Логін:
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

НЕДІЛЯ, 23 ЛИПНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

2. ІСТОРІЯ НАШОГО МІСТА

«Прапор Жовтня», 1946

(До другої річниці визволення міста)
…Перше велике повстання, в якому приймали участь кам’янчани, відбувалось в 1590-1599 р. р. під керівництвом уродженця м.Гусятин Северина Наливайка… Визвольна боротьба українського народу під керівництвом Богдана Хмельницького висунула серед кам’янчан нового героя - патріота Мудренка…

РАДІОПРИЙМАЧ НА КВАРТИРІ ГАННИ ШВИДКОЇ

«Червоний кордон», 1936

Днями на квартирі знатної ланкової орденоноски Ганни Швидкої Окрвідділзв’язку обладнав радіоприймач. Товаришку Швидку навчили користуватися приймачем.

ДОВЖЕЦЬКУ ГУРАЛЬНЮ БУДЕ ПОНОВЛЕНО

«Червоний кордон», 1926

Знищену за часів горожанської війни Довжецьку гуральню буде поновлено. Окрмісцьгосп перевів на цю гуральню 2 запарника та 2 цистерни обсягом до 3000 ведер з Вихватинецької гуральні. Окрвиконком має відпустити на відбудову гуральні відповідні кошти.

ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ КАМЕНЕЦКОЙ УЕЗДНОЙ ЧРЕЗВЫЧАЙНОЙ КОМИССИИ

«Вісти», 1921

…На основании заседания Коллегии Подгубчека от 26 Февраля 1921 года за №24 такими Врагами Рабоче-Крестьянской Власти признаны как неисправимые Враги  Трудящаго Народа и Рабоче-Крестьянской Власти коим применять Высшую Меру Наказания: Амстер Давид, Азарчук-Невский Григорий… (у списку 23 чоловіки - ПРИМ. РЕД.). Приговор произведен в исполненіе 6 Марта 1921 года.

Кількість коментарів:  1

ОТЧЕТ ПРЕОСВЯЩЕННЕЙШАГО ДИМИТРІЯ… О ПОСЕЩЕНІИ ИМ ЦЕРКОВНЫХ ШКОЛ

«Подольскія епархіальныя ведомости», 1891

В 1889/10 учебном году мною было посещено 80 цер.-приходских школ и школ грамотности в 8 уездах… Лучшія из церк.-прих. школ в Каменецком уезде: 1) в м.Смотриче… 2) в с.Репинцах… училищный Репенецкій хор приглашают на храмовые праздники в соседнія села…

ІМЕНЕМ МІСТА НАД СМОТРИЧЕМ

«Прапор Жовтня», 1981

Уже дві навігації провів теплохід «Кам’янець-Подільський» на широких просторах Дніпра, Чорного моря, Дунаю… Теплохід перевозить із Дніпровського гірничо-збагачувального комбінату, що в Комсомольську-на-Дніпрі, цінний залізорудний концентрат в румунський порт…

ДОВОЄННІ СОРТИ КОВБАСНИХ ВИРОБІВ

«Прапор Жовтня», 1946

…На м’ясокомбінаті випускають ковбаси довоєнної рецептури: краківська, полтавська та інші сорти. Частина продукції м’ясокомбінату збувається в Кам’янці-Подільському, решта відправляється в промислові центри Донбасу.

ПОДАРУНОК ПРИКОРДОННІЙ ЗАСТАВІ

«Червоний кордон», 1936

Колгоспи «Перемога» (село Баговиця) і «Зірка Кам’янеччини» (село Станіславівка), Кам’янецької приміської смуги придбали в подарунок Н-ській прикордонній заставі трьохрядну гармонь.

ОГОЛОШЕННЯ

«Червоний кордон», 1936

До читачів «Червоного Кордону». З сьогоднішнього дня (газета за 26 лютого - ПРИМ. РЕД.) «Червоний Кордон» друкується на роторній машині і буде виходити на 8 сторінках щодня.

