Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 19 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

02.07.2010

ДЕНЬ МОЛОДI - ДЛЯ МОЛОДI!

Уже давно не пригадується в нас свята, яке було б настільки захоплюючим і реально «підірвало» всю кам’янецьку молодь.
Цього року свято повністю виправдало свою назву, оскільки могло задовольнити майже всі забаганки та смаки молодого покоління.
У людей, які захоплюються мистецтвом фотографії була можливість проявити себе в другому етапі конкурсу «ФoтoQuest», організованому студентами-активістами Григорієм ГОРШУНОВИМ і Романом БУБЯКІНИМ за підтримки голови міського відділу у справах сім’ї та молоді Сергія НИЖНИКА.
Цього разу в учасників була можливість підвищити свій професійний рівень на майстер-класі, який спеціально для конкурсу провів доволі відомий у нашому місті фотограф Ігор КОСТИК.
Учасникам пропонувалися такі теми:
1. «Стратити не можна помилувати».
2. «Що Ви готові робити, щоб не вчитися?»
3. «Відкрий очі ширше!»
4. «Стародавнє місто з молодим обличчям».
5. «Вони знайшли одне одного».
Місця розподілилися таким чином: I - команда «ФотоГУРУ. Хотинці» (Андрій ВАРВАРЮК, Сергій МЕЛЬНИЧУК, Олександр ДЕМ’ЯНIВ, Анна ЧУХАРЕВА); II місце - команда «Spіn» (Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, Анастасія та Марат ЗАКІРОВИ, Антон МЕЛЬНИК); III місце - команда «Whіte Balance» (Катерина КІВIЦЬКА, Юля КАЛИНЮК, Анастасія СУМІШЕВСЬКА, Романа НЕВЕРЖИЦЬКА).
Переможці отримали медалі та подарунковий сертифікат від Iгоря КОСТИКА, а призери - футболки з фірмовим логотипом «ФотоQuest» і грамоти.
Ті, кому більше до вподоби екстрим, або ті, хто захоплюється брейк-дансом, могли знайти для себе багато цікавого біля МБК. Саме тут о 16.00 розпочалася грандіозна тусовка, в якій взяли участь b-boys із нашого міста, зокрема з команди TEXAS TEAM, а також гості з Хотина та Хмельницького, які приїхали не для того, щоб змагатись, а, за словами самих b-boys, «для того, щоб реально прокачати натовп».
Організаторами «SUMMER JAM» виступили Влад БОРОВИК, Вадим ТАРАСЕВИЧ і, власне, директор МБК Олексій ШЕРЕМЕТА. Крім того, вражали натовп своєю творчістю ВМХ-ери (велосипедисти, які використовують модель велосипеда ВМХ) і скейтери. Останні демонстрували настільки неймовірні трюки, що знову і знову змушували задумуватися про істинні резерви людських можливостей. Звичайно, захід не міг обійтися без якісної музики, і до виступу були запрошені реп-гурти STREETFAMES (Артем ВОВК, Анастасія МАКОВЕЦЬКА) та молодий гурт FLASHBACK, які бездоганно доповнили виступи інших учасників і створили необхідну атмосферу свята.
Але найграндіозніша частина Дня молоді розпочалася на площі біля Ратуші о 19.00. Організаторами її стали Марина БОГОВІНА, Роман ЖЕВНЯК і Валентин ДРАГОМЕРЕЦЬКИЙ. Свято, звичайно, не відбулося б і без підтримки Кам’янець-Подільської міської організації Партії регіонів, зокрема депутата міськради Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА.
Програма була розрахована на те, щоб задовольнити якомога більше людей, тому для виступів було обрано лише найкращі гурти нашого міста: ERROR PROJECT, МАЙНЛIБЕ, ШКIДЛИВА ЗВИЧКА, проект НЕФОРМАТ, АНЕСТЕЗIЯ та STREETFAMES. I хоча гурти відрізнялися стилями музики, їм на всі 100% вдалося завести натовп.
«Такої віддачі від натовпу не було вже давно. Це було навіть краще, ніж виступати на «Фортеці Фест»! - зазначив один з учасників.
Періодично виступи чергувались із конкурсами (що теж уже давно не практикувалося на міських концертах): конкурс на швидкісне поїдання піци (від піцерії «МакСмак») і конкурс на краще зізнання в коханні.
Конкурси не лише дали можливість зробити перерву між виступами музикантів, а й просто підняли усім настрій! Треба віддати належне і ведучим, які не дозволяли глядачам розслаблятися, постійно тримаючи тонус свята. Це Віктор БЕРЕБЕКА, Коля ГОРДIЙЧУК і Сергій АНДРУШКОВ.
Феєричний концерт продовжила не менш захоплююча дискотека, яка відбулася за підтримки DJ-школи «InstereoPromo». DJ Олександр ПОЛЬОВИЙ надзвичайно достойно продовжив свято Дня молоді та не тільки підтримав загальний гарний настрій, а й зумів довести його до найвищої точки!
А поки працювали ведучі, виступали гурти, а народ просто насолоджувався святом, не припиняв ні на хвилину своєї роботи Олександр ТАРНАВСЬКИЙ - офіційний фотограф свята, і його помічник Iгор СIКОРА.
Ці фотографії Ви зможете побачити  на сайті нашого міста або на просторах vkontakte.ru.
Мало просто сказати, що День молоді вдався! Це було казкове та незабутнє свято, сповнене суміші яскравих образів, гучної якісної музики та професійної організації. Молодь, безперечно, отримала просто океан позитиву, заряд гарного настрою щонайменше на тиждень і приємних спогадів щонайменше на декілька років... Навіть погода, здавалося, пішла назустріч: незважаючи на прогнози, дощ так і не пішов... Уперше за тиждень...
Марина БОГОВIНА, спец. для «ПОДОЛЯНИНА».


Повернення до списку