Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 19 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

ЇХНЄ ПОКЛИКАННЯ - АРМІЯ 07.12.2012
ЇХНЄ ПОКЛИКАННЯ - АРМІЯ
21-шу річницю Збройних сил України кам’янецькі військовослужбовці відзначили напередодні, 5 грудня, в Центрі розмінування. По-сімейному, без помпезності, але з гарним настроєм, привітаннями, подарунками і концертом. 

Автор:  Галина ВЕЛИЧКО

ГУЛЯЛИ АГРАРІЇ 23.11.2012
ГУЛЯЛИ АГРАРІЇ
16 листопада в РЦНКМ «Розмай» усім районом святкували День праців¬ників сільського господарства.

.... А МОВА ЖИВЕ 09.11.2012
.... А МОВА ЖИВЕ
 На неї завжди дивилися спогорда, як на селючку, що хоче нарівні з усіма сидіти за панським столом. Так, за нею визнавали душу, що щедро вихлюпувалася у пронизливих народних піснях, але заперечували право бути мовою ділового спілкування, науки і навіть…  

Автор:  Олег БУДЗЕЙ

У СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ - НЕ ЦИМИ ШЛЯХАМИ 26.10.2012
У СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ - НЕ ЦИМИ ШЛЯХАМИ
На запитання про якість доріг у районі водій приміського автобуса сполученням «Кам’янець-Подільський - Боришківці» відповів не без водійського жарту: «А ви в Афганістані були?..То сідайте, повезу!».

Автор:  Тетяна ДИКА

ЖІНОК ШТРАФУЮТЬ ТОРТАМИ 26.10.2012
ЖІНОК ШТРАФУЮТЬ ТОРТАМИ
Поки дорожники мізкують над тим, як покращити стан занедбаних доріг, місцева влада придумує оригінальні способи привітань для автомо¬бі¬лістів, котрі щодня ними курсують. У незвичний спосіб вирішили привітати єдину жінку-водія маршрутного таксі.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

КОЛЬОРОВИЙ ШТУРМ РЕСПУБЛІКАНЦІВ 21.09.2012
КОЛЬОРОВИЙ ШТУРМ РЕСПУБЛІКАНЦІВ

На фасадах будинків Кам’янця-Подільського побільшало малюнків. Не дивниця, адже минуло більше ніж тиждень, як стартував мистецький фестиваль «Республіка-2012». Яскраві фарби стріт-арту залили вулиці Князів Коріатовичів, Зарванську, Пановецьку, Уральську, Огієнка та Нігинське шосе. 

ВІД КОБЗАРЯ ПОЧАЛИ - З КОБЗАРЕМ І ЗАВЕРШИЛИ 31.08.2012
ВІД КОБЗАРЯ ПОЧАЛИ - З КОБЗАРЕМ І ЗАВЕРШИЛИ
Таку кількість найрізноманітніших вишиванок можна побачити в Кам’янці лише раз у рік - у День Незалежності України! Особливо тішила око велика кількість дітей у вишиванках, що весело бавились біля Будинку культури перед початком свята.

Автор:  Наталія ЯРОВА

ОСТАННЮ СТОЛИЦЮ ВІДСТОЯЛИ. ХОЧА Б НА ФЕСТИВАЛІ 31.08.2012
ОСТАННЮ СТОЛИЦЮ ВІДСТОЯЛИ. ХОЧА Б НА ФЕСТИВАЛІ
Серпнева субота - найгарячіший час для Старого міста: туристів влітку у вихідні безліч. Та до дерев’яної Хрестовоздвиженської церкви - ще й за такої спеки - добираються лише найдопитливіші з них. Але люди є й тут. Зграйка дівчаток із фотомильничками, пара поляків поважного віку, місцеві жителі, які добираються з ринку...