Кількість коментарів:  2

НОВИЙ ПОРЯДОК РУХУ ПОЇЗДІВ З КАМ’ЯНЦЯ

«Червоний кордон», 1931

За розпорядженням з центру, починаючи з 1 березня, поїзд відходитиме з міста Кам’янця 3 рази на тиждень: по середах, п’ятницях та неділях.

ПЕРШИЙ СПЛАТИВ ОДНОРАЗОВИЙ ЗБІР

«Червоний кордон», 1931

Як тільки Зіньковецька сільрада провела розкладку одноразового податку на господарські та культурні потреби, громадянин с.Зіньковець Свідерський Антін перший вніс 100 відс. належних з нього грошей.

ОПОВІЩЕННЯ

«Червоний кордон», 1926

Уповноважений ЦКК на Кам’янецькій окрузі викликає до своєї камери членів КП(б)У т. т. Карбатюка, Кирцова, Крекньова, Вєтрєва, Харіфа й Медника на 8 лютого о 10 ранку.

ВІСТИ З СЕЛА

«Червоний кордон», 1926

24 січня відбулося червоне весілля в с.Боришківцях, Маківського р. Голова сільради, донька якого віддавалася, щоб відмітити цей день, пожертвував на передплату газет два карбованці.

25.02.2011
В КАМЕНЕЦ ПРИЕХАЛА МОСКОВСКАЯ АРТИСТИЧЕСКАЯ ТРУППА…

«Вісти», 1921

Энергичные Москвичи, не успев еще как следует отдохнуть, сразу же после приезда развернулись на подмостках холоднаго Шевченковскаго театра.

ДВЕ ЧРЕЗВЫЧАЙНО ПОЛЕЗНЫЕ МАЗИ ДЛЯ САДОВЫХ ДЕРЕВЬЕВ

«Подольскія губернскія ведомости», 1851

…Обе они не только служат для ран дерева належною защитою от внешних влияній, но предохраняют древесную кору от раковидных изростков и от гниенія… и вместе с тем способствуют развитію собственной растительной силы дерева.

ШЛЯХИ СПОЛУЧЕННЯ ЗІ СТАРИМ МІСТОМ

«Прапор Жовтня», 1946

Кожного дня тисячі людей переходять з нового плану до старого міста та навпаки. Чимало учнів з другої зміни вечорами переходять річку. Тяжкий і небезпечний цей перехід. Особливо трудно в темні вечори. На східцях біля банку темно, часто слизько, люди падають.

КОЛГОСПНЕ ШОСЕ

«Червоний кордон», 1936

Днями загальні збори колгоспників села Цвікловець Кам’янецької приміської смуги ухвалили прокласти шосейну дорогу з села до шляху Устя - Кам’янець. Правління колгоспу уже розпочало заготовляти камінь і пісок.

Кількість коментарів:  0

У КАМ’ЯНЦІ

«Червоний кордон», 1936

Щоб розширити вулицю Лібкнехта (нині Домініканська. – ПРИМ. РЕД.) від Центральної площі до Радянської, почали зносити старі глиняні хати, які для житлового фонду міста ніякої цінності не мають.

ПРИБОРКАТИ КУРКУЛЬСЬКИХ АГЕНТІВ

«Червоний кордон», 1931

Куркульські агенти Павлюк Аксентій та Дюг Григорій зривають виконання пляну хлібозаготівель. Вони ще досі не виконали свого контракційного зобов’язання по заготівлі пшениці.

ХТО ВІДГАДАЄ

«Червоний кордон», 1926

В ч.8 (179) «Червоного Кордону» було вміщено фейлетон Степана Грішного «На конкурс». Хто відгадає, про яку сільраду писав Степан Грішний, одержуватиме протягом місяця «Червоний Кордон» з додатком. Досі поступило 2 відповіді... Відповідь 1. Гадаю, що Ст. Грішний писав про Гавриловецьку сільраду. Кооператив працює кволо, школа від нього не відстає. Деякі члени сільради є членами церковної ради. Девона до церкви куплено.

Історія: 1 — 20 з 110
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі