЖИТЬСЯ НА ЗДОРОВ’Я
Минулоріч статистики вивчали думки жителів Хмельниччини і країни в цілому щодо стану їхнього здоров’я та доступності медпослуг.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

НАРЕШТІ «ШВИДКІ» СТАНУТЬ КАРЕТАМИ 11.04.2014
НАРЕШТІ «ШВИДКІ» СТАНУТЬ КАРЕТАМИ
Не встигли працівники станції екстреної медичної допомоги натішитися отриманим сучасним медобладнанням, як держава знову інвестувала в якість їхньої роботи, причому підлатати вдалося найболючіше. Вчора до Кам’янця з відповідальною місією прибули сім новеньких автомобілів «Peugeot Boxer», які майже на 70% оновлять автопарк станції.

Автор:  Тетяна ДИКА

ПОЛОГОВИЙ МАЄ ПОПОВНЕННЯ. ЯПОНСЬКЕ 11.04.2014
ПОЛОГОВИЙ МАЄ ПОПОВНЕННЯ. ЯПОНСЬКЕ
Як уже повідомлялося, з осені минулого року наше місто брало участь у програмі державної підтримки уряду Японії «Кусаноне».

ПРИЗ ДІСТАВСЯ ЛІКАРНІ 28.03.2014
ПРИЗ ДІСТАВСЯ ЛІКАРНІ
Парі, укладене між міським головою Михайлом СІМАШКЕВИЧЕМ і депутатом облради, власником ТМ «Вікно Плюс» Сергієм ВЕДЕРНІКОВИМ, виграла міська лікарня, яка отримала новеньку «швидку» для дітей.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЗАХВОРІТИ НИНІ - РОЗКІШ 14.03.2014
ЗАХВОРІТИ НИНІ - РОЗКІШ
Кам’янчанам, котрі підхопили вірус або ж намагаються заспокоїти хронічні недуги, доведеться розв’язувати гаманці й залишати в аптеках мало не половину місячної зарплатні. Останнім часом ціни на ліки кусають.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КАМ’ЯНЧАН КОНСУЛЬТУВАВ ОЛЕГ КАДЕНКО 10.01.2014
КАМ’ЯНЧАН КОНСУЛЬТУВАВ ОЛЕГ КАДЕНКО
Аби поділитися власним лікарським досвідом із медперсоналом і надати професійні консультації мешканцям, напередодні Нового року до Кам’янця-Подільського завітав доктор медичних наук, головний лікар обласного шкірно-венерологічного диспансеру Олег КАДЕНКО. Зустріч із ним відбулася в дерматологічному відділенні міської лікарні №1.

Автор:  Тетяна ДИКА

КАМ’ЯНЕЦЬКІ ЛІКАРІ ПОГОВОРИЛИ ПРО ХОСПІС У ДОНЕЦЬКУ 29.11.2013
КАМ’ЯНЕЦЬКІ ЛІКАРІ ПОГОВОРИЛИ ПРО ХОСПІС У ДОНЕЦЬКУ
З круглого столу, що відбувся 21 листопада в Донецькій ОДА і на якому розглядалося питання розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Україні, повернулися члени Кам’янець-Подільської асоціації сімейних лікарів, котрі представляли Хмельниччину: лікар-онколог міської поліклініки №1 Артур САВИЦЬКИЙ і головний лікар Центру ПМСД Олександр ЧЕРНЕЦЬ.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ПОДБАЙТЕ ПРО ЗІНИЦЮ ОКА 22.11.2013
ПОДБАЙТЕ ПРО ЗІНИЦЮ ОКА
Близько 90% інформації ми отримуємо через очі. Якщо на хвилинку їх заплющити і уявити, що можна більше не побачити різнобарв’я навколишнього світу - аж мурашки по шкірі. Найчастіше офтальмологи діагностують такі хвороби, як катаракта і глаукома. Що це за недуги і як їх лікувати, ми попросили розповісти лікаря-офтальмолога міської лікарні №1 Дмитра КУЛІБАБУ.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ВАГІТНІСТЬ ЯК ПРИВІД ДЛЯ СТРАХОВКИ 15.11.2013
ВАГІТНІСТЬ ЯК ПРИВІД ДЛЯ СТРАХОВКИ
Допоки українці жваво обговорюють новий законопроект МОЗу про загальнообов’язкове державне медстрахування з 2017 р., а роботодавці бідкаються, адже саме на їхні плечі може лягти тягар сплати цих страхових внесків розміром 4,25% від фонду оплати праці, у Кам’янці-Подільському активно пропагують «добровільно-примусове» страхування. Страховий поліс поширюють серед вагітних. Однак ті не надто довіряють цій новації.