ПЕРША "СУШКА" НЕ ЗДАЛАСЬ СУХОЮ 31.08.2012
ПЕРША "СУШКА" НЕ ЗДАЛАСЬ СУХОЮ
Мажорним «пазликом» у вервечці святкових подій 24 серпня стала невеличка фотовиставка, що розмістилась біля Ратуші просто на мотузках, натягнутих між двома ліхтарями, і мала дивну назву - «Сушка». Її ініціатором став молодий кам’янецький фотограф Богдан ГОРБАТЮК.

Автор:  Наталія ЯРОВА

ВІЙСЬКОВЕ ЖИТТЯ ВИРУВАТИМЕ Й НАДАЛІ  31.08.2012
ВІЙСЬКОВЕ ЖИТТЯ ВИРУВАТИМЕ Й НАДАЛІ
«Життя в місті розпочинається тільки тоді, коли в нього входять військові…». Саме так сталося далекого 1967 р., коли, за рішенням Ради міністрів СРСР, в Кам’янці-Поділь­ському було сформовано Кам’янець-Подільське військово-інженерне училище.

ДЕРЖАВА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПРАПОРА 17.08.2012
ДЕРЖАВА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПРАПОРА
Із трьох державних символів України, а це, згідно зі статтею 20 нашої Конституції, Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України (всі слова пишуться з великої літери), тільки перший заслужив на окреме свято, окремий день у святковому календарі українців. Вісім років тому тодішній Президент України Леонід Кучма «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» постановив напередодні Дня Незалежності України відзначати День Державного Прапора України.­


Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ДОВГО ЧЕКАЛИ - СМАЧНО СВЯТКУВАЛИ 08.06.2012
ДОВГО ЧЕКАЛИ - СМАЧНО СВЯТКУВАЛИ
Торгова марка «Ласунка плюс» ось уже вісім років поспіль створює справжнє свято для дітлахів. У перші дні літа Україна - місто за містом - відзначає офіційне відкриття сезону морозива. Саме «Ласунка» виступила ініціатором і основоположником Дня Морозива, який у нашому місті проводиться з 2007 р.


ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ ТА ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ 11.05.2012
ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ ТА ПЕРЕМОГОЮ В СЕРЦІ
Те, про що неможливо забути, щороку нагадує про себе на початку травня по-особливому. Воно відгукується вологими очима стареньких дідусів та бабусь з орденами на грудях, піснями про Перемогу, фронт, «катюшу» з яблунями та грушами. Дає про себе знати квітами біля підніжжя пам’ятників загиблим героям та привітаннями від молодих людей, більшість яких справжнє страхіття бачила лише з екранів телевізорів. Цього року оте незабутнє, назва котрому - війна, віддалилось від нас на 67 років. Відзначати цю дату та вшановувати всіх, хто доклав максимум зусиль, аби ми сьогодні травень зустрічали з усмішкою на вустах та відчуттям перемоги у серці, збираються всім містом та районом.


Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

ДЕНЬ МІСТА РОЗПОЧНЕМО ВНОЧІ 11.05.2012
ДЕНЬ МІСТА РОЗПОЧНЕМО ВНОЧІ

Протягом всього тижня від­буватимуться культурно-мистецькі заходи, присвячені Дню міста, а власне в п’ятницю, 18 травня, розпочнуться святкування. 

Автор:  Наталія ЯРОВА

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ДНЯ МІСТА 11.05.2012
ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ДНЯ МІСТА

(можливі зміни)

ЧЕКАЄМО ГОСТЕЙ, ВІДЧИНЯЄМО ДВЕРІ 20.04.2012
ЧЕКАЄМО ГОСТЕЙ, ВІДЧИНЯЄМО ДВЕРІ
У ці вихідні наш туристичний Кам’янець урочисто відчиняє браму для гостей-туристів. Відкриття турсезону, яке колись було суто професійним святом для представників туристичного і готельного бізнесу, поступово перетворилося на свято загальноміське. Цього року, крім заходів для ЗМІ та представників туристичної сфери з усієї України, чимало цікавинок чекає і на всіх кам’янчан, котрі вже скучили за святами в Старому місті. Щедрою на події буде субота - цього дня відбудуться перфоменси (представлення) всіх фестивалів, запланованих у Кам’янці на 2012 р. У рамках відкриття турсезону також пройдуть фестивалі - «PORTA TEMPORIS» та «ФОРТЕЦЯ-ФЕСТ».

