Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
ВІВТОРОК, 16 СІЧНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

У КАМ’ЯНЦІ ТЕСТУВАЛИ НА ГЕПАТИТ С 03.08.2012
У КАМ’ЯНЦІ ТЕСТУВАЛИ НА ГЕПАТИТ С

28 липня члени Асоціації сімейних лікарів міста провели акцію з інформування населення про важке захворювання - вірусний гепатит С (детальніше про акцію див. «ПОДОЛЯНИН» за 13 липня). 

ПРИЙДИ І ПЕРЕВІРСЯ! 13.07.2012
ПРИЙДИ І ПЕРЕВІРСЯ!

В останній тиждень липня у нашому місті за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та благодійного фонду «Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» буде проводитись інформаційно-просвітницька акція щодо інформування населення про важке захворювання вірусний гепатит С. 

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

ПОДІЛЬСЬКИЙ ЧАЙ 13.07.2012
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЧАЙ

Чаї з трав смачні, ароматні, корисні. Залежно від використаних рослин, вони тонізують, заспокоюють, знімають стрес, покращують настрій, мають профілактичну та лікувальну дії. Вони містять мінімум калорій і позбавлені кофеїну. До того ж, заготовити трав’яні збори влітку можна навіть зі свого саду. 
Як приготувати смачний, корисний чай із трав, що буяють на Поділлі? «Дуже просто, головне не лінуватися!», - запевняє лікар-фтизіатр міської дитячої поліклініки Неля КРАСОВСЬКА, яка поділилася своїми рецептами приготування «подільського чаю».
Всі інгредієнти-трави мають бути зібрані в екологічно чистій місцевості та висушені в темному приміщенні. Якщо трава змінила колір, для приготування чаю її не використовують, а запарюють для прийняття ванн. Трав’яні чаї потрібно настоювати впродовж 2-3 год. і проціджувати. Щоб рослини краще віддали свій запах і корисні речовини, їх подрібнюють. 

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

АБИ ЛІТО БУЛО РАДІСНИМ 13.07.2012
АБИ ЛІТО БУЛО РАДІСНИМ
Цьогоріч літо виявилося спекотним. Стовпчики термометрів невпинно повзуть уверх, сягаючи 35-40 градусів. Пощастило тим, хто має нагоду провести літо на природі, поближче до лісів і водойм, подалі від асфальту і транспорту. А як пережити спеку кам’янчанам, які не можуть виїхати за місто? 

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

ЗАЧИНАЙТЕ ДІТЕЙ У ПІДНЕСЕНОМУ НАСТРОЇ 13.07.2012
ЗАЧИНАЙТЕ ДІТЕЙ У ПІДНЕСЕНОМУ НАСТРОЇ

Народження дитини - чи не най­більша радість у житті кожної родини. Кожна мати, чекаючи на первістка, сподівається народити здорове дитя, яке стане її надією і під­тримкою у житті.

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

13.07.2012
ОБЕРЕЖНО, ІНСУЛЬТ!

Лікарі констатують, що інсульт - одна з головних причин смертності та інвалід­ності в усьому світі. Інсульт, або мозковий удар, зумовлений раптовим припиненням кровопостачання частини головного мозку або крововиливом у порожнину черепа, стисненням тканини мозку кров’ю, що вилилася. 

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

01.06.2012
СТЕРЕЖІТЬСЯ ЗАРАЗИ: СОЛІТЕР ПОКАЗАВСЯ ВДРУГЕ

Минулого тижня «ПОДОЛЯНИН» повідомляв про те, що ветеринарні медики міста в свинині знайшли солітера. Буквально через декілька днів після цього до лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Центрального ринку Кам’янця-Подільського знову принесли м’ясо, заражене цим паразитом. 

Автор:  Тетяна ДИКА

ЛІКИ ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ 04.05.2012
ЛІКИ ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

До 9 Травня близько тисячі учасників бойових дій та інва­лідів війни нашого міста безкоштовно отримають ліки за рецептом лікаря на суму 100 грн. в аптеці «Магістр Валентина». 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

13.04.2012
ГРВІ ВІДСТУПАЄ, КІР - НАСТУПАЄ

 Мінлива весняна погода, зниження імунітету та брак  вітамінів призводять до того, що підхопити інфекцію стає легше. Однак цього року перевищення епідемпорогу в місті та районі не зафіксовано. 

Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

НЕ ЗАКРИЄМО, ТО ХОЧ ПОСКОРОЧУЄМО 30.03.2012
НЕ ЗАКРИЄМО, ТО ХОЧ ПОСКОРОЧУЄМО
Чарівна паличка, котра врятувала населення району від за­криття ФАПів та реорганізації Жванецької дільничної лікарні, судячи з усього, дала тріщину. Відбилась вона на скороченні ставок для санітарок сільських ФАПів. Про це говорилось на черговій колегії райдержадміністрації, яка відбулась 29 березня.


Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

ХВОРІТИ «ОФІЦІЙНО» ТЕПЕР ПРОСТІШЕ 02.03.2012
ХВОРІТИ «ОФІЦІЙНО» ТЕПЕР ПРОСТІШЕ

Оформити лікарняний сьогодні можна в будь-якого лікаря. Адже 2 лютого Міністерством юстиції було зареєстровано нові правила заповнення лікарняних листів.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

ДІЛИЛИСЯ КРОВ’Ю 24.02.2012
ДІЛИЛИСЯ КРОВ’Ю

Впродовж трьох днів, з 16 по 18 лютого, на базі Ка­м’янець-Подільської центральної районної лікарні проводилась добровільна здача крові. 