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЩО З МЕДЕЦИНИ ВЗЯТИ, КРІМ АНАЛІЗІВ? ТА Й ТІ НЕ БУРУТЬ... 16.08.2013
ЩО З МЕДЕЦИНИ ВЗЯТИ, КРІМ АНАЛІЗІВ? ТА Й ТІ НЕ БУРУТЬ...
Медицина нашого міста впала в кому, вийти з якої їй допоможе лише фінансове надходження. Таку новину ми дізналися від начальника міськуправління охорони здоров’я Юрія ПЛИВАНЮКА, коли досліджували скарги ка­м’янчан щодо неприйняття аналізів в амбулаторіях і поліклініці на Руських фільварках.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

СІМ ДЕСЯТКІВ КАМ’ЯНЧАН ОБСТЕЖИЛИСЯ 02.08.2013
СІМ ДЕСЯТКІВ КАМ’ЯНЧАН ОБСТЕЖИЛИСЯ
28 липня, у Всесвітній день боротьби з гепатитом, всі охочі мали змогу безкоштовно пройти тест на виявлення недуги. Це стало можливим завдяки активістам міської Асоціації сімейних лікарів, які на Ратушній площі провели акцію, яку підтримали МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» та фонд «Відродження». Скористалися цим правом майже сім десятків кам’янчан, більшість з них - молоді люди. Із 30 тестів на гепатит С шість виявилися позитивними, із 37 на гепатит В - лише два.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

3D ТА 4D - У МАМИНОМУ ЖИВОТИКУ, або ПРИВІТ, КРИХІТКО! 05.07.2013
3D ТА 4D - У МАМИНОМУ ЖИВОТИКУ, або ПРИВІТ, КРИХІТКО!
Якщо абревіатура УЗД не сходить у всіх із язика, то про ультразвукове дослідження в об’ємних 3D- та 4D-форматах ще знають не всі. Але в Кам’янці-Подільському, в кабінеті УЗД,

ЛІКУВАТИМУТЬ IЗ НОВИМ ТЕХАРСЕНАЛОМ 05.07.2013
ЛІКУВАТИМУТЬ IЗ НОВИМ ТЕХАРСЕНАЛОМ
«Місто розвивається, не залишається позаду й медицина», - сказав головний лікар міської лікарні Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ, демонструючи 2 липня журналістам і міському голові Михайлу СІМАШКЕВИЧУ поповнення арсеналу медичного обладнання в лікарні.

Автор:  Тетяна ДИКА

ДЕ ШУКАТИ ПЕДІАТРІВ? 17.05.2013
ДЕ ШУКАТИ ПЕДІАТРІВ?
Ми вже повідомляли, що з 1 травня в місті запрацював Центр первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД), який під дахом 12 амбулаторій об’єднав сімейних лікарів, дільничих лікарів-терапевтів і педіатрів. Тобто, відтепер в амбулаторіях приймають як дорослих, так і дітей. Про такий крок реформування галузі охорони здоров’я обізнані не всі батьки, котрі не знають, куди і з яких питань звертатися по допомогу - до амбулаторії чи дитячої поліклініки? Пролила світло на цю ситуацію головний лікар дитячої міської поліклініки Тетяна ОЧЕРЕТЕНКО:

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

«ЗУПИНІТЬ ТУБЕРКУЛЬОЗ, ПОКИ Я ЖИВИЙ!» 22.03.2013
«ЗУПИНІТЬ ТУБЕРКУЛЬОЗ, ПОКИ Я ЖИВИЙ!»
Для довідки. За статистикою, щогодини четверо українців захворюють і один помирає від туберкульозу. Україна посідає ІІ місце в Європі за захворюваністю на цю недугу. Туберкульоз - єдина офіційно визнана епідемія в нашій країні, що триває вже 18 років. Нездужають, за офіційною статистикою, майже півмільйона українців, за неофіційною - мільйон. Серед причин смерті від інфекційних захворювань туберкульоз становить понад 80%. Підхопити небезпечну мікобактерію можна під час спілкування з хворою людиною, при поцiлунках і рукостисканнях, вживанні продуктів харчування, забруднених туберкульозними паличками, використанні посуду i речей хворого.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО


Здоров'я: 21 — 40 з 179
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі