Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
ВІВТОРОК, 16 СІЧНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

11.06.2010
МОЖЛИВО, САМЕ ВАША КРОВ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ КОМУСЬ ЖИТТЯ!

14 червня - Всесвітній день донора крові.

14 червня світове співтовариство вшановує людей, які, здаючи кров, приходять на допомогу тим, хто потрапив у біду. Причому більшість із них робить це безкоштовно, не чекаючи винагороди. Напередодні Дня донора крові ми спілкуємося з головним лікарем станції переливання крові Володимиром ГРУБЛЯКОМ і завідувачем відділу комплектації донорських кадрів Антоніною ХОРСЕВОЮ.

04.06.2010
МІГРЕНЬ ВКОРОЧУЄ ЛЮДИНІ ВІК
Мігрень - одне з найбільш давніх і розповсюджених захворювань, відомих людству, і на яке страждало багато відомих людей. Проявами його є рецидивуючі напади головного болю, який часто супроводжується нудотою, блюванням, світло- та звукобоязню. Мігрень робить щоденну активність практично неможливою через посилення болю навіть при найменших рухах. Причини та шляхи подолання цього недугу досі є таємницею. Про це розмова із завідувачем фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 Iваном ЧОРНОБАЄМ.

04.06.2010
МІСЬКА ЛІКАРНЯ: ЩО БУЛО, ЩО Є, ЩО БУДЕ
27 травня про результати роботи міської лікарні №1 за 5 років звітував головний лікар Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ.
Автор: 

04.06.2010
КАМ’ЯНЕЦЬ І ДЕРЖАВА НАВИПЕРЕДКИ
У понеділок начальник міськуправління охорони здоров’я Юрій ПЛИВАНЮК, головлікар міської лікарні Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ і начальник відділу охорони здоров’я РДА Ігор ШЕВАГА розповіли журналістам про свою участь у всеукраїнській нараді з актуальних питань реформування та розвитку галузі охорони здоров’я України, яка відбулася 27 травня у Житомирі. До складу делегації входив головлікар ЦРЛ Яків ЦУГЛЕВИЧ. На нараді були присутні віце-прем’єр-міністр України Володимир СЕМИНОЖЕНКО, міністр охорони здоров’я Зіновій МИТНИК, керівники органів охорони здоров’я та головні лікарі медзакладів країни.
Автор:  Ольга МІРКОТАН

02.04.2010
ЛЕГАЛЬНИЙ НАРКОТИК МОЛОДI

Настирлива, а краще сказати - агресивна реклама вже зробила пиво національним напоєм українців, росіян та інших слов’янських народів. Стереотип, нібито пиво - це безневинний напій, а також обсяги його продажу, що збільшуються з кожним роком, роблять свою справу: людей, що пристрастилися до пива, стає все більше.
Останнім часом на вулицях нашого міста, як і скрізь в Україні, досить часто можна зустріти підлітків із пляшкою пива. Пиво продається на кожному кроці та за доступною ціною, тому купити його може кожний. Нині пиво п’ють, як воду, - в такій самій кількості, а інколи і замість неї.
За результатами досліджень ВООЗ, Україна зайняла I місце щодо підліткового алкоголізму. 40% підлітків вживають алкогольні напої хоча б раз на місяць. 36% опитаних полюбляють пиво та слабоалкогольні напої, майже така ж кількість віддає перевагу вину. I це незважаючи на заборону продажу алкоголю неповнолітнім.
Про особливості пивного алкоголізму та його наслідки розповідає лікар міської поліклініки №1 Ольга ГОРБАНЬ.

02.04.2010
БЕРЕЖIТЬ СВОЇ ОЧI

В Україні щороку реєструють близько півмільйона дітей з порушеннями зору. Iноді батьки навіть не підозрюють про існування таких проблем у своїх дітей. Як не допустити передчасного погіршення зору в дітей і дорослих, ми дізналися в нашого співрозмовника - лікаря-офтальмолога міської поліклініки №1 Олега СОБКА.

05.02.2010
МЕДИЦИНI СТАВИЛИ ДIАГНОЗ

2 лютого в сесійній залі міськради медицина міста звітувала про свою роботу за минулий рік.

Автор:  Ольга МІРКОТАН

09.01.2009
НА ТЕРЕЗАХ - МЕДИЦИНА

30 грудня головний лiкар мiської лiкарнi Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ провiв прес-конференцiю.

Автор: 


Здоров'я: 161 — 168 з 168
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець Всі