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

АМЕРИКАНСЬКА ОПІКА ПОДІЛЬСЬКИМИ ДІТЬМИ  24.02.2012
АМЕРИКАНСЬКА ОПІКА ПОДІЛЬСЬКИМИ ДІТЬМИ
Вони слухняно посідали в рядок, позуючи фотокамері. І просто неможливо відвести погляд від щирих, здивованих очей. У кожного з цих, на перший погляд, безтурботних і веселих малюків, котрі лікуються в протитуберкульозному санаторії, своє нелегке життєве ви­пробування. Якщо сьогодні таких дітей не лікувати, то вже завтра вони можуть стати підлітками з відкритою формою туберкульозу.

Автор:  Тетяна ДИКА

МЕДИКИ ПІДСУМУВАЛИ РІК  24.02.2012
МЕДИКИ ПІДСУМУВАЛИ РІК
Цього тижня було підведено підсумки роботи медичної галузі міста за минулий рік, а також окреслені найближчі перспективи галузі.

В МЕДИЧНИХ БАТАЛІЯХ ПОСТАВИЛИ КРАПКУ  24.02.2012
В МЕДИЧНИХ БАТАЛІЯХ ПОСТАВИЛИ КРАПКУ
Про проблеми медицини в районі останнім часом не говорили хіба що німі та байдужі. Неодноразові згадування в місцевій пресі, репортажі по телебаченню, обговорення на постійних комісіях та зібраннях лікарів надали цій темі значного розголосу. Нагадаємо, що причиною такого ажіотажу стало втілення в життя Кам’янець-Подільського району реформи медичної галузі, задекларованої державою як наближення медицини до людей.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

17.02.2012
ЗАМІСТЬ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ - ФАРМ-ХОЛДИНГ І АМБУЛАТОРІЯ

Два тижні тому міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ повідомляв про майбутню долю приміщення КП «Аптека «Матері та дитини», а саме - можливість співпраці з хмельницькою мережею аптек. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

МОДЕРНІЗАЦІЯ ШЛЯХОМ РЕОРГАНІЗАЦІЇ 10.02.2012
МОДЕРНІЗАЦІЯ ШЛЯХОМ РЕОРГАНІЗАЦІЇ

Медична галузь району не стоїть на місці. Про це заявили на черговому засіданні медичної ради, яке відбулося 7 лютого у Центральній районній лікарні. Підводили під­сумки минулого року та будували плани на майбутнє головний хірург обласного управління охорони здоров’я Анатолій СУХОДОЛЯ, голова районної ради Іван РОМАНЧУК, заступник голови РДА Павло ДОВГОПОЛ та головний лікар ЦРЛ Яків ЦУГЛЕВИЧ. 
Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

27.01.2012
ТУДИ, ДЕ БУЛИ ДІТИ, ПРИЙДУТЬ УЧИТЕЛІ
Керівники декількох громад­ських організацій міста поставили свої підписи під відкритим листом на ім’я міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА, який наді­йшов на адресу редакції.  Автор:  Ольга МІРКОТАН

РЕКОМЕНДУЄМО КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ САНАТОРІЙ 27.01.2012
РЕКОМЕНДУЄМО КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ САНАТОРІЙ

«Подолянин» уже писав про бажання міської влади створити в Кам’янці-Подільському бальнеологічний курорт. Стосовно цих намірів були відповідні звернення до облдержадміністрації, Верховної Ради України. Про них вів мову керівник краю Василь ЯДУХА з Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ під час його перебування на Хмельниччині. Кам’янчани під­твер­дили документально свої пропозиції наявністю необхідних для цього природно-ресурсних  запасів у місті, розробили та затвердили стратегічні документи, зорієн­товані на розвиток його рекреаційно-туристичного потенціалу.
Днями в Кам’янці-Подільському проведено переговори керівництва міста з директором Одеської архітектурно-планувальної майстерні «Укркурорт­проект» Ашатом МАНУКЯНОМ що­до проекту оголошення деяких територій Кам’янця курортними.
Аби дізнатися детальніше про природно-ресурсні можливості організації в Кам’янці бальнеологічного курорту, про інші родовища мінеральних вод на теренах нашої області, ми зустрілися із знаним не тільки в Україні гідрогеологом, лауреатом премії Ради міністрів СРСР, за­служеним працівником промисловості України Олександром ІЩЕНКОМ. Сьогодні він - головний гідрогеолог ТОВ «Гермеон»(м.Хмельницький).

30.12.2011
МЕДИЦИНІ - ШАХОВІ КОМБІНАЦІЇ
27 грудня під час брифінгу заступник міського голови з гуманітарних питань Василь СУКАЧ підвів підсумки річної роботи департаменту гуманітарної політики та окреслив перспективи на наступний рік. 

У галузі медицини новиною №1 є те, що для міста за кошти з Держбюджету закуплено сучасний рентгенапарат, вартість якого становить 1 млн. 800 тис.грн. Міська влада спільно з керівниками медичних установ міста прийняли рішення встановити це обладнання у міській поліклініці №2 на вул.Франка.
Автор:  Наталія ЯРОВА


Здоров'я: 41 — 60 з 168
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі