Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

29.12.2016

ЕКОЛІС БІЛЯ РАТУШІ

Понад 20 новорічних красунь прикрасили площу поблизу Ратуші 23 грудня під час проведення конкурсу екоялинок «Казкова галявина».

ЕКОЛІС БІЛЯ РАТУШІ

Для виготовлення ялинок конкурсанти застосували найрізноманітніші матеріали: пластик, полі­етилен, шишки, мох, стрічки, папір, солому, а ще музичні диски, коробки, газети, тканину та багато іншого. Кожна із красунь відрізнялася унікальністю ідей та презентацією.
- Я вважаю, що свято можливе без зрубаної ялинки, - запевняє переможець конкурсу шестикласник Баговицької школи Віталій ОЛІЙНИК.
Він виготовив екоялинку зі справж­ніх шишок (на фото), за що отримав 1500 гривень.
Друге місце та 1000 грн. здобув індустріальний коледж. А третє місце розділили НВК №3, ЗОШ №1, НВК №14, арт-кав’ярня «Щасливий кіт» і Подільський навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж. Переможців конкурсу від імені міського голови привітав його заступник Вадим САВЧУК, усі учасники змагань отримали сертифікати від Асоціації готельєрів та рестораторів міста.
Нагадаємо, що конкурс екоялинок «Казкова галявина» проводиться в Кам’янці-Подільському вже вдруге. Тема вирубування ялинок особливо актуальна перед новорічними святами, тому такий захід покликаний донести жителям і гостям міста, що живі ялинки повинні рости в лісі, на вулицях міста чи біля будинку й тішити око. Зрозуміло, що, помилувавшись лісовими красунями на свята, потім їх просто викидають на смітник. То хіба ж не логічніше створити екоялинку, яка прослужить не один рік і врятує іншу ялинку - живу. Адже щоб виростити таке дерево, буде потрібно не менше як десять років.

Ольга БАНАХ.


Повернення до списку