Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 21 ЧЕРВНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

18.06.2010
ЛІКУВАЛЬНІ ГРЯЗІ КРИМУ - ТЕПЕР І В КАМ’ЯНЦІ

Нещодавно у фiзiотерапевтичному вiддiленнi мiської полiклiнiки №1 розпочав роботу новий кабiнет - кишкового зрошування та грязелiкування.

18.06.2010
ОСТЕОАРТРОЗ: ЩО РОБИТИ?

Біль у суглобах знайомий багатьом, особливо він відчутний після 40 років. Його причиною найчастіше є деформуючий остеоартроз і захворювання, пов’язане зі змінами хрящової тканини в суглобах. Полегшити біль можна спеціальними медикаментами та фізпроцедурами. «Якщо остеоартроз не почати лікувати на ранніх стадіях, він призведе до інвалідності», - запевняє завідувач фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 лікар-фізіотерапевт вищої категорії Iван ЧОРНОБАЙ.

18.06.2010
ВІЛ-ІНФIКУВАННЯ ТА СНІД У ВАГІТНИХ

Україна є найбільш ураженою ВIЛ/СНIДом країною Європи. З ВIЛ/СНIДом живуть, за оцінками експертів, 440 тис. людей віком від 15 до 49 років - близько 1,63% дорослого населення. Три регіони - Київ, Одеса та Донецьк - нещодавно перевищили межу 1% ВIЛ-інфікованих вагітних жінок, що сигналізує про поширення епідемії навіть на ті категорії населення, які не належать до групи ризику.
На щастя, наша область ще не досягла цієї тривожної межі. Проте зітхати з полегшенням ще рано. Про проблему ВIЛ-інфікування та СНIДу у вагітних розповідає лікар кабінету планування сім’ї Валентина КОСОВА.

18.06.2010
ПОЛУНИЦЯ - КОМОРА ЗДОРОВ’Я

Полуниці не тільки смачні, але й дуже корисні. Їх можна застосовувати для лікування багатьох захворювань.

11.06.2010
МОЖЛИВО, САМЕ ВАША КРОВ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ КОМУСЬ ЖИТТЯ!

14 червня - Всесвітній день донора крові.

14 червня світове співтовариство вшановує людей, які, здаючи кров, приходять на допомогу тим, хто потрапив у біду. Причому більшість із них робить це безкоштовно, не чекаючи винагороди. Напередодні Дня донора крові ми спілкуємося з головним лікарем станції переливання крові Володимиром ГРУБЛЯКОМ і завідувачем відділу комплектації донорських кадрів Антоніною ХОРСЕВОЮ.

04.06.2010
МІГРЕНЬ ВКОРОЧУЄ ЛЮДИНІ ВІК
Мігрень - одне з найбільш давніх і розповсюджених захворювань, відомих людству, і на яке страждало багато відомих людей. Проявами його є рецидивуючі напади головного болю, який часто супроводжується нудотою, блюванням, світло- та звукобоязню. Мігрень робить щоденну активність практично неможливою через посилення болю навіть при найменших рухах. Причини та шляхи подолання цього недугу досі є таємницею. Про це розмова із завідувачем фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 Iваном ЧОРНОБАЄМ.

04.06.2010
МІСЬКА ЛІКАРНЯ: ЩО БУЛО, ЩО Є, ЩО БУДЕ
27 травня про результати роботи міської лікарні №1 за 5 років звітував головний лікар Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ.
Автор: 

04.06.2010
КАМ’ЯНЕЦЬ І ДЕРЖАВА НАВИПЕРЕДКИ
У понеділок начальник міськуправління охорони здоров’я Юрій ПЛИВАНЮК, головлікар міської лікарні Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ і начальник відділу охорони здоров’я РДА Ігор ШЕВАГА розповіли журналістам про свою участь у всеукраїнській нараді з актуальних питань реформування та розвитку галузі охорони здоров’я України, яка відбулася 27 травня у Житомирі. До складу делегації входив головлікар ЦРЛ Яків ЦУГЛЕВИЧ. На нараді були присутні віце-прем’єр-міністр України Володимир СЕМИНОЖЕНКО, міністр охорони здоров’я Зіновій МИТНИК, керівники органів охорони здоров’я та головні лікарі медзакладів країни.
Автор:  Ольга МІРКОТАН

02.04.2010
ЛЕГАЛЬНИЙ НАРКОТИК МОЛОДI

Настирлива, а краще сказати - агресивна реклама вже зробила пиво національним напоєм українців, росіян та інших слов’янських народів. Стереотип, нібито пиво - це безневинний напій, а також обсяги його продажу, що збільшуються з кожним роком, роблять свою справу: людей, що пристрастилися до пива, стає все більше.
Останнім часом на вулицях нашого міста, як і скрізь в Україні, досить часто можна зустріти підлітків із пляшкою пива. Пиво продається на кожному кроці та за доступною ціною, тому купити його може кожний. Нині пиво п’ють, як воду, - в такій самій кількості, а інколи і замість неї.
За результатами досліджень ВООЗ, Україна зайняла I місце щодо підліткового алкоголізму. 40% підлітків вживають алкогольні напої хоча б раз на місяць. 36% опитаних полюбляють пиво та слабоалкогольні напої, майже така ж кількість віддає перевагу вину. I це незважаючи на заборону продажу алкоголю неповнолітнім.
Про особливості пивного алкоголізму та його наслідки розповідає лікар міської поліклініки №1 Ольга ГОРБАНЬ.

02.04.2010
БЕРЕЖIТЬ СВОЇ ОЧI

В Україні щороку реєструють близько півмільйона дітей з порушеннями зору. Iноді батьки навіть не підозрюють про існування таких проблем у своїх дітей. Як не допустити передчасного погіршення зору в дітей і дорослих, ми дізналися в нашого співрозмовника - лікаря-офтальмолога міської поліклініки №1 Олега СОБКА.

05.02.2010
МЕДИЦИНI СТАВИЛИ ДIАГНОЗ

2 лютого в сесійній залі міськради медицина міста звітувала про свою роботу за минулий рік.

Автор:  Ольга МІРКОТАН

09.01.2009
НА ТЕРЕЗАХ - МЕДИЦИНА

30 грудня головний лiкар мiської лiкарнi Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ провiв прес-конференцiю.

Автор: 


Здоров'я: 161 — 172 з 172
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець Всі