СЕЗОН ПОЧНЕМО ЗАЛПОМ ФЕСТИВАЛІВ  23.03.2012
СЕЗОН ПОЧНЕМО ЗАЛПОМ ФЕСТИВАЛІВ
До відкриття туристичного сезону (20 квітня) залишився неповний місяць, тож місто, заледве перевівши дух від турвиставки в Берліні, готується до цілої низки фестивалів. Деякі з них пройдуть просто на старті турсезону, а деякі - ще навіть до його початку. Загальна програма заходів іще в стадії розробки, а тим часом - коротко про найближчі фестивалі.

Автор:  Наталія ЯРОВА

АРМІЯ ПОТРЕБУЄ СЕРЖАНТІВ 02.03.2012
АРМІЯ ПОТРЕБУЄ СЕРЖАНТІВ
Як гадаєте, хто на сьогодні є ключовою фігурою у військах? Полковник, майор, капітан? Відставити! Правильна відпо­відь - сержант. Принаймні за кордоном. Зо­крема, у біль­шості армій світу офіцери складають тільки 16-18% керівного складу, решта - сержанти, а в Україні - 36-37% офіцерів. Проте це триватиме недовго, на­ша держава також взяла курс на поповнення сержантських лав.
На честь сержантів навіть свято придумали - День професійного сержанта ЗСУ. Отож, сьогодні до розмови запрошуємо начальника військового коледжу сержантського складу К-ПНУ ім.І.Огієнка полковника Володимира СЛЮСАРЧУКА.

Автор:  Ганна РОГОЖИНСЬКА

МЛИНЦІ ДОЇДАЛИ - ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЛИ 02.03.2012
МЛИНЦІ ДОЇДАЛИ - ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЛИ

Минулої суботи, 25 лютого, в Кам’янці-По­дільському сили світ­ла і тепла перемагали темряву й холод. Ка­м’янчани, за давньою слов’янською традицією, проводжали зи­му, ласуючи млинцями та кашею, влаштовуючи забави та змагання, спалюючи солом’яне опудало Зими. Ось таким дійством закінчилася Мас­ниця - останній, як казали в народі, Сирний тиждень перед Великим постом. І недарма наші прадіди говорили: «Масляна, Масляна, яка ти мала, якби ж тебе сім неділь, а посту - одна!». 

Автор:  Тетяна ДИКА

«ПОДІЛЬСЬКА МАСНИЦЯ» ХОЧЕ ПОПРОЩАТИСЯ ІЗ ЗИМОЮ 24.02.2012
«ПОДІЛЬСЬКА МАСНИЦЯ» ХОЧЕ ПОПРОЩАТИСЯ ІЗ ЗИМОЮ

Після дворічної перерви місто знову хоче відродити традицiю святкування Масниці. Перша спроба відбулась 2010-го - тоді місто разом з районом гуляло на Центральному стадіоні, прикрашеному сніговими фігурами. Млинці та вареники, представлені на святі, були один кращий за іншого, а веселому настрою допомагали традиційні розваги. 
Що ж підготували організатори свята для кам’янчан цього року, можна дізнатися з програми фольклорного свята «ПОДІЛЬСЬКА МАСНИЦЯ», котре відбудеться в суботу, 25 лютого, на двох майданчиках - вулиця Соборна та майдан Відродження. Не виключено, що до загальних розваг приєднаються і повітроплавці, котрі планують у рамках своїх змагань «Лютневі пригоди» здійснити зліт теплових аеростатів з майдану Відродження. Щоправда, є головна умова - сприятлива погода, якої можна і не дочекатися. 


Свята: 61 — 80 з 162
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі