Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 11 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

11.05.2012

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ДНЯ МІСТА


(можливі зміни)

15 травня (вівторок)

1600

Свято Матері « Все починається з рук матері»

Міський Будинок культури

1630

Відкриття виставок художніх робіт учнів дитячої школи мистецтв, присвячених Дню Європи

Дитяча школа мистецтв

1700

Музично-літературний вечір «Мандруємо Європою та пізнаємо розмаїття культурної спадщини»

Дитяча школа мистецтв

1800

Акція «День Європи в Україні»

Сквер «Гунські криниці»

16 травня (середа)

1700

Свято мистецької родини

Дитяча школа мистецтв

17 травня (четвер)

1000

Міжнародна науково-практична конференція «Кам’янець-Подільський в контексті українських та європейських зв’язків»

а/з КПНУ ім. І. Огієнка

1700

Концертне рондо «Заповіт»

Кафедральний костел

1900

Супер-фінал Подільської ліги КВН

Міський будинок культури

18 травня (п’ятниця)

1000

Презентація фотовиставки «Сергій Параджанов»

Виставкова зала

1100

Засідання «Кіноклубу Parajanov-ART»

Зала готелю «7днів»

1200

День відкритих дверей в дитячій художній школі

Дитяча художня школа

1300

Виставка художніх робіт учнів дитячої художньої школи «Мій перший вернісаж»

Сквер Гунські криниці

1400

Відкриття виставки лицарських обладунків 15-17 ст. білоруського колекціонера Сергія Нурматова

Старий замок

(пристінний корпус)

1500

Урочистий прийом з нагоди 35-річчя НІАЗ «Кам’янець»

Двір будинку Руського магістрату (вул. П’ятницька, 9)

1600

Відкриття виставки фоторобіт фотохудожників Петра Ігнатьєва та Ірини Пустиннікової «Творчі кроки фестивалю «Острова семи скарбів»

Міський Будинок культури

1800

Відкриття алеї закоханих «Вінчані зорями…»

Лебедине озеро

1900

Танцювальний вечір «Танго минулих мрій»

Лебедине озеро

1900

Марш-парад учасників Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів»

Гунські криниці – Лебедине озеро – Старий замок

2000

Урочисте відкриття Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів»

Старий замок

2100

Урочисте відкриття фестивалю «PORTA TEMPORIS»

пл. Польський ринок – Руська брама

РЕТРО-НІЧ в Кам’янці-Подільському «ВПЕРЕД У МИНУЛЕ»

2100

Акція «Європейська ніч музеїв»

Старий замок

2200

Нічний ДЖЕМ на Троїцькій»

Троїцька площа

Виставка ретро-програвачів «Мотлох надихає»

Троїцька площа

0400

ШОУ повітряних куль «Назустріч сонцю»

Троїцька площа

19 травня (субота)

1000

Свято народного майстра «ЗЛАТОДАР»

Пл. Польський ринок

1000

Виставка художніх робіт викладачів шкіл естетичного виховання «Я промовляю пензлем і душею»

Тринітарський спуск

1000

Свято гурманів «Каша – радість наша»

Старий замок

1000

Народна забава «Коловорот»

пл. Польський ринок

1100-2200

Фестиваль «PORTA TEMPORIS»

  • робота ремісничих майстерень
  • показові виступи «Штурм і оборона Руської брами»
  • історичні турніри
  • концерти хореографічних колективів
  • виступ театру тіней
  • файєр-шоу

Руська брама

1130

Паркур-шоу «Стрибай у небо»

пл. Польський ринок

1200

Прийом у міського голови офіційних делегацій

Сесійна зала

1330

Кам’янецька дефіляда

Майдан Відродження – пл. Польський ринок

1400

Урочисте відкриття Дня міста «Кам'янцю! Ти землі подільської велич і краса!»

пл. Польський ринок

1500

Презентація творчих програм колективів-учасників МФНК «Острів семи скарбів»

пл. Польський ринок

1530

Пісенне свято «Острів дитинства»

пл. Польський ринок

1530

Відкриття інформаційно-туристичного центру

пл. Польський ринок, 16

1530

Козацькі розваги

пл. Польський ринок

1600

Літературно мистецький вернісаж «В полоні слова, музики і фарб»:

- презентація книги Левона Григоряна (м. Москва) «Сергій Параджанов»

- презентація книг Ілони Волинської та Кирила Кащеєва (м. Дніпропетровськ) «Ирка Хортица и магический крест», «Колдовской квест», «Ведьмин круг», «Магия без правил», «Игры по – взрослому»

- презентація книг місцевих авторів

Вірменський дворик

1800

Dance- ревю «Марафон Терпсихори»

пл. Польський ринок

2100

Clobal-dj-fect

Старий замок

2200

Парад феєрверків «Золотий вогонь»

пл. Польський ринок

2200

Лазерно-світлове шоу «Синьоводська битва» на скелі каньйону

Руська брама

20 травня (неділя)

0900

Святкове богослужіння в храмах міста «Наш Кам’янець, Боже, бережи»

Храми міста

1100

Майстерня танців

пл. Польський ринок

1100-1500

Фестиваль «PORTA TEMPORIS”

Руська брама

1200

Священна братчина «Козацький куліш»

пл. Польський ринок

1230

Урочисте закриття фестивалю «Гостинно просимо у Кам’янець»

пл. Польський ринок

1500

1700

Концертно-розважальна програма за участю гуртів-переможців фестивалю «Фортеця-ФЕСТ»

пл. Польський ринок

21 травня (понеділок)

1000

Прес-конференція для засобів масової інформації

Міська рада

1100

Від’їзд учасників фестивалю

Міська рада


Повернення до списку